احسان علیخانی از رامبد جوان و مهران مدیری جلو زد

احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان ۱۳۶۱ در تهران) تهیه کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران گوی رقابت را از «رامبد جوان» و «مدیری» ربود/ «ماه عسل» در صدر جدیدترین نظرسنجی صداوسیما..او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران است.

احسان علیخانی ,Ehsan Alikhani,

احسان علیخانی گوی رقابت را از «رامبد جوان» و «مدیری» ربود «ماه عسل» در صدر جدیدترین نظرسنجی صداوسیما..
.
.
“«ماه عسل»، جذاب ترین برنامه از نگاه مخاطب شد «ماه عسل» بیشترین میزان رضایت مخاطب تلویزیون را در ماه مبارک رمضان جلب کرد.
.
نتایج بررسی حدود ۲۸ هزار تماس مردمی با اداره ارتباط با مخاطبان اداره کل روابط عمومی سازمان صدا و سیما در ایام ماه مبارک رمضان، بیانگر رضایت ۶۲درصدی مخاطبان از ویژه‌برنامه‌های این ایام است.آن طور که مشخص شده برنامه «ماه عسل» با درصد بالایی از رضایت مندی مخاطب توانسته در صدر برنامه‌های منتخب از نگاه تماس‌گیرندگان باشد.  با بررسی دیدگاه های مردمی درخصوص برنامه های ترکیبی و گفت وگومحور مشخص شد «ماه عسل» که اگرچه ویژه برنامه گفت‌وگو محور لحظات افطار بود ، اما میزان رضایت از آن ، از همه ویژه برنامه‌های سیما هم بالاتر است. به طوری که از مجموع تماس‌های بی‌شماری که با سازمان برقرار شده ، حدود ۸۰ درصد از تماس‌گیرندگان از این برنامه اعلام رضایت و تقدیر کرده‌اند. این اتفاق درحالی رخ داده است که با وجود آنکه برنامه‌ها و حتی سریال های دیگر نیز از شبکه‌های مختلف درحال پخش بودند اما با این حال باز «ماه عسل» با اجرا و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی چندین گام جلوتر از باقی برنامه‌های سیما و مجموعه‌های «برادر» و «پادری» توانست نگاه ها را به خود جلب و در راستای رویکردش موفق عمل کند.

احسان علیخانی ,Ehsan Alikhani,

بنا به اعلام هفته نامه داخلی سازمان صدا و سیما ؛ «جشن رمضان» نیز که یکی دیگر از ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان است از مجموع تماس‌ها حدود ۷۱ درصد از این برنامه ابراز رضایت کرده و یا درخواست داشته‌اند و حدود ۲۹ درصد نیز از آن انتقاد کرده‌اند. همچنین از مجموع نظرات دریافت شده درخصوص برنامه «عقیق» ، حدود ۵۲ درصد از آن ابراز رضایت و یا درخواست کرده‌اند. برخی از مخاطبان نیز از «جشن دعوت » که از شبکه یک پخش شد تقدیر کردند که با سبک و سیاقی جدید تلاش کرد تا مخاطبان خود را با محوریت خانواده های ایرانی به انجام امور عام المنفعه دعوت کند. ویژه برنامه دیگری در لحظات افطار از شبکه قرآن سیما با عنوان «ضیافت » در این ایام پخش شد که به دلیل معرفی علما و بزرگان دینی و ارائه الگوهای عملی از نظر برخی تماس گیرندگان قابل تقدیر بوده است

احسان علیخانی از رامبد جوان و مهران مدیری جلو زد