دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - Monday 12 April 2021
کد خبر : 32719
تاریخ انتشار : پنج شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰

گزارش تصویری ستاره های ایرانی در هفته ای که گذشت

گزارش تصویری ستاره های ایرانی در هفته ای که گذشت عکس های دیدنی و جذاب بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام که طی روزهای اخیر به اشتراک گذاشته شده است. سلفی گرفتن های بازیگران و هنرمندان در همه جا به چشم می خورد. آقا حمید فرخ نژاد و پسرش آقا فربد که این روز ها در حال تفریح و رفرشینگ در آمریکا هستند و در […]

گزارش تصویری ستاره های ایرانی در هفته ای که گذشت

عکس های دیدنی و جذاب بازیگران و افراد مشهور ایرانی در اینستاگرام که طی روزهای اخیر به اشتراک گذاشته شده است. سلفی گرفتن های بازیگران و هنرمندان در همه جا به چشم می خورد. آقا حمید فرخ نژاد و پسرش آقا فربد که این روز ها در حال تفریح و رفرشینگ در آمریکا هستند

و در اینجا هم در مراسم اکران خصوصیِ فیلم دائمُ الکران خصوصیِ بارکد در لس آنجلس حضور پیدا کرده اند. اکرانِ بعدی فیلم بارکد انشالا همین جمع با هم در “موگادیشو” پایتخت سومالی خواهیم بود. در سینمای یادبودِ دزدان دریاییِ موگادیشو.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتههنوز این باور تلخ وجود دارد. این باور که عزیزان در اولین لحظات پس از بیدار شدن از خواب جذابیت خاصی دارند و باعث میشود سلفی یهویی بگیرند. ای کاش میشد به این عزیزان توضیح داد که تنها اثر این پست های صبحگاهی شما، یخ کردن صبحانه و کور شدن اشتهای هموطنان است، نه چیز دیگری! 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهمزاحم تغذیه ی محسن افشانی نمی شویم. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهژست عجیب عباس غزالی در مراسم اکران خصوصی فیلم “قیچی” در سینمای هنر و تجربه. احتمالاً عباس قصد داشته با این ژست اشاره ای به نام فیلم داشته باشد ولی بیشتر یکی از رقص های معروف آمریکای لاتین را اجرا کرده است. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهبرای تفهیم بهتر، از “زی” کاراکتر محبوب بچگی ام که در حال انجام این حرکت برای زدن مخ شاهزاده ی مورچه هاست، کمک گرفتم. یکی از شاهکار های وودی آلن.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهسلفی حسین مهری در کنار رضا صفایی و سایر عزیزان در غار علیصدر. گویا آن دوست عزیزمان فیلم های گلادیاتوری را زیاد نگاه کرده است!
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهکافه گردی داریوش فرضیایی و سعید آقاخانی به صرف چای و نوستالژی. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهالتماس دعای چهره های متعدد از جمله شهره سلطانی برای مهدی ماهانی عزیز. لطفاً برای سلامتی مهدی دعا کنید. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهکولوسئوم و برج ایفل و سایر اماکن مشهور توریستی در دنیا آنقدر برای عزیزان معمولی شده است که خیلی عادی و بدون هیچ اشاره ای در کنار آن سلفی میگیرند و با آن وقت بخیر میگویند. ذوقی که رئیس جمهور هنگام دیدن کولوسئوم داشت و عکس هایی که در سفرش به ایتالیا گرفت خیلی بیشتر از ذوق و شوقِ اشکان خطیبی و سایر عزیزان بود. (تورو خدا اوضاع ما را میبینید؟

با رئیس جمهور مملکت آزادیم شوخی کنیم ولی حتی اجازه اشاره به عنوان، سمت و نام یک مقام خیلی سطح پایین تر را نداریم! چون هیچ تمایلی نداریم هنگام کلیک روی مطلب چهره ها با صفحه زیبا و خوش آب و رنگ دیگری رو به رو شوید. )
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتههمه ی بچه ها و کودکان رضا عطاران را دوست دارند. دقیقاً مثل علاقه ای که کودکان دهه شصت و اوایل هفتاد به کاراکتر محبوب تلویزیونی، یعنی سمندون داشتند.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهعکس هنری/فلسفی اردلان طعمه با اندگی جزئیات چندشناک که با قصد افزایش دُز هنریّت به عکس اضافه شده اند ولی خب تاثیر عکس گذاشته است! خلاصه اینکه هیچ اجباری در گرفتن عکس هنری وجود ندارد. نگرفتید هم نگرفتید!
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهشاهین جان همین که زحمت کشیده و تبریک گفته اند باید راضی و خوشحال باشی، آن کادویشان هم به رسم دیرین ایران زمین تعارف بوده است و تو باید طبق آدابِ صحیح ایرانیان، آن را پس میزدی! در ضمن اتاق تحقیق و تفحص اف بی آی همین حالا جلسه فوق العاده برای کشف پسوند نام خانوادگی شاهین جمشیدی تشکیل داده عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهپارس ناز :شهره لرستانی هم همیشه در محوطه جام جم حضور دارد و به محض اینکه مهمان کم آمد و یا یکی بد قولی کرد، وارد استودیو می شود. حالا چه خندوانه باشد، چه دورهمی. خوب هم بلد است برنامه را گرم کند و دمش گرم! 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفته– ایشون کی بودن؟

+ بازیگر بودن، خانم منجزی.

– آها، بله. (او را نمیشناسد و تمایلی هم به شناختنش ندارد)

عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهمرجان سپهری به تماشای تئاتر پری رفته بود که این عکس یادگاری را در کنار کارگردان نمایش یعنی امیر غفارمنش گرفت. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتههوراااا… بالاخره یکی جدیدش پیدا شد! 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهشب خاطره انگیز هنرمندان رادیو و تلویزیون در یک جشن. باحضور شیرین بینا، گلاب آدینه، مینو غزنوی دوبلور با سابقه کشورمان، افشین زی نوری و آهو خردمندِ عزیز.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهشهرکتاب گردیِ کوروش سلیمانی و دختر فسقلی اش.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهاین هم از تعطیلات تابستانی پدر و پسری عادل غلامی و آقا آریو. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهبهاره رهنما، نگار فروزنده و این عزیزی که تکرار میکنم هیچ نسبتی با مازیار فلاحی ندارد، شما را به تماشای اولین اجرای “آش هنری” خود دعوت می کنند. آنقدر که یک نمایشِ دو نفره و آبکی اسپانسر و حامی دارد، مجموعه فیلمهای خدابیامرز هیچکاک نداشت.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهیک بار دست های بهاره کیان افشار را بستند و گفتند برای دوربین ژست بگیر، مُرد. از آن به بعد دیگر مانع ور رفتن با شالش نشدند و گذاشتند هر جور که میخواهد، راحت باشد.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهبه گزارش پارس ناز بله، از جلو بازویِ فرهاد کاملاً مشخص است که دوره جدید برداشته است و به زودی عکس های تکمیلی ایشان از باشگاه های لوکس تهران و دبی، نقل صفحات طرفداری استقلال و فرهاد خواهد شد. بی توجهی امیر بردیا به سلفی پدرش هم در نوع خود جالب است! بچه عادت کرده و برایش هیچ هیجانی ندارد! 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهبروسلی دیروز یک بار دیگر مُرد. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهمهدی جان تورو خدا این چند بازی مهم را بیخیال شو و بنزین روی آتش حواشی نپاش. خودِ امید از اینکه نیمکت نشین تیم ملی است دم از اعتراض نزده، بعید میدانم نیاز به حمایتِ پشت کرده ها به تیم ملی را داشته باشد.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهعجب عکسی!

ستاره های نسلِ خاطره ساز قاب جادویی در کنار استادشان مسعود کیمایی. پارسا پیروز فر، فریبرز عرب نیا، بهزاد خداویسی، حسن جوهرچی، رامین پرچمی و عزیزی که به جا نیاوردیمش.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهسلفی حجت اشرف زاده در کنار سپیده خداوردی در آموزشگاه موسیقی اش. یا سپیده از شاگردان کلاس حجت اشرف زاده است، یا اینکه خواسته به همکارش سری زده باشد. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهعزیزان عکس از ارمیا قاسمی خواسته بودید که به دیده منت تقدیم شما. بازیگر جوان و خوش چهره سینما و تلویزیون که اخیراً در سریال آسپرین هم هنرنمایی کرده است. عینک مچی ندیده بودیم که به لطف ارمیا آن را هم دیدیم و حالا دیگر غافل از دنیا نمی رویم!

عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهمجتبی محرمی، ستاره خاطره ساز پرسپولیسی ها هم حال و روز چندان خوشی ندارد و گرفتار تخت بیمارستان است. برای داش مُژی هم التماس دعا داریم. همانطور که میبینید علی پروین هم به عیادت مجتبی محرمی رفته بود. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهسلفی بدون شرح حمیده عباسعلی پیش از عزیمت به محل مورد نظر!

حمیده جان تابحال کسی از “تاکسی” انتظار دریافت انرژی مثبت نداشته است که شما داری گوشزد میکنی! :))
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهدر همین لحظه یکی از ترانه های اصیل و فولک آذربایجان زیر سوال رفت.

“بو داغدان آشماق اولماز، نارنجی باشماق اولماز…”

ترجمه اش به عهده همزبان های گوزَلَم.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهسهراب مرادی قهرمان ارزشمند کشورمان شب گذشته میهمان خندوانه بود.

حتما میدانید که رامبد جوان یکی از اصلی ترین حامیان کمپین “کام” یا همان “کالای ایرانی میخرم” است و همانطور که شاهد هستید در این تصویر دارد با یکی از گوشی های مطرحِ ساخت وطن با برندِ “سیب گسترانِ گازَکی” سلفی میگیرد!
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهآخه چرا انقدر خوبی تو لامصب!

واقعا در کره خاکی کسی را می‌شناسید که از پارسا پیروزفر خوشش نیاید؟!
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهشاهرخ استخری به قولی که در خندوانه داده بود عمل کرد و دارد در مقابل سوپری اصغر دریانی کتاب “رنگ آمیزی کودکان ۲” میفروشد.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهعکس یادگاری پدرام کریمی در کنار رضا شاهرودی (مالدینیِ سابق) در حاشیه برنامه شان از شبکه یک. آقا رضا شماره N5 اورئال را هم تست کن. خوب در می آید. یچه هایی که استفاده کرده اند همگی راضی بوده اند. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهارجاع به عکس دومِ این مطلب.

با این توضیح که ایشان از رخت خواب بیرون آمده و در راهِ فیلمبرداری است، ولی خب حالات نچرال صبحگاهی را حفظ کرده است.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهمهدی پاکدل از گریم خود در فیلم “نرگس مست” در نقش عارف قزوینی رونمایی کرد. فیلمی که جلال الدین دری آن را ساخته است و احتمالاً سال آینده اکران خواهد شد. 
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهباز هم دورهمی و جشن و عکس یادگاری. این بار در حاشیه گالری عکس های تهمینه میلانی به مناسبت تولد ایشان در الهیه. با حضور مسعود فروتن، مائده طهماسبی، الناز شاکردوست، مارال فرجاد، السا فیروزآذر، دانیال عبادی و خودِ تهمینه بانو که تولدش را تبریک عرض میکنیم.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهوقتی انگشت کوچک پا به پایه میز برخورد می کند.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهتبریک بی پایان به امیر نادری، کارگردان توانا و بادانش کشورمان که توانست جایزه ویژه جشنواره ونیز را از آن خود کند. ای کاش میتوانستیم از علم و هنر بزرگانی مقل آقای نادری در داخل کشور بهره می بردیم.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهمحسن جان دوره کلوز آپ به سر آمده، حتی آنا نعمتی هم دیگر کلوز آپ اینجوری نمی گذارد. ما از شما انتظار پشت های وزین تری داریم، دقیقاً مثل ترانه هایتان!

“از روزگار دلگیرم، ای کاش رنج آخر داشت، یوسف اگه برادر داشت کِی توی چاه می افتاد؟”
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفتهبا این عکس از زوج هنرمند و خوش اخلاق سینما، یعنی اصغر همت و افسر اسدی این شماره را هم به پایان میرسانیم. با آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال کشورمان در مقابل چین. امیدواریم رستم بتواند مچ لینچان را بخواباند! مراقب خودتان باشید، تا فردا.

یا علی.
عکسهای بازیگران و ستاره ها و اتفاق های این هفته

ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 9
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *


تبلیغات در زندگی ایرانی تبلیغات در زندگی ایرانیtitle= تبلیغات در زندگی ایرانی