دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰ - Monday 12 April 2021
کد خبر : 33753
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۹

جدیدترین عکسهای اینستاگرامی بازیگران و چهره های کشورمان

جدیدترین عکسهای اینستاگرامی بازیگران و چهره های کشورمان تصاویر جالب و دیدنی که ستاره های مشهور و پر طرفدار در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند و ما هم در زیر آن ها را آورده ایم.  امید جان حاجیلی، بمب افکن موسیقی پاپ کشورمان ۳۳ ساله شده است. تبریک بی پایان به امید عزیز. امیدواریم نزدیکان و عزیزانِ امید متوجه چراغ قرمزِ سنِ امید […]

جدیدترین عکسهای اینستاگرامی بازیگران و چهره های کشورمان

تصاویر جالب و دیدنی که ستاره های مشهور و پر طرفدار در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند و ما هم در زیر آن ها را آورده ایم. 

امید جان حاجیلی، بمب افکن موسیقی پاپ کشورمان ۳۳ ساله شده است. تبریک بی پایان به امید عزیز. امیدواریم نزدیکان و عزیزانِ امید متوجه چراغ قرمزِ سنِ امید شده باشند و هر چه زودتر آستین ها را برای او بالا بزنند!
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)فصلِ پاییزیِ مریلا زودتر از بقیه عزیزان فرا رسیده است و اولین عکس پاییزی را به این زیبایی ثبت کرده است.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلام و عرض ادبِ شرلوک وارِ حسین خان محب اهری در حاشیه یک مراسم. آرزوی سلامتی کامل داریم برای مرد دوست داشتنی سینما و تلویزیون. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکسی که پولاد کیمیایی از پدر عزیزش در بخش تاریخ ایران در موزه لوور پاریس گرفته است. طبق گفته های پولاد در این بخش از موزه مدام از گاز اشک آور استفاده می شود. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی اشکان خطیبی در کافه ی تاریخی لوورِ پراگ، شهرِ کافکا، با یادی از گرگور زامزا (در برخی ترجمه ها؛ گریگوری سامسا) که در “مسخ” کافکا تبدیل به سوسک شد. سلفی ای که اشکان با این لوکیشن و پوزیشن گرفته، سقف آمالِ هزاران کافه نشینِ لامپ در سرِ تهرانی است. چه جگر هایی که با این پست آتش نگرفته است!
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکسی جالب از کودکی های قیمت، مربوط به زمانی که دایره کالاهای در دست عرضه اش در باتری قلمی و دستمال جیبی خلاصه میشد و مثل امروز دبدبه و کبکبه نداشت. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی رفقای ۱۴ ساله در سینما به صرف پاپ کُرن. خودِ سینماگران در طول ۱۲۰ دقیقه فیلم خرچ خرچ پف فیل میخورند و نوش جانشان، بعد برخی عزیزان چنان به مردمی که خوراکی به سینما می برند چپ چپ و “متاسفم برای این قشر از جامعه ی بدون درک”طور نگاه می کنند که انگار نماینده تام الاختیار کاپولا در سینماهای تهران هستند! کسی هم نیست که بهشان بگوید شما بشین فیلمتو ببین و تاسفتو بخور عزیزم! 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)پل حافظ، خیابان لولاگر، کوچه ای شلوغ، مردم نشسته بر روی صندلی های پلاستیکی و جعبه های نوشابه، ژامبون سُسی و کلی نوستالژی. پیتزا داوودِ تهران، اولین پیتزافروشی تهران است که مهراب و نیروانا هم از مشتری هایش هستند. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سحر قریشی عکسی از کاراکتر مورد علاقه اش در تلویزیون ایران به اشتراک گذاشت. کسی که الهام بخش سحر و یکی از دلایل اصلی روی آوردن او به تلویزیون و سینما بود. معرفی میکنم؛ استاد دون دون!
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مهدی ماهانی دیروز برای چندمین بار در طول دو هفته اخیر مورد عمل جراحی قلب قرار گرفت. امیدواریم موضوع نگران کننده ای در مورد قلب مهدی وجود نداشته باشد و بزودی حالش خوب شود. علی لهراسبی شب پیش از عمل به عیادت مهدی ماهانی رفته بود که عکسش را می بینید. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکسی از پوریا پورسرخ در حال اسپانیا گردی با شلوارک و بدنی آماده! الآن یکی از نشریات عزیز وطنی با دیدن این عکس، دست هایش را از روی ذوق به هم میمالد و “آخ جون” گویان، آخرین جلد از دایره المعارف فحش های ناموسی را ورق می زند و دست به قلم می شود.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)روزی که عمو خسرو شکیبایی به تماشای کنسرت امیر تاجیک در جزیره کیش رفت و یکی از بهترین خاطرات زندگی هنری او را رقم زد. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)کودکان شین آبادی دیگر کودک نیستند، نوجوانانِ بالغ و خوش تیپی شده اند مثل باقی هم سن و سال هایشان. با این تفاوت که یک حسرت و داغِ کهنه و همیشه سوزان همراه آن هاست. آهِ نداشتن بخاری استاندارد، لعنِ معلمی که درب را قفل کرد، حسرت یک جراحِ پلاستیک…

ممنون از چهره هایی که این دورهمی را در کنار این عزیزان برگزار کردند: فریبا نادری، ساغر عزیزی، شهره سلطانی، رویا نونهالی، مریم سلطانی، سارا خوئینی ها و سایر عزیزان.

عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)حمید خان لولایی در حاشیه یک جشن عروسی. تیپ زده و منتظر آمدن دوستانش است تا با هم به جشن بروند و بترکانند! بدون رفقا در کنار یک مشت پیر پاتال اصلاً به ایشان خوش نمی گذرد. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)نمیدانم کِی، ولی منصور ضابطیان آخر سر یک روز بر سر همین سلفی های یهویی خود را به “زبانم لال” خواهد داد. ببینید کِی گفتم! 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)به گزارش پارس ناز مریم معصومی، شهین تسلیمی، حبیب دهقان نسب و نیما شاهرخ شاهی. همه چیز برای یک سریالِ آبکی و آنتن پُر کُن آماده است!
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)حالِ ننه علی خوب نیست و به کمک نیاز دارد. مشهدی هایی که گروه خونی شان AB منفی است و تمایل به کمک دارند میتوانند با این شماره (در کپشن) تماس گرفته و اقدامات لازم برای اهدای خون را انجام دهند. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مجید صالحی هم برای مادرِ دوست صمیمی اش دست بکار شد.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکسی قدیمی که فرامرز قریبیان در میان بزرگان دوبله ایران نشان میدهد. عکسی که مربوط به پشت صحنه دوبله فیلم “یاغی” ساخته زنده یاد جهانگیر جهانگیری است. با حضور اساتید تورج مهرزادیان، زنده یاد خسرو شایگان، زنده یاد عطا الله کاملی و زنده یاد احمد رسولزاده.

عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)وقتی دلت به راه نیست، ولی سرت به راه است که خروجی اش می شود از این حلقه های دو مرحله ای! حال مانده ایم به سمانه خانم تبریک بگوییم یا نه! علی الحساب یک تبریک بدون دلیل تقدیم ایشان می کنیم تا اگر از آن قضیه خبری نباشد، بخاطر خودِ حلقه تبریک گفته باشیم! مبارک باشد!
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)یکی از معدود نمایش های خوب چند هفته اخیر مثل هر نمایش دیگری به اجرای آخر رسید و تمام شد. تئاتر “همسایه آقا” ساخته حسین کیانی و با هنرنمایی شهرام حقیقت دوست، مهدی پاکدل، امیر دلاوری و سایر عزیزان باید جا و نوبت اجرای خود را به یک نمایش دیگر بدهد. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)اصغر خان فرهادی هنوز عرق فروشنده خشک نشده راهی اسپانیا شده است تا فیلم جدیدش را کلید بزند. فیلمی به زبان اسپانیایی و با بازی خاویر باردم و پنه لوپه کروز دو ستاره ی نامدار هالیوود. فیلمی که سرانه مصرف “آب یخ” در منزل مسعود فراستی و بهروز افخمی را به شدت افزایش خواهد داد. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)اندیشه ی عزیز در مراسم اکران خصوصی فیلم “هیهات” که فیلمی چند کارگردانه (دانش اقباشاوی، هادی ناییجی، هادی مقدم‌ دوست، سید روح‌ الله حجازی) است و در گروه هنر و تجربه اکران عمومی خواهد شد. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)دربیِ پایتخت و هر چی که هست با تمام بازارگرمی ها، کل کل ها و کُری خوانی ها، با نمایشی کاملاً نزدیک به انتظار تمام شد تا انگشتانِ یک ملت کمی به خودشان استراحت بدهند. ممنون از دو تیم محبوب پایتخت که شرایط را برای صدرنشینی تراکتور فراهم کردند. بوس بهشان.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکس های بازیگران افسانه خانم بایگان هم در اکران فیلم “هیهات” حضور داشتند. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)علی ضیا برای عکس هایش از مردم ایده میگیرد و از آنها درخواست ژست می کند. آخرین خروجی این موضوع را هم مشاهده می کنید. این هم نوعی تعامل خلاقانه با مردم است! 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)بهرام رادان با این عکس قدیمی بار دیگر تاکید کرد که “بچه خوشگل بودیم، وقتی بچه خوشگل بودن مُد نبود!”.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)رز رضوی پس از گذراندن یک دوره سرماخوردگیِ سخت، با آمادگیِ خوب و درخور ستایش، در منظر عموم حاضر شد. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)– پسرم! بیا وایستا اینجااااا، در دل این نگاه دوربین هااا!

+ باشه بابایی.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)ساقی زینتی بازیگر کهنه کار تلویزیون و سینما این روز ها در اردوهای جهادی و خیرخواهانه پای به پای سایر عزیزان در حال کمک رسانی و فراهم کردن شرایط مناسب تحصیل برای ساکنین مناطق محروم است. دمش گرم واقعاً. با این کار اگر آخر ماجرای شهرزاد ۲ را هم لو بدهد، فدای سرش!
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)قبل تر ها وقتی در پشت صحنه کنسرت ها عکس یادگاری می گرفتند خود جناب خواننده هم در گوشه ای در تصویر حضور داشت، ولی گویا دیگر دلیلی برای این موضوع دیده نمی شود. سلفی الیمرا شریفی مقدم در کنار کیانوش رستمی و آزاده نامداری در حاشیه کنسرت بابک جهانبخش. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)پدر بهاره رهنما شب گذشته به تماشای نمایش دخترش رفته بود که باعث شد این پست رقم بخورد. “قدرتمند” و “موفق” دو واژه ای که بهاره رهنما، خیلی عادی در بیان خصوصیاتِ خودش بکار برده است. ما عبارت “دارای اعتماد به نفسِ تخیلی” را به این دو واژه اضافه می کنیم تا تعریفش کامل تر و جامع تر شود.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی الناز شاکردوست به همراه تهمینه میلانی و دوست عزیزشان در کنار پارسا پیروزفر پس از تماشای نمایش ایشان یعنی “ماتریوشکا” در تماشاخانه ایرانشهر. نمایشی الهام گرفته از برخی داستان های آنتون چخوف که پارسا پیروزفر تنها بازیگر آن است و طراحی، نویسندگی و کارگردانی آن را هم بر عهده دارد.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)چاکریم قارداش، کاری نکردیم که، وظیفه بود. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)ابراز همدردی یغما گلرویی با قربانیانِ عید اخیر. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی زیبا بروفه و همسر جان به همراه یک کپشنِ مامانبزرگی.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)خب خدا را شکر جایزه تان را هم که گرفتید. پس هر چه سریعتر برگردید! ممنون. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی امیرحسین آرمان و یکی از طرفدار های دو آتیشه اش. شما هم وقتی که میگویند طرفدارِ دو آتیشه و یا چند آتیشه، یاد اجاق گاز و فندکِ اتمی می افتید یا فقط ذهن من بیمار است؟!
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)با عرض معذرت خدمت تمامی فخری خانم های جمع و همچنین تمامی دیوار های شهر، می رویم سراغ عکس بعدی. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)گلاره عباسی و ماهچهره خلیلی در مراسم اکران خصوصی فیلم “هیهات”. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)– سلام آقای صادقی، از طرف برنامه ی…

+ فقط به شرط پخش تو اعیاد میتونم بیام.

– یعنی هیچ جوره تو روزای دیگه راه نداره؟

+ نه.

– اوکی پس، هماهنگ میکنیم و باهاتون تماس میگیریم.

عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)ابراز علاقه فریبا کوثری به برادر عزیزش، بی آنکه بداند چطور.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مهران احمدی با سَری مشعشع و لباسی قرمز، برای هر دو تیم پایتخت آرزوی موفقیت کرد. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سیامند رحمان قهرمان خوش رو و همیشه خندان کشورمان در وزنه برداریِ سنگین وزن پارالمپیک کاری کرد که نه رقیبان حرفی برای گفتن داشته باشند و نه هیئت ژوری توان سنگ اندازی داشته باشد. او حالا ” قوی ترین” مردی است که جهان تا بحال دیده، تنها کسی که بالای ۳۰۰ کیلوگرم را مهار کرده! او پهلوان سیامند رحمان از اشنویه است.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سلفی زیبای سید احمد خمینی در کنار پدر و برادر عزیزش در حیاط منزل پدری حضرت امام (ره) در خمین.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)سیما خضر آبادی، فریبا نادری، سپیده خداوردی و مهسا کرامتی در خندوانه. چه روز پرکاری داشته باشد این نشریه وطنی عزیزمان! (که در عکس پوریا پورسرخ به آن اشاره شد) 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مهرداد پولادی پیدا شد!
اشکان جان بیزحمت بگیر نگهش دار تا مسئولین نظام وظیفه خودشان را برسانند! میدانی چند ماه است علافشان کرده؟!
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)لیندا کیانی و الناز شاکردوست در اختتامیه “مادام باترفلای”. قرار است این مادام باترفلای به زودی با مستر کِرَبس (صاب کارِ باب اسفنجی) آشنا شوند، انشاالله که باب میل هم در می آیند و یک شیرینی هم نصیب ما می شود. (مادام باترفلای نام گالری عکس های مهدی منصوری است.)
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)مگر خالق دایی جان ناپلئون و ناخدا خورشید در اُپل کورسا جا می شود؟ فکر می کنید که او در جاده است و روی زمین! تقوایی و ذهن های ماورایی را فقط در قاب آسمان و پرواز می شود تصور کرد، اصلا فایده ی زمینی که تقوایی اش فیلم نمی سازد چیست؟ زمینی که دیگر کیارستمی هم ندارد! زمینی که بیضایی اش هم در خاک غربت است!*
*متن از ایمان عبدلی
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)بنیامین بهادری با این ترفندِ ساده آن تک صندلی باقی مانده و بدون مشتری یکی از کنسرت هایش را هم فروخت! 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)بهترین و خوشحال کننده ترین خبر چند روز گذشته را همایون شجریان روی صفحه اینستاگرام اش گذاشت؛ حال استاد شجریان بهتر است و به ایران بازگشته است. امیدواریم روند بهبودی استاد شجریان همین طور خوب پیش رود و به امید خدا صحت کامل حاصل گردد. دعای همه ما در این راه همراه با خسروی آواز ایران است. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)هانیه توسلی هستند، یک گربه بازِ تمام عیار! 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)شما جاری هستید؟! من فکر کردم پس سپرده پلند مدت هستید! #هار_هار_هار 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)وقتی تیمِ رقیب در دقیقه ۹۰ گلِ آفساید می زند.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)دلتنگی چرا بهاره جان؟! پاشو برو چهارراه ولیعصر یک تئاتری چیزی اجرا کن، حالت خوب می شود.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)الهام خانم حمیدی کماکان از قلب هلند برای مردم ایران آرزوهای خوب دارد. من نمیدانم این عزیزان چرا وقتی در وطن هستند هیچ آرزویی برای کشورشان ندارند، ولی تا پایشان به به اروپا می رسد آرامش و سلامتی مردم ایران ارزش پیدا می کند. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)عکس یادگاری سلین خانمِ سلیمی با کمیل قاسمی و قاسم رضایی در مراسم تجلیل از قهرمانانِ مازندران. 
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)معرفی می کنم؛ بانوی طلایی ورزش ایران، افتخارآفرین کشورمان، پرافتخارترین ورزشکار زن تاریخ ایران: زهرا نعمتی. زهرا خانم طلای رشته ی تیر اندازی را گرفت. در دوره قبلی هم طلا گرفته بود. انشاالله دوره ی بعدی هت تریک طلا خواهد کرد.

همچنین تقدیر می کنیم از ساره جوانمردی که از این مسابقات دو طلا شکار کرده است، یکی از آن ها را هم در رقابت مختلط با مردان به دست آورده است. افتخار کردن به این شیرزن ها چقدر لذت بخش است.

عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)چند روز پیش مصاحبه ای تلخ و پر از بغض و گلایه از ابوالفضل پورعرب منتشر شد که واکنش های زیادی به دنبال داشت. متفاوت ترین آن ها واکنش احسان علیخانی بود که در زیر ملاحظه می کنید. آرزوی سلامتی و عزت داریم برای سوپراستار دهه هفتادِ سینمای ایران.

به پایان مطلب رسیدیم. تا فردا مراقب خود باشید.

یا علی.
عکسهای داغ بازیگران و ستاره های سرشناس ایرانی (112)

ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 9
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *


تبلیغات در زندگی ایرانی تبلیغات در زندگی ایرانیtitle= تبلیغات در زندگی ایرانی