Monday 15 August 2022
کد خبر : 35344
تاریخ انتشار : دوشنبه 3 اکتبر 2016 - 16:49

سر کشی به اینستاگرام بازیگران ایرانی

سر کشی به اینستاگرام بازیگران ایرانی تصاویر ستاره های ایرانی که در اینستاگرام فعالیت دارند و برای طرفداران خود عکس به اشتراک می گذارند.محمدرضا گلزار بعد از غیبت 4 ساله کار بازیگری خود را استارت زد و تصویر سنگ مزار استاد داوود رشیدی نیز دیدنی است.  با این عکس خندان و خوش حس و حال از رضا گلزار مطلب را شروع میکنیم، با این امید […]

سر کشی به اینستاگرام بازیگران ایرانی

تصاویر ستاره های ایرانی که در اینستاگرام فعالیت دارند و برای طرفداران خود عکس به اشتراک می گذارند.محمدرضا گلزار بعد از غیبت 4 ساله کار بازیگری خود را استارت زد و تصویر سنگ مزار استاد داوود رشیدی نیز دیدنی است. 

با این عکس خندان و خوش حس و حال از رضا گلزار مطلب را شروع میکنیم، با این امید که لب های شما عزیزان هم تا پایان مطلب خندان باشد.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)عکس یادگاری علیرضا تلیسچی در کنار محسن یگانه و نگاه کوچولو پس از تماشای کنسرت شب گذشته محسن. علیرضا اذعان کرده که در کنسرت های محسن به او خیلی خوش میگذرد. باید عادل فردوسی پور و دوستان را بفرستیم تا بررسی شود که در آب معدنی ها و سایر ادوات پذیراییِ کنسرت های محسن چه خبر است!
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)علی عمرانی با این عکس هم ارادت خود به بزرگان هنر را نشان داد و هم جای خالی تصویر استاد قمیشی روی دیوار را پر کرد! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)عکس فوق العاده زیبای قاسم رضایی در دامان طبیعت، با بک گراندِ یکی از کوه های بلند سرزمینمان. میشناسید کجاست؟ 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)مریم سلطانی، بازیگر سابق و آرایشگرِ کنونی در کنار خروجیِ زحمات روز گذشته اش بر روی گلاره خانم عباسی، با تاکید بر این موضوع که “تو رو خدا ملایم باشه، نمیخوام تابلو بشه!”. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)در ادامه تکمیل آلبوم سلین خانم سلیمی در کنار قهرمانان المپیکی! فکر کنم دیگر کسی نمانده که سلین در آغوشش عکس نداشته باشد. از این به بعد بهداد باید به سراغ خبرنگار های اعزامی به المپیک برود و بهتر است که با جواد خیابانی شروع کند! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)چهل روز از پرواز ابدی استاد داوود رشیدی گذشت و روز به روز بیشتر دلمان برای ستون تئاترِ کشور تنگ می شود. عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)احتمالا سپند میخواسته از این عکس های هنری خفن و خوش رنگ بگیرد، ولی عکسی گرفته که نه تنها خفن و خوش رنگ نیست، بلکه حاوی پیام های زیست محیطی هشدار دهنده با محوریت کمبود آب و اهمیت دادن به فضاهای سبز شهری و نرفتن روی چمن های پارک شهر است. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)امیر عباس گلاب در حال تجربه احساسِ حسِ لمسِ اسبِ توی پیست آزادی. (از عواقب گوش دادن به بنیامین حین کار) 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)عکس یادگاری محمد نصرتی در کنار استاد الهه قمشه ای ادیب و دانشمند ارزشمند کشورمان در فرودگاهِ یک جایی. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)عکس جالب سجاد افشاریان در کنار کودکانِ دیارِ احمدآباد مستوفی.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)عکس آل کاپون طوری رضا داوود نژاد، محو و نابود در افق. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)سلفی آقا رضا عطاران در کنار استاد شهرام ناظری، نیکی کریمی، حافظ ناظری و علی مردانه در حاشیه یک مراسم در جزیره کیش. رضا عطاران خیلی شانس آورده که با وجود این نگاهِ استاد ناظری، لنز دوربینش هنوز سالم است! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)احسان خواجه امیری با این عکس جالب در کنار پسرش آقا ارشان، ضمن ابراز دلتنگی توصیه کرد که از کنار هم بودن لذت ببریم. والا احسان جان ما میخواهیم لذت ببریم ولی متاسفانه اکثر عزیزان پایه نیستند و درخواستمان برای لذت بردن از با هم بودن را رد می کنند. چاره چیست احسان جان؟ 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)گرد و غبار به باغ فردوس رسید. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)نیوشا ضیغمی و همسرجان در کنار نفیسه روشن و همایون خان ارشادی در حاشیه یک افتتاحیه/اختتامیه/همایش/اکران/ رونمایی/همچنین چیزی.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)قصد داشتم این عکس را به عنوان سوال روز مطرح کنم تا حدس بزنید که کودکی های چه کسی است، ولی دیدم خیلی تابلو است که بهاره افشاری‌ست، در نتیجه منصرف شدم!
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)گویا رضایتنامه ی مورد نظر صادر شده و نجمه جودکی پس از آن طومار خداحافظی بلند بالا، اینگونه به آغوش اینستاگرام بازگشت. انرژی کمترِ شما را هم خواهیم دید!
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)با آخرین سلفی ها از آخرین کنسرت های این روزها در خدمتتان هستیم. به امید خدا تا دو ماهی قرار است که بدون کنسرت و عکس هایش نفسی راحت بکشیم. امید حاجیلی در کنار نرگس محمدی، علی اوجی و سحر قریشی. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)سلفی امیرمحمد زند و عمار تفتی در حال رد و بدل کردن انواع و اقسام ایده های تازه و صفر کیلومتر.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)وقتی پس از سه ساعت انتظار و “کاشته شدن”، دوستت را میبینی که از تاکسی پیاده میشود. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)تیکه ی سنگین هدی زین العابدین به یک بنده خدایی که معلوم است حسابی هدی را تحت فشار گذاشته و خسته کرده است! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)عکس هنری هومن سیدی به همراه یک جمله هنری تر. هومن یک آپشن جدید و خیلی خوب به خودش اضافه کرده است و هر وقت خسته شد، دکمه OFF کنار چشمش را میزند و کلا خاموش میشود. تنها باگ این آپشن این است که برای روشن کردن دورباره خودش حتما به شخص ثانی نیاز دارد که در نسخه های بعدی امیدواریم این اشکال رفع گردد و بتواند تایمر کار بگذارد.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)امیرمحمد هم دل دارد و دلش میخواهد از این عکس های خفن طور با عینک آفتابی بگیرد، اشکالش چیست؟ 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)مریلا زارعی و جایزه اش در اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت. جشنواره ای که شاید به نوعی مقابله به مثل با جشن حافظ و جشن خانه سینما به حساب می آید و معدود عزیزانی هستند که مثل مریلا خانم با هر دو طرف ماجرا همراه باشند. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)جمله حکیمانه هفته توسط حکیم ارسلان قاسمی تقدیمتان میگردد. البته این جمله برای مخاطب عام نیست و مخصوص کسانی است که به زبان انگلیسی مسلط هستند. حکیم جان مواظب باش ته ریش های جذابت کِز نخورد.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)مرجانه خانم گلچین و یکی از عکس های پرشماری که از اروپاگردی اش به اشتراک گذاشته است. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)بله امیر جان، گذشته ها گذشته. حتما این را هم میدانی که هرگز به غصه خوردن، گذشته برنگشته! سعید آقاخانی در آن روزها تازه وداع ابدی با موهای زیبابش را شروع کرده بود و شهاب حسینی هم منتظر جواب یکی از مصاحبه های کاری اش بود.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)الناز شاکردوست در حال گشت و گذار در کاشان زیبا.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)سلفی کیانوش رستمی در کنار پدر خان در حاشیه یک میهمانی. همراه با شعری که کیانوش از دوران پیش دبستانی به آن علاقه خاصی داشته است.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)از شما تقاضا دارم جمله ای که امیریل ارجمند زیر پست نوشته را خوانده و اگر چیزی متوجه شدید برای ما هم توضیح بدهید. پیشاپیش ممنون از لطفتان! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)سردار آزمون با این سلفی تولد سعید عزت اللهی هم تیمی اش در روستوف و تیم ملی را تبریک گفت. در همین لحظه که در حال خط خطی کردن هستم جناب کی روش لیست جدید تیم ملی را هم منتشر کرد که این دو عزیز در آن حضور دارند و برایشان در کنار سایر ملی پوشان عزیز آرزوی موفقیت داریم. خیلی برای دیدن لیست جدید تیم ملی کنجکاوی نکنید. جناب کی‌روش از همان لیست قبلی زیراکس گرفته است! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)“ریخت نو”. بهترین معادلی که تابحال برای آن “نیو استایل”ِ لعنتی به کار گرفته شده است. ممنون از حسن جان معجونی. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)حضور همزمان سحر قریشی، بهنوش بختیاری و یوسف تیموری در این قاب خبر از این دارد که به زودی یک پکیج دی وی دی به سایر اقلام سوپرمارکت های تهران اضافه خواهد شد. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)بارانک.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)یک سلفیِ کاملاً بی خود و بی جهت از لیلا خانم حاتمی، با حضور افتخاری صندوق صدقات عزیز و آن آقای محترم که گویا شب میهمان دارند و ذهنش درگیر است. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)تبریک به هستی مهدوی و خانواده عزیزش بابت دوربین عکاسی حرفه ای که توسط برادرِ هستی خریداری شده است!
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)آقا مهدی سلطانی و دختر عزیزش روژا خانم در حال تعامل و غذا دادن به پرنده های کوچک. عکسی که مطمئناً در ایران گرفته نشده است، چون پرنده های وطن بنابه تجربیاتی که نسل اندر نسل کسب کرده اند هیچگاه انقدر به انسان ها نزدیک نمیشوند! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)گویا مسئولین وزن کشیِ این دوره از مسابقات گاوبندی کرده اند. امیدواریم مشکل خاصی برای امیرحسین صدیق پیش نیاید! نکته ی جالب پست، اشاره مستقیم آقای صدیق به میزان محبوبیت میهمان برنامه اش است و به نوعی اعلام کرده که “همینه که هست!”.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)محمد خان شیری بازیگر پیشکسوت و همیشه جوانِ سینما و تلویزیون هم عضو اینستاگرام شده است، خیلی هم با دستِ پُر عضو اینستاگرام شده است! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)کیهان ملکی در کنار بازیگر نقش دختر کوچکش در سریال “همسایه ها” که ماشاالله خانمی شده برای خودش. تاکید کیهان روی اینکه این خانم دختر خودش نیست با شناخت کامل او از برخی سایت ها، صفحات و کانال های تلگرام صورت گرفته است. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)بالاترین افتخار تاریخ ورزش ایران در ورزش ها تیمی شب گذشته توسط فوتسالیست های عزیز رقم خورد و توانستیم مقام سوم و مدال برنز جام جهانی را کسب کنیم. تبریک و خسته نباشید ویژه خدمت همه این عزیزان و آقای ناظم الشریعه که این تیمِ با اقتدار و همه فن حریف را جمع و جور کرد و توانست نام خود را جایگزین نام محمد مایلی کهن در مقابل عنوان “بهترین افتخار فدراسیون فوتبال ایران” بکند. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)سلفی بهادر جان مالکی در کنار خانواده محترم ئر یک رستوران.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)کارت تحصیلی ترانه علیدوستی، 9 ساله از تهران را شاهد هستید. 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)امیدوارم بچه به این زودی ها بیدار نشود. اگر هم بیدار شد چشمش به جمال دایی جان، آن هم از این فاصله، روشن نگردد! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)قول حسین هدایتی من باب تقدیم پاداش به فوتسالیست ها در زیر پست تبریک رامبد جوان، در کنار اعلام وجودِ اولدوز خانمِ ایرانی که ماشاالله همه جا هست و فقط مانده زیر پست احمد پورمخبر ملیتش را اعلام کند! 
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)جوابیه (در ادامه، بیانیه!) شهاب حسینی در واکنش به …، در پاسخ به چیز… راستش دقیقاً نمیدانیم شهاب به چه اتفاق و صحبت مهمی چنین واکنش تندی نشان داده! تا جایی که میدانم همه با شهاب رفیق هستند کسی او را متهم به جناحی بودن نکرده است.

مصاحبه ی مهمی هم در این باره صورت نگرفته و بعید میدانم شهاب چنین واکنشی نسبت به برخی محافل روشنفکرانه نشان بدهد. خلاصه علامت سوال این شماره، کنشی است که شهاب را اینگونه بی اعصاب کرده است. غلط املاییِ ریزی که مانی رهنما در کامنت ها از شهاب گرفته هم در نوع خود جالب است.

به انتهای این شماره رسیدیم. باز هم فرارسیدن دهه محرم را خدمت همه تسلیت عرض می کنیم. تا فردا مراقب خود باشید.
عکسهای داغ بازیگران و سوپراستارها در اینستاگرام (121)

ارسال نظر شما
انتشار یافته : 0 در انتظار بررسی : 1
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.


تبلیغات در زندگی ایرانی تبلیغات در زندگی ایرانیtitle= تبلیغات در زندگی ایرانی