عکس های مراسم عقد و عروسی رضا قوچان نژاد

عکس های مراسم عقد و عروسی رضا قوچان نژاد

تصاویر مراسم عقد رضا قوچان نژاد و خواهر ساره بیات در حرم امام رضا

بیوگرافی رضا قوچان نژاد

نام: رضا

نام خانوادگی: قوچان نژاد نورنیا

تاریخ تولد: ۱۳۶۶/۰۶/۲۹

محل تولد: مشهد

نام مستعار: گوچی(Gucci)

تحصیلات: فارغ التحصیل رشته علوم سیاسی

پست: مهاجم

قد: ۱.۸۰ متر

شماره پیراهن: ۷

———————————————–

رضا قوچان نژاد بازیکن فوتبال ایرانی – هلندی با نام مستعار گوچی می باشد. خانواده ای کاملا ورزشی دارد، عمویش هم در مشهد مربی یک تیم والیبال است.

وی فوتبال را از ۱۵ سالگی و به اصرار پدرش در باشگاه های دسته دوم هلند آغاز کرد. و جالب است بدانید که او با گلی که در ثانیه ۹ زده رکورد سریع ترین گل هلند را هم در اختیار دارد.

رضا قوچان نژاد با وجود اینکه از کودکی در اروپا بازی کرده اما همچنان عاشق ایران است و حتی می گوید محبوب ترین غذایی که دوست دارد آبگوشت است.

نام قوچان نژاد یک بار در زمان سرمربیگری افشین قطبی در تیم ملی به گوش اهالی فوتبال خورد اما این کارلوس کی روش بود که برای دیدن و ارزیابی این بازیکن راهی بلژیک شد تا بازی این بازیکن ایرانی را از نزدیک ببیند.

رضا البته فوتبال حرفه ای را در باشگاه های بلژیک دنبال کرد. ابتدا به تیم سنت تروئیدن بلژیک رفت.

این بازیکن سابقه بازی در تیم زیر ۱۹ ساله های هلند را در کارنامه خود دارد.

عکس مراسم عقد رضا قوچان نژاد و خواهر ساره بیات در حرم امام رضا

رضا قوچان نژاد در حال حاضر در لیگ برتر بلژیک و در باشگاه فوتبال استاندارد لیژ شاغل است. رضا در موسیقی نیز تبحر دارد و استعداد ذاتی در نواختن ویلن برخوردار می باشد.

رضا قوچان نژاد پسرخاله عقیل اعتمادی دروازه بان اسبق باشگاه تراکتورسازی است.

کی روش به همه منتقدانش نشان داد که برای پیشرفت در فوتبال باید صبر، استقامت داشت و سخت کار کرد ضمن اینکه دانش فنی و تجربه بین المللی هم داشت. او با آوردن قوچان نژاد به فوتبال ایران علاوه بر اینکه زمینه ساز خلق حماسه اولسان و صعود به جام جهانی شد یک هدیه ارزشمند هم به تیم ملی اهدا کرد. یک گلزن مادرزاد و شش دانگ که سال ها می تواند خط حمله فوتبال ایران را بیمه کند.عکس مراسم عقد رضا قوچان نژاد و خواهر ساره بیات در حرم امام رضا
رضا قوچان نژاد صبح امروز در حرم مطهر رضوی با همسر خود عقد رسمی کرد.
مراسم عقد کنان قوچان نزاد و همسرش است. رضا قوچان نژاد امروز مراسم ازدواج خود را در شهد مقدس برگزار کرد.

رضا قوچان نژاد امروز در مشهد مقدس مراسم عقد کنان و امشب جشن ازدواجش را در همین شهر برگزار کرد. در تصویر فوق ساره بیات خواهر همسر رضا قوچان نژاد نفر اول سمت راست دیده می شود.
مصاحبه با رضا قوچان نژاد درباره دیدار برابر کره جنوبی، گلی که به ثمر رساند

*بعد از گلی که برابر کره زدی خیلیها با اشاره به گل خداداد برابر استرالیا در شبکه های اجتماعی نوشته بودند انگار فقط مشهدیها می توانند گل صعود ایران را بزنند.

(با خنده) واقعا جالب است اما نمی دانم چه بگویم. اول از همه خوشحالم که مردم کشورم را انقدر خوشحال دیدم. همه ایرانیها در تمام دنیا از این اتفاق شادند. خانواده ام هم که در هلند هستند خیلی از این برد خوشحال بودند. درست است که من زیاد با خبرنگارها در ارتباط نیستم اما با خانواده ام مدام در تماس هستم. بعد بازی با آنها حرف زدند. گفتند به من افتخار می کنند. البته درباره آن گل هم باید بگویم برایم واقعا اهمیت ندارد که من گل زدم. تلاش همه بازیکنان بود و خدا را شکر ما به جام جهانی رفتیم آن هم با همت همه کسانی که در سفر به کره با ما همراه بودند.

*حالا ایران در جام جهانی است. فکرش را می کردی؟

حتما. هدفمان از اولین روز همین بود. ما یک و نیم ماه خیلی زحمت کشیدیم. این طور صعود خیلی شیرین بود.

*وقتی برای اولین بار به تیم ملی دعوت شدی خیلی افراد به کی روش انتقاد کردند که چرا یک بازیکنی که سالها در ایران نبوده را به تیم ملی دعوت کرده اما تو در سه بازی آخر تیم ملی سه گل خیلی مهم زدی.

واقعیت این است که من زیاد اهل روزنامه خواندن نیستم و نمی دانم به آن صورت درباره ام چه می گویند. این چیزهایی هم که شما دارید به من می گویید را فقط شما رسانه ایها می دانید و افرادی که روزنامه خوان هستند. هر کس هر چیزی را می تواند بگوید و واقعا برای من فرقی نمی کند که چه چیزهایی درباره من گفته اند یا می گویند. برای من مهمترین نکته موفقیت تیم ملی و خوشحال کردن مردم است. تنها برای این هدف می جنگم. فرمول کارم هم مشخص است، زحمت و تلاش. یعنی کار دیگری نمی توانم انجام بدهم. اگر حرفی درباره من زده می شود، من فقط می توانم با تمرین و زحمت توانایی ام را نشان بدهم.
*الان که چند روز از بازی با کره گذشته متوجه شده ای چه گل مهمی را در تاریخ فوتبال ایران زده ای؟

من خوب می دانم اما واقعا اینطور نیست که فکر کنم من آن گل را زده ام. ما در تیم مان نزدیک سی بازیکن داشتیم و همه آنها در این گل سهیم هستند.

*حتما مهمترین گل زندگی ات بوده؟

همه گلهایی که زده ام برایم مهم هستند. من همه گلهایم را دوست دارم. وظیفه ام گلزنی است اما اینکه به هدفمان رسیدیم از همه چیز برایم شیرین تر است.

*دوست صمیمی تو، اشکان دژاگه در جشن صعود غایب بود.

واقعا حیف شد. مصدومیت به اشکان اجازه نداد در کره و جشن صعود کنارمان باشد اما حتما این صعود برای او هم شیرین است. اشکان در چند بازی خیلی مهم کنار ما بود و زحمت کشید و امیدوارم در جام جهانی کنار ما باشد و به تیم ایران کمک کند.

*کمی هم درباره کی روش صحبت کنیم. تو با مربیان زیادی کار کرده ای. فکر می کنی کی روش چه چیزی داشت که باعث شد ایران بهترین نتایج تاریخش را در رقابتهای انتخابی جام جهانی کسب کند؟

نمی دانم درباره کی روش چه چیزی می توانم بگویم. اگر کی روش نبود، من هم در کنار تیم ایران نبودم. او خیلی برای تیم زحمت کشید. وقتی صعود کردیم برای بازیکنان، خانواده هایشان و مردم خیلی خوشحال بود اما شادی بزرگ من برای کی روش بود که خیلی زحمت کشید. کی روش خیلی سختی کشید اما نشان داد که چقدر حرفه ای است. در ماهی به این مهمی که پر بود از استرس و هیجان، تیم را به خوبی آماده کرد و این بزرگی کی روش را نشان می دهد.

*همانطور که می دانی قرارداد کی روش با فدراسیون فوتبال ایران تمام شده. فکر می کنی چه تصمیمی باید گرفته شود.

مطمئن باشید که اگر کی روش برود فوتبال ایران ضرر بزرگی می کند. این اتفاق بدی خواهد بود. کی روش نزدیک به سه سال است که در فوتبال ایران حضور دارد. همه بازیکنان را می شناسد و بازیکنان هم به افکار تاکتیکی او عادت کرده اند. من اصلا نمی توانم باور کنم که کی روش در جام جهانی نباشد. چطور می شود که یک مربی بعد صعود تیم به جام جهانی برود؟! به نظر من اگر این اتفاق بیفتد، مثل این می ماند که خلبانی را در وسط هوا از هواپیما بیرون کنیم! فوتبال ایران به کی روش نیاز دارد.

*درباره آینده ات در استاندارد لیژ بگو. گفته بودی قرار داد داری اما هر اتفاقی ممکن است بیفتد.

من با استاندارد لیژ قرارداد سه ساله دارم و باید از هفته بعد کارم را دوباره شروع کنم. امیدوارم در فصل آینده بتوانم در لیژ هم موفق باشم.

دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لطفاً جمع زیر را انجام دهید *