برای موفقیت تنها یک راه باقیست و آن خودتان هستید.

افزوده شدن بخش زنده ایستاگرام

افزوده شدن بخش زنده اینستاگرام

پخش‌زنده به اینستاگرام , اینستاگرام

قبلا شایعه شده بود که اینستاگرام ویژگی پخش زنده را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ حالا مدیرعامل این شبکه‌ی اجتماعی هم این موضوع را تایید کرده و گفته که کاربران باید منتظر این قابلیت جدید باشند.

 «کوین سیستروم» (Kevin Systrom) مدیرعامل این شبکه‌ی اجتماعی گفته :” پخش زنده برای ما بسیار هیجان‌انگیز است. اگر من بخواهم موضوعی را با افرادی که دوست‌شان دارم به اشتراک بگذارم پخش زنده روش بسیار خوبی خواهد بود.”

هنوز تاریخ عرضه‌ی این قابلیت جدید مشخص نشده و نمی‌دانیم که در چه زمانی باید منتظر آن باشیم؛ اما بعید نیست که به‌زودی این ویژگی در دسترس کاربران قرار بگیرد. به احتمال زیاد قابلیت پخش‌زنده در قسمت استوری اضافه می‌شود تا بتواند با برنامه‌ی پیام‌رسان اسنپ‌چت رقابت کند.

همچنین گفته شده دلیل اینکه قابلیت پخش زنده به صورت مستقل به اینستاگرام اضافه نمی‌شود، استقبال زیاد مردم از بخش استوری است. براساس اطلاعات منتشر شده روزانه ۱۰۰ میلیون نفر از قابلیت استوری استفاده می‌کنند.

احتمالا تا ماه آینده شاهد عرضه شدن این ویژگی به شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام خواهیم بود. قابلیتی که در نوع خودش بسیار جالب توجه است. حالا باید ببینیم که پخش زنده چه امکاناتی را پیش روی کاربران قرار می‌دهد و شکل کار کردن با آن به چه صورت خواهد بود.

دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لطفاً جمع زیر را انجام دهید *

-