شماره : 59443
۲۷ / ۳ / ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد بازهم شبکه های اجتماعی و سوء استفاده زن جوان از مرد پولدار شهرستانی، زن جوان مرد ساده رابا فریب دادن و اظهار علاقه در اینستاگرام به محل مورد نظرش کشاند و همراه با دو مرد دیگر با ضرب و شتم دزدی پول ها، و تهیه فیلم از وی وی را رها […]

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد

بازهم شبکه های اجتماعی و سوء استفاده زن جوان از مرد پولدار شهرستانی، زن جوان مرد ساده رابا فریب دادن و اظهار علاقه در اینستاگرام به محل مورد نظرش کشاند و همراه با دو مرد دیگر با ضرب و شتم دزدی پول ها، و تهیه فیلم از وی وی را رها کردند.

مأموران در محل حادثه دریافتند لحظاتی قبل رهگذران و کاسب‌های محل متوجه فریادهای کمک خواهی مرد جوانی می شوند که دو مرد دیگر به زور قصد دارند وی را سوار خودروی سواری بکنند. رهگذران با شنیدن فریادهای کمک خواهی مرد جوان به کمک وی می‌شتابند و پس از دستگیری دو مرد وی را نجات میدهند.

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد

بدین ترتیب مأموران دو متهم را پس از دستگیری به همراه شاکی به اداره پلیس منتقل کردند. شاکی در توضیح ماجرا گفت: من اهل شهرستان هستم و وضع مالی خوبی دارم. چند ماه قبل در اینستاگرام با زن جوانی به نام مینا آشنا شدم. او گفت که زن جوان مجردی است ودر تهران سالن آرایشگاه بزرگی دارد و وضع مالی خوبی هم دارد. مدتی ما دو نفر باهم چت می کردیم و گاهی هم تلفنی حرف می‌زدیم تا این‌که به او علاقه پیدا کردم.

او هم به من ابراز علاقه کرد و گفت حاضر است با من ازدواج کند. ارتباط تلفنی و پیامکی ما ادامه داشت و همیشه برای هم گل و گیف‌های عاشقانه می‌فرستادیم تا این‌که او مرا برای دیدنش به تهران دعوت کرد و قرار شد من به تهران بروم و پس از دیدن یک دیگر باهم درباره زندگی آینده‌مان حرف بزنیم. سر انجام شب قبل از شهرستان راهی تهران شدم و صبح امروز به تهران رسیدم. او آدرس خانه‌ای در یکی از خیابان‌های جنوبی تهران رابه من داد و گفت منتظر من است.

در حالیکه برای دیدن مینا لحظه شماری می کردم گل و شیرینی خریدم و راهی خانه او شدم. وقتی وارد خانه‌اش شدم با صحنه عجیبی روبرو شدم. دو مرد جوان داخل خانه او بودند. در حالی‌که شوکه شده بودم آنها بلافاصله بطرف من حمله کردند و پس از کتک‌ کاری شدید دست و پای مرا با طناب بستند . دو مرد خشن مرا تهدید به مرگ کردند و تمامی پول‌های مرا گرفتند و بعد هم کارت عابرم رابه زور از جیبم بیرون آوردند و گفتند رمز کارتم رابه آنها بدهم.

هر چقدر التماس کردم مرا رها کنند فایده‌ای نداشت تا این‌که رمز کارتم را اشتباهی به آنها دادم و یکی از آنها با کارتم از خانه بیرون رفت و مرد دیگر هم همراه مینا داخل خانه ماندند. دقایقی بعد مرد جوان، خشمگین به خانه برگشت و به همدستش گفت که من رمز رابه آنها اشتباه داده‌ام. وی ادامه داد: پس از این لباس‌های مرا از تنم بیرون آوردند و دوباره به شدت مرا کتک زدند ودر ادامه هم سه‌دقیقه در حالی‌که برهنه بودم از من فیلم و عکس گرفتند.

تاب و توانم در مقابل کتک‌های آنها بریده شد و رمز واقعی کارتم رابه آنها دادم، اما دو مرد جوان دیگر به من اعتماد نداشتند و قرار شد همراه آنها به کنار دستگاه خودپرداز بروم و رمز کارتم را خودم وارد کنم. وقتی مرا از خانه بیرون آوردند و قصد داشتند داخل خیابان سوار خودروی سواری کنند با داد و فریاد گفتم این دو مرد مرا ربوده‌اند و از مردم کمک خواستم که رهگذران و کاسب‌های محل به فریادم رسیدند و آنها را دستگیر و مرا آزاد کردند.

دو متهم در بازجویی مدعی شدند که قصد کمک به زن جوان را داشته‌اند. یکی از آنها گفت: ما هردو مغازه میوه فروشی در نزدیکی خانه مینا داریم. مدتی قبل مینا به سراغ ما آمد و گفت مرد جوانی مزاحم او است. او از ما خواست به او کمک کنیم تا برایش مزاحمت ایجاد نکند.

امروز گفت که قرار است او به خانه‌اش بیاید و ما هم برای کمک به او به خانه‌اش رفتیم. قرار شد وی را به بیرون ببریم و بترسانیم که شاکی درخواست کمک کرد و رهگذران ما را دستگیر کردند.

پس از این مأموران، مینا رابه دستور قاضی بهشتی بازپرس شعبه دوم دادسرای ویژه سرقت بازداشت کردند. مینا در بازجویی‌ها در ادعایی گفت: مدتی قبل در اینستاگرام با فردی که در پروفایلش عکس دخترجوانی گذاشته بود آشنا شدم. او خودش را نوشین معرفی کرد و بدین ترتیب ما باهم دوست شدیم تا جاییکه من تعدادی از فیلم‌ها و عکس‌های خصوصی‌ام را برای او فرستادم. چند روز قبل متوجه شدم او مرد جوانی است.

و به دروغ خودش را دختر معرفی و از عکس‌ها و فیلم‌های من سوءاستفاده کرده است. بهمین دلیل تصمیم گرفتم وی را به خانه‌ام دعوت کنم و عکس‌ها و فیلم‌های خصوصی‌ام را از او بگیرم. روز حادثه موضوع رابه میوه‌فروش محله‌مان توضیح دادم و و او همراه شریکش به خانه من آمد تا شاکی را بترسانند و عکس و فیلم مرا پس بدهد. از آنجایی که احتمال می رود متهم بهمین شیوه از مردان دیگری هم زورگیری کرده باشد.


دوستم بی غیرتی کرد وقتی خانه نبود من و زنش تنها بودیم و حتی شبها در آنجا می خوابیدم

مرد ۳۵ ساله ای که شش سال قبل و در پی ارتباطی شیطانی با همسر دوستش، دست به جنایتی خوفناک زده بود، چند روزبعد از کشف پیکر، به قتل دوستش اعتراف کرد و به تشریح زوایای پنهان این جنایت خوفناک پرداخت. ماجرای این پرونده جنایی از مهر ماه سال ۱۳۹۱ زمانی در دستور کار پلیس آگاهی خراسان رضوی قرار گرفت که اعضای یک خانواده موضوع گم شدن مرد ۴۵ ساله ای را پیگیری کردند.

این در حالی بود که همسر مرد ۴۵ ساله با نشان دادن دست نوشته ای به پلیس ادعا کرد همسرش به شهر دیگری رفته و با به جا گذاشتن دست نوشته مدعی شده است که دیگر به مشهد باز نخواهد گشت! باوجود این با صدور دستورات قضایی، همسر محمدرضا «مرد گم شده» و دیگر افرادی که با وی در ارتباط بودند مورد بازجویی های پلیسی قرار گرفتند اما سرنخی که حاکی از وقوع جنایتی باشد به دست نیامد.

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد

بهمین دلیل همه ی افراد مظنون دراین پرونده با صدور قرار قانونی آزاد شدند اما تحقیقات کارآگاهان دراین پرونده بطور غیرمحسوس همان‌ گونه ادامه یافت تا این‌که اواخر سال ۱۳۹۵ قاضی کاظم میرزایی در جایگاه قاضی ویژه قتل عمد مشهد، با مطالعه اوراق رنگ و رو رفته این پرونده، پا به تاریکخانه سرگذشت افرادی گذاشت که دراین ماجرا مورد بازجویی قرار گرفته بودند.

دراین میان ناگهان، چشمان مقام قضایی روی نام مرد مشهور به «مغول» خیره ماند چرا که این مرد ۳۵ ساله از حدود یکسال قبل از وقوع جنایت ارتباط نزدیکی با مرد گم شده داشت. قاضی میرزایی که با ریزبینی و بررسی جزئیات اظهارات «مغول» در زمان حادثه، به وی مظنون شده بود، دستورات ویژه ای را برای بررسی وضعیت فعلی وی از نظر اجتماعی و همچنین ارتباط او با همسر مقتول صادر کرد.

بدین ترتیب گروه ویژه ای از کارآگاهان به دستور سرهنگ حمید رزمخواه «رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی» به کنکاش های تخصصی دراین پرونده پرداختند. بررسی ها مشخص کرد مغول حدود دو سال بعد از وقوع قتل نیز با همسر محمدرضا در ارتباط بود اما بتازگی با دختر دیگری نامزد کرده و همسر محمدرضا نیز از مدتی قبل با مرد دیگری ازدواج کرده است. اینگونه بود که با دستور قاضی ویژه قتل عمد همسر «محمدرضا» «مقتول» دستگیر شد.

دوباره مورد بازجویی قرار گرفت اما او اینبار نتوانست در برابر شواهد و دلایل مستند دوام آورد و به ناچار به قتل همسرش با تبانی «مغول» اعتراف کرد. به دنبال اعترافات این زن، کارآگاهان در حضور قاضی میرزایی به روستای سهل الدین از توابع مشهد رفتند و بقایای پیکر محمدرضا را از عمق چاه ۲۰ متری متروکه بیرون کشیدند. با پیدا شدن پیکر و افشای راز جنایت مغول در چاه متروکه

این مرد ۳۵ ساله نیز دریک عملیات هماهنگ دستگیر شد و به مقر انتظامی انتقال یافت. او که ابتدا سعی می کرد خودرا بی خبر از ماجرای قتل نشان دهد وقتی چاره ای جز بیان حقیقت ندید به ناچار لب به اعتراف گشود و گفت: آن زمان در تاکسی تلفنی مشغول کار بودم که محمدرضا برای انجام امور شخصی اش خودروی مرا کرایه کرد. دراین هنگام من و او با یک دیگر آشنا شدیم به طوریکه او هرروز با من تماس می گرفت تا بعنوان راننده در کنارش باشم

بهمین دلیل رفاقت من و او هرروز بیشتر می شد تا جاییکه دیگر به اسانی به منزلش معاشرت می کردم به طوری‌كه حتی وقتی برخی شبها محمدرضا به منزل نمی آمد بازهم من در منزل او می خوابیدم. وی ادامه داد:

اینگونه بود که رابطه ای شیطانی بین من و همسر محمدرضا شکل گرفت و ما به این ارتباط شوم ادامه دادیم. علاقه ما به یک دیگر به جایی رسید که تصمیم گرفتیم برای آن که به اسانی درکنار هم باشیم، محمدرضا رابه قتل برسانیم.

اگر چه ما آنقدر روابط نزدیکی داشتیم که حدود دوهفته قبل از وقوع جنایت پلیس من و «ز-ف» «همسر محمدرضا» را در بهشت رضای مشهد دستگیر کرد اما محمدرضا به کلانتری آمد و از ارتباط خانوادگی ما سخن گفت بهمین دلیل نیز پلیس ما را آزاد کرد.

بعد از این ماجرا من چند قرص خواب آور به «ز» دادم تا آنها رابه همسرش بخوراند تا من به اسانی وی را به قتل برسانم اما آن شب وقتی « ز » با من تماس گرفت که قرص ها رابه همسرش خورانده است.

من به خانه او در بولوار توس رفتم، دیدم او هنوز بطور کامل بیهوش نشده است بهمین دلیل ترسیدم و آن شب از کشتن او صرف نظر کردم تا این‌که چند شب بعد دوباره یک بسته قرص به «ز» دادم که اینبار قرص بیشتری به او بدهد. حدود ساعت یک بامداد بود که « ز » با من تماس گرفت و من سوار بر پراید به خانه محمدرضا رفتم. او گیج بودو چیزی نمی فهمید در همین حال با روسری وی را خفه کردم و هنگامیکه دیگر دست و پا نمی‌زد.

جسدش رابا کمک «ز» به بیرون از خانه منتقل کردیم ابتدا قصد داشتیم پیکر را درون صندوق عقب بگذاریم اما پیکر سنگین بودو نتوانستیم اینکار را انجام دهیم به ناچار جنازه محمدرضا را بر صندلی عقب انداختیم و به روستای سهل الدین بردیم که روستای پدری ام بود. آن جا چاه متروکه عمیقی قرار داشت که ما با کمک یک دیگر پیکر را داخل چاه انداختیم. پس ازآن به آلونکی که داخل باغ بود رفتیم.

من بعد از مصرف مقداری شیره «مواد مخدر» « ز » رابه خانه اش رساندم و خودم نیز به خانه پدرم رفتم. ازآن به بعد بازهم با یک دیگر در ارتباط بودیم تا این‌که روزی به سراغ «ز» رفتم و به او گفتم می خواهم ازدواج کنم و او باید دور مرا خط بکشد! وقتی « ز » با مرد دیگری ازدواج کرد من هم با دختری نامزد کردم که بعد ازآن هم اوایل خرداد امسال دستگیر شدم!


مردی شیطان‌ صفت زندگی مشترک زوجی جوان رابه تباهی کشاند

«همه ی چیز از دوسال پیش شروع شد. از همان زمان متوجه علاقه همسرم به مدیر کاروان شدم اما خودم را گول می‌زدم. او به من خیانت کرد و زندگی‌ام رابه تباهی کشاند. چند روز پیش متوجه شدم که در نبودن من آن مرد شیطانی در خانه‌ام رفت‌ و‌ آمد دارد. این ها گوشه‌ای از اظهارات مردی جوان است که چند روز پیش برای شکایت از همسر و مردی که با وی رابطه غیراخلاقی داشته‌ است به دادسرا مراجعه کرده بود.

مدام دست‌ هایش رابه هم‌ می‌فشرد و از شرمندگی سرش را پایین انداخته بود. با راهنمایی گروه حفاظتی دادسرا به اتاق قاضی مقنی‌ باشی یکی از دادیاران دادسرای ویژه رسیدگی به جرائم فضای مجازی هدایت شد. مرد جوان پس از مواجهه با این مقام قضایی از فردی که در شبکه اجتماعی تلگرام با همسر وی رابطه برقرار کرده است شکایت کرد.

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد

شاکی پرونده که نمی خواست خانواده‌اش از این موضوع با خبر شوند به قاضی مقنی‌باشی گفت چنانچه آن‌ها بویی ببرند دیگر نمیتوانم سرم را درخانواده بالا بگیرم. این مرد ۳۸ ساله بیان کرد: «همه ی چیز از دوسال پیش شروع شد. آن زمان با همسرم عازم یک سفر زیارتی شدیم. مدیر کاروان ما مردی جوان بود که در ابتدای سفر میگفت مسافران اگر مشکلی داشتند به او بگویند.

در طول سفر هم زیاد طرف خانم‌ها می‌رفت و با این ادعا که همه ی مسافران خانم کاروانش مثل خواهر او هستند خودش رابه آن‌ها نزدیک می کرد. از سفر برگشتیم و از این ماجرا چند ماهی گذشت که متوجه رفتار مشکوک همسرم شدم. مثل سابق برای پسرمان وقت نمی‌گذاشت و به نظافت خانه هم نمی رسید. من هرروز برای کار باید به نیشابور می‌رفتم و وقتی به خانه بر‌می‌گشتم همسرم را مشاهده می کردم که بر روی مبل دراز کشیده و با تلفن همراهش کلنجار میرود.»

شاکی ادامه داد: «‌وقتی به سمت او می‌رفتم با رفتاری که انگار نمی خواهد متوجه کارش شوم من را از خود دور می کرد. خوشبختانه سیم کارتی که بر روی تلفن همراهش نصب بود را خودم خریده بودم برای همین با عدد او وارد تلگرام شدم و به پیام‌هایش دسترسی پیدا کردم. در بررسی لیست مخاطبین همسرم متوجه عدد‌ای شدم که تقریباً هرروز با او گفت‌و‌گو داشته است.

در صفحه گفت‌و‌گویشان تعداد زیادی عکس‌های غیر‌اخلاقی همسرم و آن فرد به چشم می خورد. دنیا بر روی سرم خراب شد. از عکس‌های آن فرد متوجه شدم که او همان مدیر کاروان زیارتی است. چند روز پیش فهمیدم وقتی من برای کار به نیشابور می روم آن مرد شیطان‌صفت به خانه‌ام می آید. همسرم با این کارش زندگی مشترک ١٣ساله‌مان رابه تباهی کشاند و علاوه‌بر‌این زندگی پسر خردسالم را نابود کرد.

می خواهم وی را طلاق بدهم و تصمیم دارم از این مرد شیطان‌صفت نیز شکایت کنم تا قانون Law وی را به‌سزای عملش برساند.» با توجه به حساسیت ماجرا مستندات و ادله دیجیتالی موجود ضمیمه شکایت مرد جوان شد و پرونده برای ادامه تحقیقات در اختیار دادگاه کیفری یک قرار گرفت. همچنین شاکی برای معرفی شد. درخواست طلاق همسرش نیز به دادگاه خانواده معرفی شد.


راز ۴ ساله حلقه نامزدی در دست عروس بی نوا، شوهرم به خاطر دختر دایی بیوه اش مرا رها کرد!

از کوچکی باهم بزر‌گ شده بودیم و یک دل نه، صد دل دلبسته او بودم. چند بار می خواستم حرف دلم را بگویم، اما خجالت کشیدم و از طرفی وضعیت مالی خانوادگی‌مان اجازه نمی‌داد چیزی از عشق و علاقه‌ام بگویم. یک روز به شوخی سر صحبت رابا مادرم باز کردم. ‌اما او توی ذوقم زد و گفت هرموقع سربازی رفتی و تکلیف کارت روشن شد برایت آستین بالا می زنیم.

سربازی رفتم و تمام رؤیاهایم این بود که هر چه ‌زودتر با دختر دایی‌ام ازدواج کنم. ‌یکسال گذشت. ‌اما یک روز مادرم خبر داد دختر‌دایی‌ام ‌ازدواج کرده است. این مسئله باعث شد تا آخر سربازی مرخصی نروم. ‌خدمتم که به پایان رسید به شهرمان برگشتم. ‌گوشه‌گیر شده بودم، مادرم فکر میکرد معتاد شده‌ام. برایم‌ به خواستگاری دختر یکی از اقوام پدرم رفت. خانواده خوبی بودند و این ازدواج بدون هیچ سنگ‌اندازی سرگرفت.

کاری پیدا کردم. حدود سه سال گذشت. با کمک مالی پدر همسرم سر خانه و زندگی خودمان رفتیم. دراین مدت چند‌بار دختر‌دایی‌ام را دیدم. او با شوهرش مشکل داشت از زندگی نالان بود. در فضای مجازی برایم پیام می‌فرستاد و درد‌دل می کرد.

من اسیر این خیال باطل شده بودم که اگر با دختر‌دایی‌ام ازدواج میکردم چنین و چنان میشد. چند وقت بعد دختر‌دایی‌ام از شوهرش جدا شد و مدام برایم پیام می‌فرستاد و احساسات من رابه بازی می گرفت.با همسرم سر نا‌سازگاری گذاشتم.چند ماه آن‌قدر عذابش دادم و روی اعصابش راه رفتم که سرانجام کاسه صبرش لبریز شد.

علت بداخلاقی‌هایم را پرسید. بیرودربایستی گفتم دو‌ستش ندارم و از نوجوانی خاطر‌خواه دختر‌دایی‌ام بوده‌ام. ‌با شنیدن این حرف بدون هیچ خواسته و انتظاری و خیلی مظلومانه از زندگی‌ام بیرون رفت. بعد هم من با دختر‌دایی‌ام ازدواج کردم. دو سال از بدترین روزهای زندگی‌ام ‌گذشت. تازه فهمیدم دختر‌دایی‌ام اهل زندگی نیست.

این اواخر هم متوجه شدم در فضای مجازی با فردی در ارتباط است. از هم جدا شدیم.‌ البته او جیبم را خالی کرد و رفت. من ماندم با حسرت و پشیمانی از گذشته‌ای که با‌خته بودم. به دام اعتیاد افتادم که مادرم دستم را گرفت و با کمک یک درمانگر نجاتم داد. از مادرم خواستم دوباره به خواستگاری همسر اولم برود. آن‌ها پس از طلاق به مشهد آمدند. خانواده‌اش خوشحال شدند اما خودش بدون این‌که نگاهم کند گفت دیگر دوستم ندارد.

اما اگر دوستم ندارد چرا پس از چهار‌سال هنوز حلقه انگشتری راکه سر عقد برایش خریده بودم از دستش در نیاورده است؟ یکی از دوستانم راهنمایی‌ام کرد به واحد مشاوره کلانتری ۳۸ بروم. خوشبختانه با کمک ‌و پیگیری‌های مشاور خانواده، همسرم و مادرش به این جا آمده‌اند وبا کارشناس صحبت می کنند. ‌دلم برای نگاه و لبخند مهربان او تنگ شده است. برایم دعا کنید بتوانم اشتباهات گذشته‌ام را جبران کنم.


وقتی فهمیدم زن غریبه صیغه شوهرم است، دنیا روی سرم خراب شد

دنیا روی سرم خراب شد. زن غریبه به محل کارم آمده بود تا از من حلالیت بطلبد. وقتی شنیدم شوهرم به این بهانه که زنش فوت کرده وی را به عقد موقت خود در‌آورده و سرش را کلاه گذاشته است حالم بد شد. البته به او گفتم که شریک بی‌ و فای زندگی‌ ام را می‌شناسم و می دانم او چه آدم حقه‌بازی است. آن روز مرخصی ساعتی گرفتم و از محل کار بیرون زدم. آرام و قرار نداشتم و نمی دانستم چه خاکی باید بر سرم بریزم.

به خانه یکی از آشنایان رفتم و خودم را در آنجا مخفی کردم. بی‌حوصله بودم و فقط میخواستم چند روزی چشمم به شوهرم نیفتد. از طرفی میخواستم تکلیفم را روشن کنم. سرانجام به این نتیجه رسیدم که ادامه این زندگی به خیر و صلاحم نیست. به کلانتری ۳۰ آمدم تا پلیس را در جریان بگذارم. ‌بچه‌هایم که در به در دنبالم می‌گشتند بلافاصله خودشان را رساندند. من خیلی قاطعانه تصمیم خودم را گرفته‌ام.

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد

میخواهم راهم را از این شوهر معتاد بی‌ مسئولیت که از روز اول زندگی من را اذیت روحی و روانی داده است جدا کنم. این ازدواج از روز اول اشتباه بود. ۱۶ ساله بودم که پدر خدا بیامرزم با زور و اجبار من را پای سفره عقد نشاند. خانواده‌ام می گفتند خواستگارت پسر فلانی است و پدر‌بزرگش اسم، رسمی داشته و…‌.، درس و مدرسه را کنار گذاشتم و راهی خانه شوهر شدم.

اما من بخت برگشته دراین زندگی سرد خیری ندیدم و از همان روزهای اول فهمیدم ‌همسرم اهل زندگی نیست. موضوع رابه مادرم اطلاع دادم. میگفت اگر بچه‌دار بشوید، اوضاع خوب می شود. ولی تولد سه فرزندم و گذشت بیست و چند سال از این زندگی سرد نه تنها وی را تغییری نداد بلکه هرروز وضعیت بدتر می شود. هنوز چند ماه از ازدواجمان نگذشته بود به خاطر رفیق‌ بازی و بداخلاقی‌های شوهرم با مادرش درددل کردم.

پیرزن بیچاره میگفت ما برای این بچه ناخلف زن گرفتیم تا مسئولیت زندگی گردنش بیفتد و دست از کارهایش بردارد. شوهرم کم‌کم به مصرف مواد‌ مخدر و مشروبات‌ الکلی عادت کرد. وادار شدم سر کار بروم تا شکم بچه‌هایم را سیر کنم.

به سختی چرخ زندگی را می‌چرخاندم. ‌تمام این سالها سوختم و ساختم ولی دم نزدم. اما دیگر نمی توانم طاقت بیاورم. من با مردی زندگی می کنم که از او کینه دارم. نکته جالب این‌که یک هفته خانه دوستم ‌مخفی شدم.

او غیرتی شده و با تهمت‌های زشت و ناروا می خواهد من را متهم کند تا بی‌هیچ ادعایی به خانه‌اش برگردم. حرف آخرم این است که یک زن با کم و کسر زندگی‌اش می‌سازد اگر از شوهرش معرفت‌، محبت و انسانیت ببیند. البته در تمام این سالها احترامش را جلو بچه‌هایم نگه‌داشته‌ام و اجازه نداده‌ام شأن و حرمت دیگر بس است.پدری‌اش در خانه زیر پا گذاشته شود ولی..


اذیت شیطانی پسر ۱۶ ساله به بهانه جا به جایی فرش توسط دو پسر همسایه

چندی پیش پسر ۱۶ ساله ای همراه پدرش پای در دادسرا گذاشت و زمانیکه پیش روی بازپرس قرار گرفت از ماجرای گرفتار شدن در دام دو جوان شیطان صفت خبر داد. این پسر که هنوز از ترس به سختی حرف می زدند به بازپرس پرونده گفت

عصر بود که پس از تعطیلی مدرسه به سمت خانه مان می رفتم که پسر جوانی جلوی راهم را گرفت و خواست تا برای جابجایی فرش خانه شان کمکش کنم وقتی وارد خانه شدم پسر جوان چاقویی روی پهلویم گذاشت و خواست تا آرام باشم.

وی افزود: ابتدا در برابر خواسته شیطانی اش مقاومت کردم اما او با چاقو ضرباتی روی پهلویم زد و پس ازآن نقشه شیطانی اش را در حالی‌که التماسش می کردم به اجرا رساند و پس ازآن جوان دیگری که در خانه بود به سراغم آمد و وی نیز با تهدید مرا مورد اذیت و اذیت قرار داد. بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس به دستور بازپرس برای ردیابی دو جوان شیطان صفت وارد عمل شدند.

رابطه زن بی حیای تهرانی که مرد هوس باز را به خانه اش برد

در همان تحقیقات ابتدایی مشخص شد که خانه ای که پسر نوجوان هدف اذیت و اذیت قرار گرفته است خانه ۲ برادر مجرد است که کارگر خدماتی ترمینال مسافر بری هستند. دو برادر پس از دستگیری ادعا کردند که روز حادثه در خانه نبودند اما یکی از دوستانشان به نام ناصر برای استراحت در خانه ما بودو شاید این اتفاقات از سوی وی صورت گرفته باشد.

همین کافی بود تا ناصر در عملیات غافلگیرانه پلیس دستگیر شود و وقتی در برابر پسر جوان قرار گرفت به ناچار لب به اعتراف گشود و همدستش پوریا را لو داد. وی افزود روز حادثه با پوریا شیشه کشیدیم و تصمیم گرفتیم پسر جوانی را هدف نیت خود قرار دهیم که پوریا از خانه بیرون رفت و پس از دقایقی پسر نوجوانی رابه خانه کشاند و ابتدا خودش دست بکار شد و سپس من به سراغ پسر نوجوان رفتم.

در ادامه تحقیقات پوریا از سوی ماموران دستگیر شد و ادعا کرد که شب قبل از این ماجرا با خانواده اش اختلاف پیدا کرده بودو برای استراحت به خانه دو برادر رفته بود که ناصر گوشی موبایلش را دزدید و صبح پس از کشیدن شیشه مرا وادار به کشیدن مواد کرد و زمانیکه درحالت عادی نبودم از من خواست تا برای گرفتن گوشی موبایلش پسر جوانی رابه خانه بکشانم تو وی را هدف اذیت و اذیتش قرار دهد.

من نیز وادار شدم پسر مدرسه ای رابه بهانه جابه‌جا کردن فرش های داخل خانه پسرنوجوان را در اختیار ناصر قرار دادم و پس ازآن خودم نیز وسوسه شدم تا دست به آن کار شیطانی زدم. در حالیکه پوریا سعی داشت همه ی اتفاقات را گردن ناصر بیندازد در تحقیقات پلیسی مشخص شد که طراح و عامل اصلی این ماجرا پوریا است.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 59443 توسط admin و در روز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۴۳
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 59737
۲۷ / ۳ / ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹

چگونه بفهمیم مردی ما را فقط برای رابطه جنسی میخواهد؟

حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه‌جنسی باشند. مردها روش‌های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می‌خواهند دست پیدا می‌کنند و وقتی راضی شدند، می‌روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد. به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه‌جنسی از روش‌های بسیار هوشمندانه و تخصصی […]

man

حتی بهترین پسرها هم ممکن است فقط به دنبال رابطه‌جنسی باشند. مردها روش‌های مختلفی برای ایجاد این رابطه بدون متعهد شدن دارند. این نوع مردها به چیزی که می‌خواهند دست پیدا می‌کنند و وقتی راضی شدند، می‌روند. روابط عمیق معنای چندانی برای آنها ندارد.

به گزارش آلامتو به نقل از سایت مردمان؛ مردهای زیادی برای به دست آوردن رابطه‌جنسی از روش‌های بسیار هوشمندانه و تخصصی استفاده می‌کنند؛ تاحدی که پی بردن به قصد واقعی آنها برای خانم‌ها سخت می‌شود.

در زیر به چند نشانه اشاره می‌کنیم که نشان می‌دهد مردی از شما فقط رابطه‌جنسی می‌خواهد:

پول زیادی خرج می‌کند اما وقت نمی‌گذارد

مردان پولدار، سرمایه زیادی برای خرج کردن در راه رابطه‌جنسی دارند. شما را با کادوها، شام در رستوران های لوکس و از این قبیل بمباران می‌کند اما وقت گذاشتن خیلی مهم‌تر از پول گذاشتن در رابطه است. باید ببینید طرف‌مقابلتان با شما وقت می‌گذراند و برای شناختن شما وقت می‌گذارد؟

فقط ساعتهای بخصوصی به شما زنگ می‌زند

ساعت رابطه‌جنسی برای افراد و گروه‌های سنی مختلف، متفاوت است. ساعت رابطه‌جنسی به ساعتی گفته می‌شود که فرد وقت خوشگذرانی با دوستان، کار کردن یا هر مشغله دیگر خود را به اتمام رسانده است و به دنبال رابطه‌جنسی است. مثلاً اگر فقط ۲ شب به بعد به شما زنگ می‌زند باید هوشیارتر عمل کنید.

متعهد نمی‌شود

برای متعهد نشدن مردها به رابطه، دلایل مختلفی وجود دارد. اگر مردی فقط به قسمت جسمی و فیزیکی یک رابطه علاقه داشته باشد، مسئولیت یک رابطه واقعی را قبول نخواهد کرد. همچنین، اگر مردی متعهد نمی‌شود، می‌تواند دلیلش این باشد که می‌خواهد با هر تعداد زنی که می‌تواند، تا می‌تواند رابطه‌جنسی برقرار کند.

احساس می‌کنید رابطه‌تان فقط به رابطه‌جنسی خلاصه می‌شود

روابطی که در آن رابطه‌جنسی پیش از ازدواج باشد همیشه با مشکل مواجه می‌شوند. اگر احساس می‌کنید که رابطه‌جنسی بطور مداوم از شما درخواست میشود، طرف مقابلتان فقط بدنبال اینگونه روابط با شماست.

اگر این وضعیت ادامه پیدا کرد، بدتر می‌شود و ارزش فردی شما را زیر سوال خواهد برد. پس حتماً درمورد آن صحبت کنید. اگر شما برایش مهم باشید، برای تغییر آن با شما همکاری خواهد کرد. اگر اینکار را نکند، از دست شما ناراحت شده و احتمالاً ترکتان می‌کند.

شما را با دوستان و خانواده خود آشنا نمی‌کند

مردها درمورد دختری که به مادرشان معرفی می‌کنند بسیار دقیق هستند. معمولاً فقط دختری را به خانواده خود معرفی می‌کنند که رابطه جدی با او داشته باشند. اگر می‌بینید که شما را خارج از برنامه‌هایی که با خانواده یا دوستانش دارد نگه می‌دارد، مراقب باشید. همچنین یادتان باشد اگر در یکی دو مورد از این برنامه‌ها شما را ببرد، ممکن است خیلی از موقعیت‌های او با زنان دیگر را خراب کنید.

وقتی که باید با هم بیرون باشید، در خانه هستید

اگر دوست دارید برای تفریح به بیرون بروید ولی او مدام اصرار دارد که شما را به خانه اش ببرد، مطمئن باشید که شما را فقط برای رابطه‌جنسی می خواهد. اصرار داشتن برای رفتن به سفرهای دو نفره نیز میتواند نشانه ای از آن باشد.

تحت فشارتان می‌گذارد

این قدیمی‌ترین تکنیک آنهاست. اگر قبل از ازدواج، شما را مجبور به آن می‌کند، مطمئناً این مسئله برایش خیلی مهم‌تر از شناختن شما و ایجاد یک رابطه جدی است.

برای آن آماده‌سازی می‌کند

اگر وسایل مربوط به رابطه‌جنسی را در دور و اطرافتان می‌بینید، یعنی همه چیز را برای این اتفاق آماده کرده است. گاهی اوقات بهتر است حتی یک بار اتفاق افتادن رابطه‌جنسی را به خاطر نداشتن کاندوم به تعویق بیندازد اما وقتی همه چیز را آماده داشته باشد، یعنی برای این اتفاق برنامه‌ریزی کرده است.

وقتی با هم هستید، الکل می نوشد

بیشتر اوقات وقتی با مردی هستید که الکل می نوشد و به شما هم اصرار میکند که بنوشید (یا مواد مخدر مصرف میکند و از شما هم میخواهد مصرف کنید)، در نهایت آن شب به رابطه‌جنسی ختم میشود. روابطی که با چنین اتفاقاتی شروع می‌شوند معمولاً فقط بر پایه صمیمیت فیزیکی هستند و احساسات در آن دخیل نیست. باید بسرعت چنین روابطی را ترک کنید.

حرف می‌زند اما عمل نمی‌کند

گفتن «دوستت دارم» خیلی با نشان دادن آن فرق دارد. اطمینان یابید که دوست داشتنش را به شما نشان دهد و فقط از روی نوشته برایتان نخواند. چون به دنبال رابطه‌جنسی است، ممکن است اینطور بگوید نه به این دلیل که واقعاً از ته قلب دوستتان دارد.

شما چه نشانه‌هایی در مردانی که فقط به دنبال رابطه‌جنسی هستند می‌بینید؟ آیا تابحال فریب آنها را خورده‌اید؟ با علامت‌هایی که ما عنوان کردیم موافقید؟

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 59737 توسط admin و در روز ساعت ۱۴:۵۹:۴۶
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 59483
۲۷ / ۳ / ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳

نگاه شهوت آمیز به دختران و زنان | چشم چرانی از منظر قرآن کریم

نگاه شهوت آمیز به دختران و زنان متاسفانه بدلیل عدم آگاهی لازم و مناسب مشکلات این چنینی رو به افزایش است و ما قصد داریم توضیحات لازم در زمینه چشم چرانی و نگاه شهوت آمیز را توضیح دهیم. نحوه برخورد با چشم چرانی قرآن علاوه بر این که از نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز را نهی میکند، علتش را هم می‌آورد، نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز است که منجر به فساد […]

نگاه شهوت آمیز به دختران و زنان

متاسفانه بدلیل عدم آگاهی لازم و مناسب مشکلات این چنینی رو به افزایش است و ما قصد داریم توضیحات لازم در زمینه چشم چرانی و نگاه شهوت آمیز را توضیح دهیم.

نحوه برخورد با چشم چرانی

قرآن علاوه بر این که از نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز را نهی میکند، علتش را هم می‌آورد، نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز است که منجر به فساد اخلاقی میشود، در روایات هم داریم که نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز در همین دنیا موجب ضعف چشم ودر روز قیامت موجب کوری میشود.

چشم چرانی چیست؟

چشم چرانی یا “ویریسم” واژه اي فرانسوی است، گرفته شده از “ویر” به معنای “تماشاگر”. این اختلال از لحاظ جسمی برای فرد چشم چران مضر نیست اما برای قربانی آن ناراحت کننده است. فرد چشم چران دارای تکانه اي غیرقابل بازرسی برای دید زدن دیگران و طبق معمول غریبه ها بطور دزدانه دارد. چنین فردی کشش تکرار شونده اي را برای تماشا کردن دیگران از درون پنجره ها، پارکها، اماکن خاص مانند حمامها ؛ استخر و.. دارد.

حتما در اخبار و روزنامه ها با مطالبی در مورد نصب دوربین هاي‌ مخفی در اطاقهای پرو، سالن هاي‌ آرایش زنانه، باشگاه هاي‌ ورزشی و.. مواجه شده اید. افرادی که مرتکب این اعمال غیر اخلاقی می شوند عمدتا دچار این اختلال هستند. چشم چران ها عموما مرد هستند و طبق معمول خودرا مخفی نگه می دارند.

آیت الله مظاهری در سلسله جلسات اخلاق خود در ماه رمضان، اظهار کردند: یکی از گناهان بزرگ در اسلام، بدحجابی و بی‌حجابی است، پروردگار عالم در قرآن بیش از ده آیه راجع به حجاب و بی‌حجابی و بدحجابی صحبت دارد.

به گزارش تالاب وی با اشاره به این که در آیات قرآن کریم بر این موضوع بسیار تاکید شده است، گفتند: در بعضی از آیات علت تأکید هم آمده است بدین وسیله که بی‌حجابی و بدحجابی موجب فساد اجتماع میشود و دشمن بر سر مسلمانها مسلط میشود.

او گفت: آیۀ اول راجع به بی‌حجابی و بدحجابی، نگاه‌هاي‌ شهوت‌انگیز است «قُلْ لِلْمُؤْمِنِینَ یغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَ یحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ» ﴿النور، ۳۰﴾؛ «وَقُلْ لِلْمُؤْمِنَاتِ یغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَیحْفَظْنَ فُرُوجَهُنَّ…» ﴿النور، ۳۱﴾؛ یا رسول الله! به زن و مرد بگو نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز نداشته باشید که این نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز منجر به فساد و منجر به بی‌عفتی‌ها و بی‌عصمتی‌ها می شود.

این مرجع تقلید افزود: قرآن علاوه بر این که از نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز را نهی می کند، علتش را هم می‌آورد، نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز است که منجر به فساد اخلاقی می شود، نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز است که منجر به فساد در جامعه میشود، لذا اول چیزی که قرآن جداً درباره‌اش صحبت میکند، نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز است.

آیت الله مظاهری عنوان کرد: در روایات هم داریم که نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز در همین دنیا موجب ضعف چشم ودر روز قیامت موجب کوری می شود، یکی از علمای بزرگ اصفهان خیلی پیر شده بود، اما چشم هاي‌ جوانی داشت. به او میگفتند آقا چشمهای جوانی داری، چه کردی؟ می گفت قرآن زیاد خواندم و می خوانم و نگاه به نامحرم هم نداشتم.

رئیس حوزه علمیه اصفهان با اشاره به آیه «وَ لاَ تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِیةِ الْأُولَى» ﴿الأحزاب‏؛ ۳۳﴾ گفت: این آیه نیز علاوه بر این که زینت کردن مرد و زن در بیرون نهی می کند، علت دارد، می‌فرماید زمان جاهلیت بدحجابی و بی‌حجابی بودو لذا فساد اخلاقی هم بود، شما مسلمانید و باید روش زمان جاهلیت را نداشته باشید و اگر خانمی با زینت، چه از نظر صورت و چه از نظر لباس یا مردی با زینت، چه از نظر صورت و چه از نظر لباس، بیرون بیاید، در روز قیامت نمی تواند در صف مسلمانها باشد.

آیت الله مظاهری تصریح کرد: آیۀ «وَ لاَ تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِیةِ الْأُولَى» می‌فرماید کسانی که بدحجاب باشند، کسانی که بی‌حجاب باشند، کسانی که زینت کرده از خانه بیرون بیایند و جلب نظر دیگران کنند، مسلمان واقعی نیستند ودر روز قیامت با افراد زمان جاهلیت محشور میشوند.

وی ادامه داد:قرآن می‌فرماید خانم باید در مقابل نامحرم مقنعه سر تا پا پوشیده داشته باشداما قرآن فقط به مقنعه اکتفا نکرده است، می‌فرماید زن مؤمن کسی است که چادر داشته باشد و با چادرش سر تا پا پوشیده باشد، می‌فرماید: «یا أَیهَا النَّبِي قُلْ لِأَزْوَاجِکَ وَ بَنَاتِکَ وَ نِسَاءِ الْمُؤْمِنِینَ یدْنِینَ عَلَیهِنَّ …﴿الأحزاب‏؛ ۵۹﴾؛ یا رسول الله! به همه زن ها بگو در مقابل نامحرم چادر داشته باشید و به واسطۀ چادر خودرا بپوشانید.

رئیس حوزه علمیه اصفهان تاکید کرد: دراین آیۀ شریفه هم علت آورده شده است که علامت عفت خانم، چادر خانم است، علامت عفت نجابت خانم، چادر خانم است و خانمی که در مقابل نامحرم در کوچه‌ها بی‌چادر باشد، در پیش خدا در عالم ملکوت شناخته شده به زن عفیف نیست، زن عفیف زنی است که چادر داشته باشد و به واسطۀ چادر سر تا پایش پوشیده باشد.

این مرجع تقلید ابراز کرد: قرآن شریف راجع به آقایان و خانمها سفارش می کند که اختلاط بین زن و مرد نباشد، این اختلاط بین زن و مرد و این نگاه‌هاي‌ شهوت‌آمیز بین زن و مرد در مجالسی که زن و مرد هستند عملی مذموم و حرام که از منظر قرآن کریم موجب بی‌عفتی و مفسده می شود.

رئیس حوزه علمیه اصفهان خاطرنشان کرد: مواظب باشید اختلاط بین زن و مرد و جلسۀ زن و مرد و گفتن و خندیدن و شوخیهای بی‌معنا نباشد و بدانید اینگونه مجالس و اینگونه اختلاط هاي‌ بین زن و مرد، موجب فساد می شود، همین حالا وضع جامعۀ ما از نظر حجاب و بدحجابی و بی‌حجابی خوب نیست و مرضِي آقا امام زمان«عج» نیست.

آیت الله مظاهری در همین رابطه به داستانی اشاره کرد و گفت: یکی از بزرگان می گفت یکی از علمای بزرگ خراسان دلش هوای امام زمان کرده بود، لذا نذر کرده بود که در همه مساجد خراسان یک نماز امام نماز بخواند برای این که خدمت آقا برسد.

گفته بود نمازها را خواندم تا نماز چهلم و کسی آمد و به من گفت آقا امام زمان دراین خانه است و تو را می‌طلبد، رفتم در خانه و دیدم خانم خانه از دنیا رفته است. آقا امام زمان آمدند نماز این خانم را بخوانند. آقا تعریف این زن را کردند و گفتند که این خانم به خاطر چادرش و به خاطر عفتش در زمان پهلوی از خانه بیرون نیامد و برای همین عفت و عصمتش من آمدم تا نماز میت این خانم را بخوانم.

وی افزود: این وضعی که ما در حجاب راجع به خانمها و راجع به اختلاط بین زن و مرد داریم، دشمن را خیلی خوشحال کرده است. همه میدانیم که پهلوی یعنی رضاشاه را انگلیس‌ها روی کار آوردند، انگلیس‌ها وی را برای دو چیز آورده بودند و او هم تا توانست روی آن ها کار کرد، نخست روی حجاب و چادر خیلی کار کرد و خیلی چادرها را پاره کرد و روسری‌ها را برداشت و زن ها را اذیت کرد و دومی هم راجع به مسجد و حسینیه‌ها و این که روضه و نماز جماعت نباشد و بعد هم برداشتن عمامه از سر روحانیت بود.

رئیس حوزه علمیه اصفهان یادآور شد: پیغمبر اکرم«ص» می‌فرمودند در شب معراج خانم هایي دیدم که در جهنم از بس آسيب میخوردند، گوشت بدنشان را می‌کندند و می خوردند، جبرئیل به من گفت این ها زنهای بدحجاب و بی‌حجاب هستند و زن و مردهایی که مختلط باهم هستند و بالاخره مراعات حجاب اسلامی را نکردند.

* چشم چرانی از منظر قرآن کریم

اسلام التفات و عنایت خاصی به حفظ عفت و حیا زن و مرد از بی بند و باریها نشان داده است و علل و عوامل ایجاد آن رابه شدت ممنوع کرده است. از جمله آیاتی که خداوند در آن سفارش به حفظ چشمها از نگاههای منحرف مي نماید آیه ۳۰ و ۳۱ سوره نور است . خداوند دراین آیات می فرماید: قل للمؤمنین یغضو من ابصار هم و یحفضوا فروجهم ذلک ازکی آن ا… خبیر بما یصنعون * و قل للمومنات یقضضن من ابصارهنّ و یحفظن فروجهن و لایبدین زینتهنّ إلّا ما ظهر منها

اي پیامبر ؛ به مردان با ایمان بگو که هنگام روبه‌رو شدن با زنان چشمهای خودرا از نگاههای آلوده به شهوت بپوشانند و فروج و اندامشان را از کارهای زشت بازدارند … * و اي رسول ؛ به زنان با ایمان بگو که هنگام برخورد با مردان دیدگان خودرا از نگاههای آمیخته به شهوت بپوشانند و فروج اندامشان را از کارهای زشت و ناپسند باز دارند و زینت و آرایش خودرا جز انچه سهوا ظاهر می شود ؛ بر بیگانه آشکار نسازند

از این آیه ها چنان برداشت می شود که خداوند متعال نگاه داشتن چشمان از مناظر شهوت انگیز را فقط مخصوص مردان نمیداند و زنان را نیز از این عمل نهی مي نماید.

نگاه مردان و زنان

۱» زن از راه گوش تحریک می شود.

زن با داشتن طیف وسیع تری از گیرنده هاي‌ حسی تمایل به شنیدن واژه هاي‌ شیرین دارد تا نگاه کردن به شکل و اندام مذکر. حساسیت زن به شنیدن تعریف هاي‌ بی نظیر چنان قوی است که حتی بعضی از زن ها هنگام شنیدن نغمه هاي‌ عاشقانه از طرف محبوبشان چشمان خودرا می بندند.

۲» مرد از طریق چشم تحریک می شود.

مغز مرد برای نگاه کردن به شکل و اندام مؤنث برنامه ریزی شده است. این است که تصورات اروتیک برای مردان بسیار مهم است.

۳» مغز مردان برای خیره شدن به زنان برنامه ریزی شده است.

هورمون تستوسترون رابه پرخاشگری و خصومت ارتباط میدهند اما این هورمون مسوول میل جنسی هم هست و مردان نسبت به زنان ۶ برابر بیشتر از این هورمون در خونشان دارند. دانشمندان دریافته اند این هورمون بخش تسلط بر رفتارهای تکانه اي و غریزی را مختل می کند. اگرچه این موضوع نیاز به بررسی بیشتری دارد، اما میتوان گفت مردان درست مثل هواپیمایی که روی دستگاه «خلبان خودکار» قرار گرفته باشد، به زنان خیره می شوند ودر عین حال وقتی زن از میدان دیدشان خارج شد، وی را فراموش میکنند.

دلایلی که زن را برای مرد جذاب می کند

زنان برای جذاب شدن نیازی به هزینه هاي‌ آنچنانی و تلاش هاي‌ مداوم ندارند. با کمی تلاش میتوانید از نظر ظاهری همان زنی باشید که مردتان در جستجوی آن است.

مو هاي بلند:

یکی از مهم‌ترین معیار های مردان برای زیبایی و جذابیت زنان، داشتن موهایی بلند است. البته نیازی نیست که موی خودرا تا کمر بلند کنید، اگر مو هاي بلند و مرتبی داشته باشید جذابتر است. اگر مو هاي بلند دوست ندارید و نگه داری ازآن برای تان سخت است، میتوانید مو هاي تان رابه گونه اي کوتاه کنید که بلند تر بنظر برسد.

کفش هاي‌ پاشنه بلند:

مردان عاشق کفش پاشنه بلند هستند. زنان باید بدانند که پاهای شان در کفش هاي‌ پاشنه بلند جذابتر بنظر می‌رسد اما می‌دانم این کفش ها آسان نیستند. نیاز نیست یک کفش ۱۰-۱۵ سانتی متری بپوشید تا مردتان را تحت تاثیر قرار دهید. کفشی شما را جذاب و خواستنی می کند که خودتان هم با پوشیدن آن احساس اسانی کنید.

لباسی مانند یک خانم:

برای کامل کردن گزینه بالا یعنی پوشیدن کفش پاشنه بلند، شما باید یک دامن یا پیراهن انتخاب کنید. مردان دوست دارند زن ها مانند یک خانم لباس بپوشند؛ انها کت و شلوار، بلوز و شلوار را زیاد جذاب نمی‌دانند.

لبخند:

شگفت آور است یک لبخند ساده تاثیر فوق العاده اي روی مردان دارد. تعداد زیادی از زنان اشتباه میکنند و دوست دارند همواره جدی بنظر برسند. سعی کنید همیشه یک لبخند کوچک به لبان خود داشته باشید ؛ ما انسانها همواره به سمت کسانی جذب میشویم که خوش اخلاق و گشاده رو هستند.

نگاه شهوت آمیز به دختران و زنان | چشم چرانی از منظر قرآن کریم

چه عاملی باعث نگاه مرد به زن می شود؟

مردها به هیچ عنوان نمیتوانند از تحسین کردن زیبایی زنان خودداری کنند. اما آیا انجام اینکار وقتی پیش همسر یا معشوقه شان هستند درست است؟ مجله سلامت مردان اخیراً رای گیری دراین مورد انجام داده است:

– ۵۳ درصد گفتند که اگر موردی باشد حتما نگاه می‌کنند.

– ۲۸ درصد گفتند فقط در موارد بسیار خاص و حتما با داشتن عینک آفتابی اینکار را میکنند.

– ۱۹ درصد گفتند که هیچ وقت اینکار را نمیکنند چون نمی‌خواهند همسرشان از دست آن ها ناراحت شود.

اما برای یک لحظه فکر کنید.

زن ها هم از این بدشان نمی‌آید. درست است؟ منظورم این است که مثلا آن ۷ پرستاری که به خاطر نگاه کردن به پرونده دکتری جورج کلونی تعلیق شدند الزاماًً به خاطر مسائل دکتری اینکار را نکرده بودند، درست است؟

واقعیت این است که مردها نگاه می‌کنند و زن ها هم نگاه می‌کنند. بیولوژی طوری ما را برنامه ریزی کرده است که به دنبال جفتی مناسب خودمان باشیم و کره چشممان یکی از ابزارهایی است که همه ما برای خرید ازآن استفاده میکنیم.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 59483 توسط admin و در روز ساعت ۱۴:۳۳:۲۹
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 59484
۲۷ / ۳ / ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۹

بررسی خودرو جدید پژو ۵۰۸ در ایران (+ مشخصات)

موتور ماشین پژو ۵۰۸ بعنوان بهتر موتور ماشین سال انتخاب شده است. این موتور کم حجم ولی پر توان «۱٫۶ حجم موتور با تولد ۱۶۰ اسب بخار» با کمک شرکت خودروسازی بی ام و طراحی شده است. مشخصات فنی پژو ۵۰۸ سدان خانوادگی پژو دربخش مشخصات فنی از پیشرانه‌هاي‌ بنزینی و دیزلی متعددی بهره میبرد که تنوع نمونه‌هاي‌ دیزلی بیشتر از بنزینی است. پژو ۵۰۸ […]

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)موتور ماشین پژو ۵۰۸ بعنوان بهتر موتور ماشین سال انتخاب شده است. این موتور کم حجم ولی پر توان «۱٫۶ حجم موتور با تولد ۱۶۰ اسب بخار» با کمک شرکت خودروسازی بی ام و طراحی شده است.

مشخصات فنی پژو ۵۰۸

سدان خانوادگی پژو دربخش مشخصات فنی از پیشرانه‌هاي‌ بنزینی و دیزلی متعددی بهره میبرد که تنوع نمونه‌هاي‌ دیزلی بیشتر از بنزینی است. پژو ۵۰۸ در حال حاضر دربخش پیشرانه‌هاي‌ بنزینی با دو نمونه‌ي ۱.۶ لیتری تنفس طبیعی و توربوشارژ شده به فروش می رسد.

تمامی پیشرانه‌هاي‌ مذکور دارای استاندارد یورو ۶ هستند. امکان انتخاب بین جعبه دنده‌هاي‌ شش سرعته‌ي دستی و خودکار برند AISIN نیز وجوددارد. امیدوار هستیم ایران اتومبیل با انتخاب نمونه‌ي قدرتمندتر این‌ اتومبیل، تجربه‌ي ناموفق ۴۰۷ دربخش پیشرانه را جبران کند.

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)

امکانات رفاهی پژو ۵۰۸

این اتومبیل هم چون خودرو های لوکس و به‌روز دنیا آپشن‌هاي‌ زیادی به همراه دارد. پژو ۵۰۸ دربخش امکانات و آپشن‌هاي‌ رفاهی در سطح بالاتری نسبت به سایر محصولات ایران اتومبیل قرار دارد.

این اتومبیل به صورت استاندارد به قابلیت‌هاي‌ زیادی مجهز است که بعنوان مثال میتوانیم از صندلی‌هاي‌ برقی، گرمکن صندلی‌هاي‌ جلو، پشت سری با قابلیت تنظیم در دو جهت، سیستم فرمان الکتروهیدرولیکی، پنجره‌هاي‌ برقی و خودکار در جلو و عقب، سنسور فشار باد تایر‌ها، کروز نظارت قابل تنظیم، سیستم کمکی پارک، شیشه‌هاي‌ برقی خودکار و آینه‌هاي‌ جانبی با گرمکن و قابلیت تاشوی برقی، نام ببریم.

خودرو پژو ۵۰۸؛ شیر کم هیاهوی فرانسوی

یکی از مهمترین دستاوردهای برجام در صنعت اتومبیل، ورود پژو به صورت رسمی به بازار ایران بود که مسئولیت عرضه و ارائه خدمات این برند به شرکت «ایکاپ» «یک جوینت ونچر ۵۰/۵۰ بین ایران اتومبیل و پژوی فرانسه» محول شد.

۲۰۰۸؛ ۵۰۸ و از چند روز دیگر ۳۰۱ اولین خودرو های مدرن پژو هستند که پس از این برهه زمانی به خیابان هاي‌ ایران راه یافته اند که البته دراین بین، ۵۰۸ بعنوان گرانترین و لوکس ترین محصول پژو در بازار فعلی کشور، مبارز ایکاپ برای رقابت با دیگر سدان هاي‌ موجود دراین کلاس مثل سوناتا، تلیسمان، اپتیما و … بود.

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)

۵۰۸ اولین بار در اواسط سال جاری شمسی با مدل ۲۰۱۶ به ایران عرضه شد و البته شرکت وارد کننده به صورت موازی، نمونه ۲۰۱۷ را نیز در دسترس فروش قرار داد.

به گزارش تالاب اما چند روزی می‌شود که نسل جدید این اتومبیل برای عرضه به بازار جهانی آماده شده که تا چند روز دیگر به صورت رسمی در هشتاد و هشتمین نمایشگاه بین المللی خودروی ژنو ۲۰۱۸ مراسم رونمایی رسمی را پشت سر بگذارد.

با این تفاسیر، دراین صفحه به بررسی اجمالی این ماشین که اینروزها با بازه قیمتی ۱۹۰ الی ۲۲۵ میلیون تومان قابل خریداری است، خواهیم پرداخت.

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)

ایمنی اتومبیل پژو ۵۰۸

پژو سدان لوکس خود رابه سیستم‌هاي‌ ایمنی مختلفی مجهز کرده است تا خیال کاربران از اینبخش آسان باشد. ۵۰۸ بصورت استاندارد دارای ۶ ایربگ است. ایربگ‌هاي‌ جانبی برای راننده و سرنشین درکنار ایربگ‌هاي‌ پرده‌اي، از سرنشینان در تصادفات محافظت خواهند کرد.

انواع مختلف سیستم‌هاي‌ کنترلی و کمکی راننده اعم از ESP، ABS، EBA، EBFD، TCS نیز در شرایط نامساعد و اضطراری به کمک راننده خواهند آمد.

تعبیه‌ي قابلیت‌هایي اعم از ایموبلایزر، قفل رینگ، دو قلاب ISO FIX دربخش عقب و کمربندهای ایمنی سه نقطه‌اي مجهز به پیش‌کشنده، باعث شده است پرچم‌دار سدان‌هاي‌ پژو موفق به دریافت پنج ستاره‌ي ایمنی از آزمایش‌هاي‌ NCAP‌ بشود.

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)

۵۰۸ درظاهر

ایکاپ نسخه فیس لیفت نسل نخست ۵۰۸ رابه بازار ایران عرضه کرد که با توجه به بهرهگیری از پوزه، رینگ ها، چراغ ها و دیگر جزئیات متفاوت نسبت به نسخه پیش از فیس لیفت که درسال ۲۰۱۱ روی خط تولید پژو قرار گرفت، ظاهر بسیار جذاب و گیرایی دارد.

البته ابعاد این ماشین «در حد چند سانتی متر یا حتی میلی متر» نسبت به رقبای کره اي یا حتی ژاپنی «مثل تویوتا کمری که اینروزها نمونه صفر کیلومترش در بازار کمیاب شده است» کوچک تر بوده اما فاصله بین دو محور ان حتی از گزینه اي مثل سوناتا LF نیز چند میلی متری بلندتر درنظر گرفته شده است.

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)

با این حال، این اختلاف ابعاد به معنای کمتر بودن پرستیژ این ماشین نسبت به رقبای دیگرش نیست و اتفاقا در تیپ GT لاین فول آپشنی که به بازار عرضه میشود، ۵۰۸ به لطف بهرهگیری از مواردی مثل جلوپنجره کرومی، رینگ هاي‌ آلومینیومی ۱۸ اینچی، خروجی هاي‌ دو قلوی اگزوز، چراغ هاي‌ Full LED جلو به همراه LEDهای روشنایی روز و ظاهری مدرن و اغواگر دارد و از حیث طراحی تمام قد درکنار رقبای خود خواهد ایستاد.

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)

۵۰۸ در کابین

در مبحث فضای داخلی نیز طراحی دکوراسیون ان به صورتی ساده، شکیل و کاملا اروپایی انجام شده؛ بهمین خاطر هیچ احساس ناخوشایندی مبنی بر عدم تناسب ادوات داخلی یا حتی ضعف ارگونومی روی صندلی هاي‌ ۵۰۸ نخواهید داشت.

چرم مورد استفاده برای تودوزی این اتومبیل با طرح ناپا ترامونتان و دوخت قرمز «به خاطر GT لاین بودن خودرو های وارد شده به ایران» درکنار امکانات سرشاری مثل سیستم صوتی با مانیتور لمسی ۷ اینچی و ۸ بلندگو، ماساژور صندلی راننده، گرمکن صندلی هاي‌ جلو، تنظیم برقی صندلی هاي‌ جلو به همراه حافظه یکپارچه صندلی راننده و آیینه هاي‌ جانبی، سنسور پارک جلو و عقب به همراه دوربین دنده عقب، سنسور نور و باران، آیینه الکتروکرومیک میانی، سایه بان شیشه هاي‌ عقب، ۶ کیسه ایمنی هوا، کروز بازرسی و محدود کننده سرعت، سوئیچ هوشمند به همراه استارت دکمه اي، سنسور باد تایر، رادار هشدار نقطه کور، هد آپ دیسپلی، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دونقطه اي و … یکی از بهترین کابین ها را در اختیار شما قرار می‌دهد.

هر چند که فضای پای سرنشینان در قیاس با سوناتا LF، اپتیما JF و کمری اندکی کمتر بوده و این ضعف در ردیف عقب بیشتر به چشم میخورد؛ اما با این حال ۵۰۸ از فضای بار بسیار خوبی بهره می برد و بعنوان یک سدان نسبتا اسپرته گزینه مقبولی است.

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)

۵۰۸ در بحث فنی

برگ برنده ۵۰۸ را میتوان قوای فنی ان دانست. استفاده از یک پیشرانه ۴ سیلندر ۱٫۶ لیتری توربو با بیشینه توان ۱۶۳ اسب بخار و گشتاور ۲۴۰ نیوتن متر و بهرهگیری از گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک تیپ ترونیک به همراه محور فعال جلو برای این سدان ۱٫۵ تنی هر چند که در دنیای اعداد تنها از نظر قدرت نسبت به رقبای کره اي ضعیف تر اما گشتاور مناسبی به چرخ هاي‌ جلوی ۵۰۸ منتقل میشود که همین موضوع درکنار گیریکس بسیار هماهنگ، شتاب و کشش خوبی برای شما فراهم می سازد.

البته در عمل اگر ۵۰۸ را درکنار تلیسمان ۱۹۰ اسب بخاری قرار دهید، محصول پژو نمی‌تواند با هموطن خود رقابت کند اما ۵۰۸ در قیاس با اپتیما و سوناتا عملکرد آبرومندانه تری دارد.

همچنین این ماشین به لطف بهرهگیری از حجم موتوری کمتر، مصرف سوخت بسیار خوبی را در قیاس با رقبای ۲٫۴ لیتری کره اي به نمایش می‌گذارد که بهرهگیری از سیستم استارت استاپ خودکار دراین اتومبیل نیز می‌تواند دلیل دیگری بر مصرف سوخت ترکیبی ۶٫۹ در ۱۰۰ کیلومتر این ماشین باشد.

البته این سیستم در برخی شرایط ترافیکی ممکن است اندکی آزاردهنده باشد چرا که به محض توقف کامل اتومبیل، پیشرانه خاموش شده و مجددا با لمس پدال گاز، موتور استارت می‌خورد. همچنین استفاده از سیستم هاي‌ پایداری الکترونیکی متعدد دراین محصول، خیال شما را از بابت بازرسی در شرایط سخت آسان خواهد کرد.

بررسی خودرو جدید پژو 508 در ایران (+ مشخصات)

۵۰۸ در بازار

در شرایط این روزهای بازار که قیمت رقبای کره اي و حتی فرانسوی این اتومبیل به بیش از ۲۵۰

میلیون تومان رسیده، ۵۰۸ با قیمتی معادل ۲۱۹ میلیون تومان برای مدل ۲۰۱۷ یک خودروی  معقول و ایده آل است.

کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش

پژو در سال‌های اخیر هیچ‌گاه به کیفیت بالای محصولات، شهرت نداشته است. با این حال شرایط ۵۰۸ کمی متفاوت است و این شرکت فرانسوی دقت زیادی در روند توسعه و تولید خودرو کرده است. با بررسی نظر کاربران ۵۰۸ می‌توان‌ ارزیابی مناسبی از کیفیت این سدان داشت.

رانندگی راحت را می‌توان یکی از مشخصه‌های اصلی ۵۰۸ عنوان کرد. اما کابین خودرو در بعضی شرایط و در سرعت‌های بالا، فضای آرام خود را از دست می‌دهد. این موضوع با افزایش عمر خودرو محسوس‌ خواهد شد.

با این حال عمده مشکلات گزارش‌شده در رابطه با ۵۰۸، خرابی سیستم‌های برقی آن است. تعداد زیادی از کاربران مشکلاتی از قبیل قطع شدن جریان برق چراغ‌ها، کار نکردن سیستم چندرسانه‌ای و اتصالی در مدار برق خودرو را گزارش کرده‌اند.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 59484 توسط admin و در روز ساعت ۱۴:۲۹:۱۶
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 59485
۲۷ / ۳ / ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۵

فال روزانه – ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

فال روزانه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ •◊•◊• فال روزانه فروردین •◊•◊• باید به خانواده و دوستانت وقت بیشتری بدهی و بیشتر به آنها توجه کنی. به حرف‌های آنان به دقت گوش بده و تا جایی که می‌توانی به آنها کمک کن. امر خیری برای خانواده‌ای نزدیک در پیش است که به زودی خبرش به تو می‌رسد و از این بابت خوشحال خواهی شد. حتما به طور […]

فال روزانه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷

•◊•◊• فال روزانه فروردین •◊•◊•

باید به خانواده و دوستانت وقت بیشتری بدهی و بیشتر به آنها توجه کنی. به حرف‌های آنان به دقت گوش بده و تا جایی که می‌توانی به آنها کمک کن.

امر خیری برای خانواده‌ای نزدیک در پیش است که به زودی خبرش به تو می‌رسد و از این بابت خوشحال خواهی شد.

حتما به طور منظم ورزش کن و هر روز حداقل ۱۵ دقیقه در خارج از خانه پوستت را در معرض مستقیم نور خورشید قرار بده.

ممکن است فشارهای اقتصادی تو را ناراحت یا عصبی کنند اما تو نباید خود را ببازی چون این روزها خیلی زود سپری می‌شوند. پس نگذار مشکلات مالی اراده تو را ضعیف کنند.

•◊•◊• فال روزانه اردیبهشت •◊•◊•

این روزها مسائل عاطفی ذهن تو را به خود مشغول کرده. دوستان زیادی دور تو جمع شده‌اند اما تو در میان آنها به جستجوی شخص ایده‌آلت هستی. این جستجو را باید ادامه داد تا به نتیجه مطلوب رسید.

باید فرز و زرنگ باشی و موقعیت‌ها را شکار کنی. کسی که به انتظار شاد شدن می‌نشیند ضرر می‌کند چون خالی از خاطرات شیرین و خوشحال کننده است.

از گیاهان دارویی آرامش‌بخش و بخور استفاده کن تا سلامتی سر و سینه‌ات به خطر نیفتند و حتی‌المقدور از قرص‌های شیمیایی پرهیز کن.

باید کنترل امور مالی‌ات را داشته باشی و نگذاری سررشته کارها از دست تو خارج شود. همچون یک مدیر موفق باید بحران‌های اقتصادی را مدیریت کرد تا مشکلات حل شود.

•◊•◊• فال روزانه خرداد •◊•◊•

حرف‌های نامربوط یک نفر بین تو و دوست یا همسرت کدورت و ناراحتی به وجود می‌آورد. تا وقتی که از حرف یا خبری مطمئن نشدی نباید درباره‌اش قضاوت کنی.

بدست آوردن دل دیگران به تو شادی توام با آرامش و رضایت خاطر خواهد داد و همین امر می‌تواند اوضاع زندگیت را بهتر کند.

یک مشکل و نگرانی مدتی اعصابت را متشنج خواهد کرد. سعی کن در برخورد با آن حساس و زودرنج نباشی. این روزها باید کاملأ بر اعصابت مسلط باشی و با آرامش سعی کنی آنرا برطرف سازی.

باید بلند پرواز باشی تا به موفقیت برسی. کسی که به همین زندگی روزمره قناعت کند همیشه به همین حالت خواهد بود. باید آرزوهای بلند داشت و برای تحقق به آنها تلاش کرد.

•◊•◊• فال روزانه تیر •◊•◊•

عقل و فکر راهنمای درست و روشنی است پس با بکارگیری از آنها، اطراف خودت را خوب ببین و به هر کسی اعتماد نکن. پیشنهادی به تو می‌شود که باید در مورد آن خوب فکر کنی و همه جوانب را در نظر بگیری تا پشیمان نشوی.

حواست را جمع کن چون همین روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمی‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول کرده که به خوبی و خوشی تمام می‌شود. یک نفر از اعضای سالمند خانواده در مسئله مهمی کمکت می‌کند.

احتیاج به کمی استراحت داری. فرصتی باید پیدا کرد تا این خستگی را از تنت دور کنی و با آرامش و انرژی به برنامه‌های بلندمدت فکر کنی.

نیاز به صبر و استقامت بیشتری داری. باید خوب به مشکلات مالی‌ات فکر کنی، منشاء آن را پیدا کنی و تحولی در وضعیت اقتصادی‌ات ایجاد کنی.

•◊•◊• فال روزانه مرداد•◊•◊•

باید هر کسی و یا هر چیزی را که زندگی عاطفی تو را دچار تنش می‌کند، از خودت دور کنی. در راهی قدم بگذار و به کسی عشق بورز که قابل اعتماد باشد. تا در مورد قصد و نیت کسی مطمئن نشدی، او را به قلبت راه نده.

اخبار خوشحال کننده و دیدارهای سودمندی در انتظار توست. روش زندگیت را عوض کن تا از این حالت تنش و التهاب خارج شوی. باید به آینده‌ات امیدوار باشی.

ممکن است کمی احساس خستگی و بی‌حالی داشته باشی. این احساسات مقطعی است و خیلی زود با تغییر شرایط بهبود پیدا می‌کند. فقط نباید به آن دامن بزنی.

ممکن است در حال حاضر بحران مالی داشته باشی اما نباید بترسی چون این بحران کوچک به زودی حل خواهد شد. اینگونه مشکلات در حدی نیستند که بتوانند اراده تو را به شکست بکشانند. با تلاش و اعتماد به نفس قطعا به نتیجه مطلوب خواهی رسید.

•◊•◊• فال روزانه شهریور •◊•◊•

حکایت امروز تو مثل روزهای گذشته است. باز هم رفتار گذشته را تکرار می‌کنی، فرصت‌های طلایی را از بین می‌بری و بعد، مدتی را به حسرت آن می‌نشینی!!! به این ترتیب فرصت‌های دیگری هم نفله می‌شود!

به زودی ابرهای تیره از آسمان زندگی‌ات بیرون می‌رود و همه چیز روبراه می‌شود. هفته ای شاد و پر از موفقیت در انتظار توست. برای بهتر شدن روحیه‌ات پیشنهاد می‌کنم اواخر هفته به سفر کوتاهی بروی.

خشم و عصبانیت تو نه تنها به درست شدن مسائل پیچیده کمکی نمی‌کند، بلکه آن را به معضل و مشکل بزرگتری تبدیل خواهد کرد. شاید یک مسافرت و دوری از مشکلات بتواند، آرامش از دست رفته را به تو بازگرداند تا بتوانی بهتر و درست‌تر تصمیم بگیری.

در حال حاضر اوضاع اقتصادی تو ثابت است. اما روند کارها ناگهان تغییر خواهد کرد. این حوادث برعکس آن چیزی جریان دارد که تو انتظارش را داشتی. باید با صبر و حوصله تصمیمی اتخاذ کرد تا دوباره اوضاع روبراه شود.

•◊•◊• فال روزانه مهر •◊•◊•

این تردیدهای توست که اراده‌ات را ضعیف کرده و باعث می‌شود تا فرصتهای مهمی را از دست بدهی. پس این تردیدها را باید از خودت دور کنی.

اگر بدانی به دنبال چه هستی و هدفت را مشخص کنی به راحتی به آن می‌رسی. انرژیت را در راه تحقق خواسته‌هایت بکار بگیر و روزی که موفق شوی از خودت راضی و خوشنود خواهی بود.

باید ورزش را جدی گرفت و از مصرف چیزهایی که سلامتی تو را تهدید می‌کند جدا خودداری کرد.

دچار رکود اقتصادی شده‌ای. احتیاجی به خشم و خروش نیست. بر اعصابت مسلط باش چون تو با خونسردی و عقلانیت بهتر میتوانی خود را از این تنگنا نجات داده و روزهای بهتری را تجربه کنی.

•◊•◊• فال روزانه آبان •◊•◊•

بعضی از مشکلات امروز تو نتیجه خطاهای گذشته است. زا قدیم گفته‌اند ?خودکرده را تدبیر نیست?. باید از این خطاها درس گرفت و راهی را انتخاب کرد که دیگر هرگز این خطاها تکرار نشود.

اگر بدانی به دنبال چه هستی و هدفت را مشخص کنی به راحتی به آن می‌رسی. انرژیت را در راه تحقق خواسته‌هایت بکار بگیر و روزی که موفق شوی از خودت راضی و خوشنود خواهی بود.

باید ورزش را جدی گرفت و از مصرف چیزهایی که سلامتی تو را تهدید می‌کند جدا خودداری کرد.

باید با یک برنامه‌ریزی درست و نوشتن خواسته‌هایت پولت را خرج کنی و گرنه بعدا از هزینه‌تراشی بی‌مورد خودت پشیمان خواهی شد.

•◊•◊• فال روزانه آذر •◊•◊•

باید نسبت به آینده‌ات مطمئن باشی. لزومی ندارد که همیشه دیگران این تضمین را به تو بدهند که همه چیز درست و روبراه است! وقتی خودت در مورد انتخابت یقین داشته باشی و با خود صادقانه رفتار کنی، کافی است و حالا این تو هستی که به خودت روحیه می‌دهی.

یک موفقیت کوچک هم کافی است تا این فضا را عوض کرده و دوباره تو را سرحال و شادمان کند. می‌توانی از این موفقیت کوچک نردبانی بسازی برای رشد و رسیدن به موفقیت‌های بزرگ.

با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.

در خرج کردن پول کمی متعادل باش. آنقدر خرج می‌کنی که کم می‌آوری، در صورتی که بیشتر مخارج در اصل غیرضروری بوده. باید کمی صرفه‌جویی کنی.

•◊•◊• فال روزانه دی •◊•◊•

باید زمان بیشتری را صرف بازنگری اعمال و رفتار خود در گذشته کنی. باید تجربه‌های گذشته‌ات را به دقت مرور کنی تا دوباره دچار همان مشکلات نشوی و انتخاب درستی داشته باشی.

می‌توانی نامه‌ای برای یک دوست عزیز بفرستی. هرچند امروزه این رسم برافتاده و جایش را به تماس تلفنی و ایمیل داده اما نوشتن یا خواندن یک نامه لذت دیگری دارد. هم تو را سرذوق می‌آورد و هم دوستت را خوشحال می‌کند.

به طور متوسط هر فرد حداقل به مدت نیم ساعت در روز به ورزش هوازی با شدت کم (پیاده روی، باغبانی، کار در خانه) و ورزش هوازی با شدت متوسط (پیاده روی تند، حرکات موزون، دویدن، شنا) نیازمند است. تو در چه مرحله‌ای هستی!!!

باید کاری داشته باشی یا پیدا کنی که مطابق با شان و مقام تو باشد. رضایت شغلی فقط به درآمد و یا حقوق آخر ماه نیست. وقتی کاری را دوست نداشته باشی با عشق و علاقه به آن نمی‌پردازی.

•◊•◊• فال روزانه بهمن •◊•◊•

فرصت‌ها را نباید از دست داد. کسی که اول فرصتهایش را از دست می‌دهد و بعد برای از دست دادنش غصه می‌خورد، دچار جهل مرکب شده. اگر تو از این گروه هستی برایت دعا می‌کنم تا حالت خوب بشه!!

تا پایان روز احساس خوشبختی خواهی کرد چون بعضی امور، که فکرت را مشغول کرده بود، روبراه می‌شود. در یک میهمانی خبرهای امیدبخشی خواهی شنید.

اگر در روز بین چهار تا شش فنجان چای یا قهوه مصرف می‌کنی، از حدمجاز فراتر رفته‌ای. کافئین بیش از حد تو را بی‌قرار و عصبی می‌کند

روزهای خوشی در انتظار توست. وضعیت مالی تو رو به بهبودی است. پس مراقب باش که دست به ماجراجویی نزنی چون فرصت‌های خوبی را از دست می‌دهی.

•◊•◊• فال روزانه اسفند •◊•◊•

سعی کن از بعضی جنجال‌ها پرهیز کنی. چه لزومی دارد خود را درگیر مسائل و جریاناتی کنی که جز دردسر و ناراحتی سودی برایت ندارد.

حواست را جمع کن چون همین روزها شانس در خانه‌ات را به صدا درمی‌آورد. مشکل ذهنت را مشغول کرده که به خوبی و خوشی تمام می‌شود. یک نفر از اعضای سالمند خانواده در مسئله مهمی کمکت می‌کند.

احتیاج به کمی استراحت داری. فرصتی باید پیدا کرد تا این خستگی را از تنت دور کنی و با آرامش و انرژی به برنامه‌های بلندمدت فکر کنی.

در آینده نزدیک دچار مشکلات مالی تازه‌ای می‌شوی. باید سعی کنی با اعتماد به نفس اوضاع را تغییر دهی چون تو بهتر از هر کسی می‌دانی که چگونه اختیار اوضاع را بدست بگیری.

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 59485 توسط admin و در روز ساعت ۱۴:۲۵:۲۸
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 52872
۱۹ / ۶ / ۱۳۹۶ - ۱:۳۹

هنگ کنگ : بهترین شهر توریستی آسیا

وقتی که صحبت از سفر همراه با خانواده باشد باید مسائل زیادی را مد نظر قرار داد تا در نهایت یک مقصد مناسب سفر انتخاب شود. به گزارش آلامتو و به نقل از کجارو؛ آسیا قاره‌ای با فرهنگ چندگانه و دنیایی عجیب از بناهای باشکوه است که دیدنی‌های آن متحیرکننده است. با ما همراه باشید تا ۱۰ مکان عالی در آسیا برای سفرهای خانوادگی را […]

وقتی که صحبت از سفر همراه با خانواده باشد باید مسائل زیادی را مد نظر قرار داد تا در نهایت یک مقصد مناسب سفر انتخاب شود.

به گزارش آلامتو و به نقل از کجارو؛ آسیا قاره‌ای با فرهنگ چندگانه و دنیایی عجیب از بناهای باشکوه است که دیدنی‌های آن متحیرکننده است. با ما همراه باشید تا ۱۰ مکان عالی در آسیا برای سفرهای خانوادگی را به شما معرفی کنیم.

(بیشتر…)

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 52872 توسط admin و در روز یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۹:۵۵
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 51484
۲۸ / ۴ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۶

بیوگرافی و تصاویر خواننده ایرانی معین به همراه همسرش

    بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرش   نام اصلی او نصرالله معین نجف‌ آبادی میباشد او معروف ترین و محبوب ترین خواننده ایرانی مقیم لس آنجلس هست.در یک خانواده کاملا مذهبی با چهار برادر و هفت خواهر بدنیا آمد او فرزند هفتم خانواده هست.مدت ها تصور می شد وی نابیناست او در حال حاضر در لس آنجلس زندگی میکند و دوبار ازدواج […]

 

بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرش

 

بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرش

 

نام اصلی او نصرالله معین نجف‌ آبادی میباشد او معروف ترین و محبوب ترین خواننده ایرانی مقیم لس آنجلس هست.در یک خانواده کاملا مذهبی با چهار برادر و هفت خواهر بدنیا آمد او فرزند هفتم خانواده هست.مدت ها تصور می شد وی نابیناست او در حال حاضر در لس آنجلس زندگی میکند و دوبار ازدواج کرده هست.

بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرش

قرائت قرآن

معین در سال ۱۳۳۰ در نجف‌ آباد واقع در استان اصفهان در خانواده‌اي کاملا مذهبی و از نظر مالی در سطح متوسط و پر جمعیت به جهان آمد.او در دوران نوجوانی و جوانی قرآن را با صوت و اشعار و غزلیات شعرای بزرگ را میخواند.

بیوگرافی معین علاقه به خواندگی در دروان کودکی

او در همان دوران با دوستان خود در مجالس شادمانی برنامه‌هاي بسیاری در شهر خود و دیگر شهرهای استان اصفهان اجرا می کرد.وی از دوران کودکی علاقه خود را به آواز نشان داد. معین در سن ۱۸ سالگی مدتی نزد استادان موسیقی ایرانی همچون تاج اصفهانی و حسن کسایی به یادگیری گوشه‌ها و دستگاه‌هاي آواز ایرانی پرداخت.

از سال ۱۳۴۹ تا ۱۳۵۷ در رادیو اصفهان «آشنایی و همکاری با ناصر ریاضی درسال ۱۳۴۹ رادیو اصفهان» و هتل عباسی اصفهان و کاباره هزار و یک شب به اجرای برنامه مشغول شد. بیوگرافی معین

اولین آهنگ

معین اولین آهنگ خود را در سال ۱۳۵۷ در شهر تهران با عنوان «یکی را دوست می‌دارم» روانه دنیای موسیقی کرد. «یکی را دوست می‌دارم» با ترانه‌اي از مسعود امینی و آهنگی از معین آن چنان در بین مردم جا باز کرد که پس از مدتی کوتاه از مرزهای ایران گذشت و توسط خوانندگان ایرانی که پس از انقلاب به ایالات امریکا مهاجرت کرده بودند هم خوانده شد. هایده، ابی و عارف از جمله مشهور‌ترین این خوانندگان بودند.بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرش

فعالیت بعد از انقلاب

معین فعالیت هنری خود را یک سال پس از انقلاب در شهر تهران و مکانی به‌نام دالون دراز ادامه داد که پس از مدتی آن مکان هم بسته شد . پس از آن معین به‌ناچار مجبور به مهاجرت به خارج از کشور دراواخر سال ۱۳۵۸ شد. بیوگرافی معین

فعالیت در خارج از کشور

فعالیت جدی معین از سال‌هاي آغازین دهه ۱۳۶۰ خورشیدی در کشور آمریکا آغاز شد. معین در سال ۱۳۶۰ اولین مجموعه مستقل خود را با نام «می‌پرستم» «ناشر: شرکت ترانه» راهی بازار کرد.معین در طول دوران فعالیت خود با شماری از معروف‌ترین چهره‌هاي موسیقی پاپ ایران همچون صادق نوجوکی، منوچهر چشم آذر،

آندرانیک، جهانبخش پازوکی و ترانه‌سرایان معروف مثل لیلا کسری،هما میرافشار و اردلان سرفراز همکاری و نیز با هایده همخوانی داشته هست. معین در طول دوره فعالیت خود برنامه‌هاي گوناگونی را در سراسر جهان اجرا کرده هست.از جمله کنسرت‌هاي پیروز او می توان به کنسرت در یونیورسال آمفی تئاتر در لوس آنجلس در سال ۱۹۹۲ «به سرپرستی آندرانیک» اشاره کرد.

در سال ۱۳۷۹ معین مجموعه «پرواز» را منتشر کرد و دو سال بعد مجموعه «لحظه‌ها» را روانه بازار کرد.در پاییز سال ۱۳۸۶، معین مجموعه «طلوع» راکه حاصل همکاری او با بابک بیات، بابک صحرایی،فضل‌الله توکل، صادق نوجوکی، کاظم عالمی و بابک رادمنش بود منتشر تولید.بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرشمعین چند سالی هست که رویه کارش را را بر ارائه تک آهنگ گذاشته هست؛ «شمال» یکی از این ترانه‌هاست. بیوگرافی معین

نظر خواننده هاي مطرح ایران درمورد معین

ایرج خواننده تمام نسلها و پیشکسوت چند دهه موسیقی ایرانی از هنر معین به خوبی یاد میکند و وی را خواننده برتر موسیقی ایران میداند.محمد رضا شجریان هنرمند محبوب موسیقی ایرانی با سختگیری هاي خاص خودش در موسیقی ، معین را یک صدای کامل و مردمی میداند

اکبر گلپایگانی دیگر هنرمند قدیمی ایرانی هم هنر معین را در صحبتهایش تایید می‌کند.داریوش خواننده محبوب ایرانی هم هر وقت با سوال محبوب ترین خواننده مواجه شد معین را نام برد و صدای وی را عالی می داندبیژن مرتضوی که در سالیان دور همکاری نزدیکی با معین در مقام تنظیم کننده و نوازنده و رهبر ارکستر کنسرت هاي معین داشت پس از گذشت سالیان درازی از آن دوران با دلتنگی یاد میکند

ومعین را برترین صدای ایران میداند و علت خود را اینجور بیان میکند که هر چه از موسیقی بیشترمیدانم به قدرت صدای معین اکثر پی می برم.ستار هم در جواب این که کدام صدا ماندگار هست میگوید صداهایی که از زنگ خاصی برخوردارباشند جزو برترین صداها میباشند که در راس همۀ معین را مثال می‌زند .

امید دیگر خواننده پر طرفدار موسیقی ما ازمعین در دوران خدمت سربازی خود در ایران یادمی کند که با آهنگ هاي او گریه می کرده و با ترانه هاي معین آرام می شده. او می گویدیکی از فدائیان شماره یک معین هست و آرزو دارد که با او توری در سراسر جهان داشته باشد.

او می‌گوید بجز این که علاقه دارم با او روی یک صحنه بخوانم به پاس چندین سالی که او برای موسیقی ایران زمین زحمت فراوان کشید و آثار جاودانه اي از خودبه جا گذاشت دوست دارمآن شب مثل ستاره اي در آسمان موسیقی ایران بدرخشد و من به جای رقابت عاشقانهبا او رفاقت می‌کنم و گرچه هیچکس در کنار استاد خود توان رقابت ندارد. بیوگرافی معین

منصور خواننده نسل جوان هم در تمامی گفت و گو هایش الگوی خود و خواننده مورد علاقهخود را معین می‌داند. او ترانه هاي کعبه و پریچهر و ترانه هاي همدوره این ها رابسیار دوست دارد. او در کنارمعین افتخار داشت که در یک تور کنسرتی که در سر تا سر جهان برگزار شد و یکسال و نیم به طول انجامید حضور داشته باشد منصور به دلیل دوستی عمیقش با معین یک ترانه هم
که خود آهنگش را ساخته بودبه معین هدیه کرد

اما معین به دلیل این که بسیار در آن دوران سرگرم زندگی خود بودآن کار را به بعد مو کول کرد تا این که خود منصور اینکار را خواند و نام این ترانه با صدای منصور شد شیرین.علیرضا افتخاری معین را استاد خود میداند.

محمد اصفهانی میگوید سبک معین رادنبال کردم و به محبوبیت رسیدم و معین را استادخود می‌داند محمد اصفهانی در سال ۱۳۹۲ در کنسرتی در شهر تهران ترانه «جدایی» از معین را خواند.اصفهانی در اینباره گفته بود: «می خواهم در بزرگ‌داشت بابک بیات، ترانه‌اي از ساخته‌هاي خودشان را بخوانم که من تابه‌حال اجرا نکردم. این ترانه را یک خوانندهٔ بسیار بزرگ و تکرار ناپذیر
خوانده هست.»

بابک صحرایی نیز در صفحه شخصی‌اش اعلام کرده این اجرا با رضایت قلبی استاد معین هم همراه بوده هست.رضا صادقی هم میگوید آرزو دارم ترانه اي را با معین همصدایی کنم که عاشق و شیفته بزرگ مردی ایشان هستم. بیوگرافی معین

ازدواج و طلاق

نصرالله معین در سال ۱۳۶۸ در سن ۳۸ سالگی با یک خانوم اهل اسپانیا ازدواج کرد و دوسال بعد در سال ۱۳۷۰ اولین فرزند معین بنام پریچه متولد شد.

بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرش

پریچه معین,ستاره معین

این وصلت تا ۱۳۷۴ اکثر دوام نیاورد و از معین از همسر اسپانیایی خود طلاق گرفت و تا ۴ سال به همراه دخترش و اشرف خواهرش زندگی میکرد.

بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرش

در سال ۱۳۷۸ با یک خانوم ایرانی بنام پانته آ ازدواج کرد که از وی نیز دختری بنام ستاره دارد؛او در حال حاضر در شهرک انسینو در لس آنجلس ساکن هست.

بیوگرافی و عکس های معین خواننده ایرانی و همسرش

معین مقید به قوانین اسلامی

معین خمس و زکات خود را هرساله پرداخت می‌ کند، در ماه‌ هاي حرام و روز هاي وفات کنسرت برگزار نمی‌ کندو عواید بعضی از کنسرت‌ هایش را به یکی از موسسات خیریه مشهور استان تهران اهدا می‌ کند شایعاتی زیادی از فعالیت هاي غیر شرعی وی در کشور آمریکا «فمار منزل و مشروب فروشی» به گوش میرسد که وی بارها تکذیب کرده و خود را مقید به دین اسلام می‌داند و تنها راه درآمدش را خوانندگی و تدریس عنوانکرده و می‌گوید از مشروب متنفر هست

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 51484 توسط admin و در روز چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۶:۳۴
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 51499
۲۸ / ۴ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۲

عکسی از تیپ آزاده نامداری در خارج گردی هایش

عکسی از تیپ آزاده نامداری در خارج گردی هایش تیپ آزاده نامداری در خارج , آزاده نامداری عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. آزاده نامداری باانتشار این عکس در صفحه اش نوشت: هرجای دنیایی دلم اونجاست…. خاطره_نگاری#آزاده_نامداری#سفر عکس از همسر گرامی. تیپ آزاده نامداری آزاده نامداری (زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه ) مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران است. او دارای مدرک کارشناسی […]

عکسی از تیپ آزاده نامداری در خارج گردی هایش

تیپ آزاده نامداری در خارج , آزاده نامداری عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

آزاده نامداری باانتشار این عکس در صفحه اش نوشت: هرجای دنیایی دلم اونجاست…. خاطره_نگاری#آزاده_نامداری#سفر عکس از همسر گرامی.

تیپ آزاده نامداری در خارج

تیپ آزاده نامداری

آزاده نامداری (زاده ۹ آذر ۱۳۶۳ کرمانشاه ) مجری تلویزیون صدا و سیمای ایران است.
او دارای مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی از دانشگاه شهید بهشتی تهران است
و با اجرا در برنامه «تازه‌ها» در سیمای خانواده به شهرت رسید.

در اردیبهشت ۱۳۹۲، فرزاد حسنی و آزاده نامداری با حضورشان در کنسرت فرزاد فرزین ازدواج خود را رسانه‌ای و در ۶ تیر ۱۳۹۲ به عقد هم درآمدند
در تاریخ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳ خبر طلاق رسماً توسط آزاده نامداری رسانه‌ای گشت. وی هم اکنون همسر سجاد عبادی پسر رحیم عبادی است.

افکار نیوز

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 51499 توسط admin و در روز ساعت ۱۱:۲۲:۱۷
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 51502
۲۸ / ۴ / ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹

لیست داروخانه های شبانه روزی تهران + آدرس و شماره تلفن

لیست داروخانه های شبانه روزی تهران داروخانه های بزرگ تهران, بزرگترین داروخانه تهران, لیست داروخانه های شبانه روزی تهران به تفکیک منطقه, داروخانه های مهم تهران, داروخانه شبانه روزی ستارخان داروخانه های شبانه روزی تهران داروخانه یا دواخانه جای فروش دارو است. عرضهٔ دارو و وسایل بهداشتی در داروخانه‌ها رایج است. در صورتی‌که داروی مورد نیاز خطرناک باشد و یا استفاده از آن نیاز به […]

لیست داروخانه های شبانه روزی تهران

داروخانه های بزرگ تهران, بزرگترین داروخانه تهران, لیست داروخانه های شبانه روزی تهران به تفکیک منطقه, داروخانه های مهم تهران, داروخانه شبانه روزی ستارخان

لیست داروخانه های شبانه روزی تهران

داروخانه های شبانه روزی تهران

داروخانه یا دواخانه جای فروش دارو است. عرضهٔ دارو و وسایل بهداشتی در داروخانه‌ها رایج است. در صورتی‌که داروی مورد نیاز خطرناک باشد و یا استفاده از آن نیاز به نظر پزشک داشته باشد، داروخانه حتماً از مشتری نسخه پزشک را درخواست می‌کند. داروخانه باید زیر نظر داروساز اداره شود.

یک داروساز که به آن مسوول فنی داروخانه گفته می‌شود همواره در داروخانه حضور دارد و چگونگی مصرف دارو، عوارض جانبی و موارد دیگر را برای بیمار توضیح می‌دهد. همچنین داروساز می‌تواند در صورت مشاهده تداخل دارویی شدید، از پیچیدن نسخه خودداری کرده و نسخه را به پزشک مرجوع نماید.

لیست زیر شامل نام، شماره و آدرس داروخانه های شبانه روزی شهر تهران می باشد.

بیماران گرامی در هر لحظه از شبانه روز می توانند با مراجعه به داروخانه موردنظرشان داروی خود را تهیه نمایند.

داروخانه های شبانه روزی تهران :

نام

تلفن

نشانی

آزادی

۶۶۸۷۴۲۸۰۶

خیابان آزادی مقابل سازمان تامین اجتماعی
ارشاد

۲۲۸۵۶۹۷۰

خیابان شریعتی بالاتر از سه راه ضرابخانه جنب درمانگاه سلمان فارسی
امید لو

۵۵۶۶۴۴۴۵

خیابان جوادیه خیابان سکوی نظامی بین بیست متری اول و ده متری دوم
ایثار

۵۵۷۰۳۴۷۰

خیابان قزوین دوراهی قپان
اختر

۲۲۲۶۱۷۶۱

خیابان شریتی پل رومی خیابان شریفی منش ک آذر
امام حسین (ع)

۷۷۵۵۸۰۰۱

خیابان شهید مدنی ( نظام آباد سابق)
اشرفی اصفهانی

۵۵۶۳۵۲۵۲

خیابان مولوی، چهار راه مولوی، بیمارستان
القدیر

۷۷۸۹۷۹۸۸

میدان رسالت خیابان هنگام میدان القدیر
بنیاد شهید شماره ۳

۶۶۵۰۶۸۹۴

خیابان آزادی خیابان بهبودی بالاتر از جهار راه نصرت ملک درمانگاه عمار
بیدار

۴۴۰۹۶۲۶۸

خیابان آیت الله کاشانی نرسیده به تقاطع جنت آباد
بوعلی

۳۳۲۳۶۰۴۶

خیابان دماوند جنب بیمارستان بوعلی
بیست و نه فروردین

۶۶۴۰۱۰۱۶

میدان حر جنب آمادگاه
بانک ملی

۳۳۱۱۱۳۹۳

خیابان فردوسی روبروی سفارت آلمان
پاسدارن

۲۲۵۸۸۵۱۵

خیابان پاسداران نبش بوستان هفتم
پیام نور

۵۵۷۲۵۳۵۸

خیابان قزوین نبش چها راه دانش
پانزده خرداد

۸۸۹۰۲۱۵۵

خیابان کریم خان زند اول خیابان آبان جنوبی
دکتر مهرانور

۲۲۷۰۹۹۹۰

خیابان ولی عصر تقاطع زعفرانیه مجتمع تجاری زعفرانیه
دکتر اسکندر

۸۸۴۰۲۱۶۸

خیابان مطهری بعد از ترکمنستان نبش بن بست شیوا
دماوند

۷۷۷۲۲۹۷

خیابان دماوند نرسیده به ترمینال شرق روبروی پمپ بنزین
دکتر نوروزیان

۵۵۷۰۰۷۷۵

خیابان کمیل سه راه کارون
دکتر نیاکان

۳۳۵۶۴۰۷

خیابان ۱۷ شهریور ایستگاه ناصری
دکتر علوی

۳۳۵۰۸۳۴

میدان شهدا خیابان مجاهدین اسلام کوی سیمین
دکتر امینی

۳۳۱۱۹۹۹۳

میدان بهارستان نبش صفی علیشاه
دکتر پازندی

۳۳۷۰۸۲۶۸

میدان خراسان خیابان طیب
دکتر بازرگانی

۳۳۸۸۲۱۶۴

کیان شهر خیابان کیخسرو طبقه همکف درمانگاه شبانه روزی امین
دکتر رضا زاده

۳۳۸۶۰۵۲۱

شهرک کاروان بیست متری امام سجاد
دکتر کمالو

۲۲۷۷۲۸۲۹

جاده خاوران شهرک خاور شهر روبروی فروشگاه اتکا
دکتر بیابانکی

۵۵۰۱۷۹۱۳

خانی آباد نو سه راه شریعتی خیابان شهید صمدی
دکتر جعفری

۵۵۲۰۰۳۲۹

شهرک باقر آباد جاده تهران قم ابتدای کوچه پیروزی
دادگستری

۵۵۷۰۱۱۵۲

خیابان انقلاب خیابان پارس
روناس

۲۲۲۳۳۷۷۴

چیذر میدان ندا میدان امام زاده
رفاه

۵۵۳۸۹۹۲۳

خیابان ولی عصر چهار راه مختاری
ستار خان

۸۸۲۱۸۶۱۰

خیابان ستار خان روبروی برق آلستون
ستاره

۸۸۶۹۱۳۰۷-۸

انتهای پل مدیریت چهار راه مسجد قدس جنب پارک
سرسبز

۷۷۴۵۷۲۵۴

بزرگراه رسالت بین خیابان مهر و مدائن
سعید لو

۴۴۶۵۳۴۹۸

شهرک اکباتان بلوار اصلی ک تیرداد ساختمان نگین
سیزده آبان

۸۸۸۴۹۰۱۱

خیابان کریم خان زند نبش خردمند شمالی
سپهران

۳۳۱۵۲۸۱۶

افسریه ده متری اول نبش خیابان ۲۰
شلمچه

۵۵۶۵۹۰۰۶

خیابان هلال احمر، سه راه انبار نفت
شهید عابدینی

۷۷۵۲۲۵۶۲

خیابان مصطفی خمینی جنب بیمارستان طرفه
شکوفه

۷۷۲۰۵۷۹

خیابان پیروزی جنب مقداد
شرق تهران

۳۳۳۵۷۹۷۴

خیابان پیروزی میدان چهارصد دستگاه
شهبازی

۶۶۲۳۷۵۳۶

شهرک ولی عصر بیست متری حیدری جنوبی ۲۰ متری وحدت
شهید سلیمانی

۵۵۹۱۴۲۴۱

خیابان فدائیان اسلام
شب تاب

۴۴۵۱۶۴۶۱

بلوار اصلی تهرانسر
شهدای تجریش

۲۲۷۱۸۰۰۱

میدان قدس به طرف پل تجریش
شهید مدرس

۲۲۰۷۴۰۸۷

بزرگراه شهید چمران خیابان مدیریت خیابان سعادت آباد
شرکت نفت

۶۶۷۰۰۰۳۱

خیابان حافظ چها راه عزیز خان ک ایرج
صادقیه

۸۸۲۰۹۰۰۳

فلکه دوم صادقیه ضلع شرقی ک پرویز
طاهر

۵۵۰۲۵۸۸۵

خیابان شهید رجائی خیابان ابریشم خیابان ۱۸ متری تختی فلکه اول
طالقانی

۲۲۴۰۳۵۶۱

اوین بزرگراه شهید چمران جنب دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
طرفه

۷۷۵۳۰۰۹۱

خیابان مصطفی خمینی خیابان بهارستان روبروی ساختمان تبلیغات
فارابی

۶۶۹۲۷۵۴۴

خیابان جمالزاده شمالی نبش بن بست صالحی
فرانس پاستور

۸۸۹۶۸۲۶۱

خیابان طالقانی میدان فلسطین
فارس

۷۷۵۶۸۱۳۱

خیابان آیت الله مدنی پائین تر از سبلان ک علی نظری
قانون

۸۸۷۹۴۱۰۰

میدان ونک ضلع جنوب شرقی
قلهک

۲۲۲۶۰۰۰۳

خیابان شریعتی قلهک
کودکان مفید

۲۲۲۲۷۰۲۱

خیابان شریعتی بالاتر از حسینیه ارشاد
گنجینه

۵۵۰۶۰۴۸۶

خیابان خزانه بخارائی بین فلکه اول و دوم
لقمان حکیم

۵۵۵۴۹۰۰۵

چهار راه لشگر خیابان کمالی خیابان مخصوص
معین

۴۴۰۶۱۸۱۵

بلوار اشرفی اصفهانی خیابان رسالت غربی تقاطع اباذر نبش ک مریم
مرکزی آذری

۶۶۶۹۵۴۱۴

سه راه آذری ابتدای جاده ساوه جنب درمانگاه مشیری
مشیریه

۳۳۸۶۳۹۲۸

میدان آقا نور مشیریه سی متری صالحی ک چهارم
میثاق

۵۵۶۵۳۶۲۴

خیابان جوادیه چها راه صالح تبا
مرکزی ابوذر

۵۵۷۰۲۹۷۴

بیست متری ابوذر مقابل بانک ملی
مهدیه

۵۵۵۵۶۲۳۳

خیابان شوش شرقی خیابان فدائیان اسلام
مسیح دانشوری

۲۲۸۱۵۰۱

خیابان شهید باهنر دارآباد
نمونه طالقانی

۲۲۳۰۵۸۸

خیابان شریعتی نرسیده به میدان قدس
نازی آباد

۵۰۶۷۵۱۵

خیابان شهید رجائی روبروی شهرداری منطقه ۱۶
ولی عصر

۷۸۶۱۵۵۱

تهران پارس نرسیده به فلکه دوم
ولایت

۵۰۵۸۳۶۴

نازی آباد خیابان بوعلی شمالی
یوسف زاده

۲۰۸۵۶۵۰

شهرک قدس بلوار فرحزاد تقاطع بلوار دریا

 

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 51502 توسط admin و در روز ساعت ۱۱:۰۹:۲۲
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر
شماره : 51475
۲۸ / ۴ / ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱

تصاویر مراسم ازدواج مدلینگ مشهور میراندا کر

 تصاویر مراسم ازدواج مدلینگ مشهور میراندا کر میراندا کر مدلینگ زیبا و زیبای ویکتوریا سکرت که این روزها ازدواج کرده هست در کنار همسرش با لباس عروس دیده شد. میراندا کر مدلینگ مشهور برای دومین بار ازدواج خواهد کرد ، او با عکسی در کنار نامزد میلیاردرش از لباس عروس زیبایی خود که طراحان برند دیور آماده کرده اند رونمایی کرد. ستاره ویکتوریا سکرت به زودی […]

 تصاویر مراسم ازدواج مدلینگ مشهور میراندا کر

میراندا کر مدلینگ زیبا و زیبای ویکتوریا سکرت که این روزها ازدواج کرده هست در کنار همسرش با لباس عروس دیده شد. میراندا کر مدلینگ مشهور برای دومین بار ازدواج خواهد کرد ، او با عکسی در کنار نامزد میلیاردرش از لباس عروس زیبایی خود که طراحان برند دیور آماده کرده اند رونمایی کرد.

ستاره ویکتوریا سکرت به زودی با نامزدش «ایوان اشپیگل» یکی از میلیاردرهای کشورش ازدواج خواهد کرد. این دو چهره مشهور بعد از ۹ ماه نامزدی به این نتیجه رسیدند که می‌توانند در کنار هم زندگی مشترکشان را آغاز کنند.

عکس های عروسی میراندا کر مدلینگ مشهورمیراندا کر

عکس های عروسی میراندا کر مدلینگ مشهور

 به گزارش پارس ناز این دومین ازدواج میراندا بعد از طلاق وی از اورلاندو بلوم – کسی که وی یک پسر ۶ ساله از او دارد . میراندا سال ۲۰۱۰ با “اورلاندو” ازدواج کرد و در سال ۲۰۱۳ از هم جدا شدند که نتیجه ازدواج آن ها یک پسر بود. این مدل میگوید:لباس شب عروسی او توسط گریس کللی طراحی شده هست.

عکس های عروسی میراندا کر مدلینگ مشهور

زوج مشهور تصمیم دارند مراسم ازدواجشان را در حیاط پشتی منزل ۹ میلیون یورویی در کالیفرنیا برگزار کنند ، ۵۰ نفر از دوستان و آشنایان نزدیک میهمان این مراسم خواهند بود.

عکس های عروسی میراندا کر مدلینگ مشهور

عکس های عروسی میراندا کر مدلینگ مشهور

لباس عروس میراندا کر،میراندا کر و شوهرش

عکس های عروسی میراندا کر مدلینگ مشهور

تصویر هاي میراندا کر و همسرش،

عکس های عروسی میراندا کر مدلینگ مشهور

 تصاویر مراسم ازدواج مدلینگ مشهور میراندا کر

منابع : ناموجود
نویسندگان : ناموجود
ثبت شده در سایت زندگی ایرانی طی شماره 51475 توسط admin و در روز ساعت ۱۰:۳۱:۰۳
© Copyright 2022 http://www.zendegieirani.com . All Rights Reserved چاپ این خبر