دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ - Monday 24 January 2022
کد خبر : 28106
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ همسران و فرزندان دونالد ترامپ دونالد ترامپ خانواده شلوغ و پر جمعیتی دارد. او سه بار ازدواج کرده است. دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خانواده ای پر و پیمان دارد. او ۵ فرزند  – ۳ پسر و ۲ دختر – و ۸ نوه دارد. در جریان کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو وقتی خانواده […]

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ
آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

همسران و فرزندان دونالد ترامپ

دونالد ترامپ خانواده شلوغ و پر جمعیتی دارد. او سه بار ازدواج کرده است.

دونالد ترامپ نامزد جمهوریخواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خانواده ای پر و پیمان دارد. او ۵ فرزند  – ۳ پسر و ۲ دختر – و ۸ نوه دارد. در جریان کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو وقتی خانواده ترامپ – شامل همسر کنونی و همه فرزندان و نوه ها – در صحنه در کنار پدر خانواده حاضر شدند جمعیت آنها به بیش از ۱۵ نفر رسید.

ترامپ تا کنون سه بار ازدواج کرده است که حاصل این ازدواج ها ۳ فرزند از همسر نخست و یک فرزند از هر کدام از ازدواج های بعدی خود است.

او مدتی را نیز در فاصله بین ازدواج دوم و سومش با کارلا برونی همسر نیکولا سارکوزی رییس جمهور سابق فرانسه رابطه داشته است. ترامپ پس از جدایی از برونی با همسر سوم خود ازدواج کرد و برونی نیز با نیکولا سارکوزی رییس جمهور فرانسه پیمان زناشویی بست.

۱- ازدواج نخست

همسر نخست ترامپ ” ایوانا مری زلنیچکوا” یک مانکن اهل جمهوری چک است که ترامپ در سال ۱۹۷۷ با او ازدواج کرد و حاصل این ازدواج سه فرزند به نام های ” دونالد ترامپ جونیور ” – فرزند ارشد ، ایوانکا ترامپ – دختر ارشد و اریک ترامپ است.

ترامپ و همسر نخست او

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

سه فرزندان ترامپ از همسر نخستش هر سه در شرکت پدرشان – trump organization  – کار می کنند و در سمت معاون رییس شرکت – که پدرشان است – به فعالیت مشغولند.

فرزندان ترامپ در کنار هم در جریان کنوانسیون ملی جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو ؛ به ترتیب از سمت راست تصویر: تیفانی، اریک و ایوانکا

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

۱- “دونالد ترامپ جونیور” بزرگ ترین فرزند ترامپ و متولد سال ۱۹۷۷ – ۳۹ ساله – است. او که در سال ۲۰۰۵ ازدواج کرده است ، ۵ فرزند دارد.

۲- ایوانکا ترامپ هم علاوه بر کار در شرکت پدرش ، یک نویسنده بوده و پیشتر به کار مدلینگ نیز اشتغال داشته است. او متولد ۱۹۸۱ – ۳۵ ساله – است. در جریان کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان در کلیولند اوهایو ایوانکا در شب آخر پشت تریبون قرار گرفت و پدرش را برای سخنرانی به صحنه دعوت کرد. او گفت: پدرم و رییس جمهور بعدی مان را به صحنه دعوت می کنم.”

ایوانکا در سال ۲۰۰۹ ازدواج کرده و هم اکنون  ۳ فرزند دارد.

۳-  اما کوچکترین فرزند ترامپ از ازدواج نخستش که ” اریک ترامپ ” نام دارد، متولد سال ۱۹۸۴ – ۳۲ ساله – است. ثروت شخصی او بیش از ۱۵۰ میلیون دلار برآورد شده است. اریک در سال ۲۰۱۴ با “لارا یوناسکا” ازدواج کرده و هنوز فرزندی ندارد.

ازدواج دوم

ترامپ در سال ۱۹۹۳ پس از جدایی از همسر اولش با ” مارلا ماپلس” خواننده ای که ۱۷ سال از خودش کوچکتر بود، ازدواج کرد. حاصل این ازدواج که ۴ سال بیشتر دوام نداشت و در سال ۱۹۹۷ به جدایی انجامید دختر دوم و فرزند چهارم ترامپ ” تیفانی ترامپ ” است.

ترامپ در کنار همسر دومش که مادر تیفانی ترامپ است

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

تیفانی ترامپ : تیفانی که یک مدل و خواننده است در سال ۱۹۹۳ به دنیا آمده است.

ازدواج سوم

 ترامپ از سال ۲۰۰۵ با ” ملانیا کناوس ” مدل اهل اسلونی ازدواج کرد و هم اکنون نیز با این مدل که بیش از ۲۰ سال از او کوچکتر است در ” پنت هاوس” صد میلیون دلاری برج معروفش در محله منهتن نیویورک زندگی می کند.

ترامپ در کنار همسر سومش که هم اکنون با او زندگی می کند

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

ملانیا ترامپ چون یک مهاجر است تسلط خوبی به زبان انگلیسی ندارد و انگلیسی را با لهجه صحبت می کند. در کنوانسیون اخیر جمهوریخواهان سخنرانی ملانیا به دلیل کپی برداری از سخنرانی ۸ سال پیش میشل اوباما در همین موقعیت بسیار خبرساز شد.

حاصل ازدواج ترامپ با ملانیا پنجمین و سومین فرزند پسر ترامپ است که “بارون ” نام دارد. بارون ۱۰ سال دارد و هم اینک تنها فرزند ترامپ است که با او زندگی می کند.

اختلاف سنی بارون با برادر بزرگش نزدیک به ۳۰ سال است و بارون از نخستین برادرزاده اش کوچکتر است.

بارون ترامپ کوچکترین فرزند ترامپ

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

 ترامپ در کنار دو پسر بزرگ از همسر اولش : سمت راست تصویر پسر بزرگش “دونالد ترامپ جونیور” و سمت چپ “اریک ترامپ”

آشنایی با همسران و فرزندان دونالد ترامپ !+ تصاویر

برچسب ها :

ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 12
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *


تبلیغات در زندگی ایرانی تبلیغات در زندگی ایرانیtitle= تبلیغات در زندگی ایرانی