چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰ - Wednesday 8 December 2021

سلفی های بازیگران و افراد سرشناس ایران

سلفی های بازیگران و افراد سرشناس ایران گریه های محمد بنان همچنان در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود,از عکس های باران کوثری تا پیام احساسی حمید سوریان قهرمان ملی کشتی ایران را در مجموعه زیر ببینید.امروز هم با ما همراه باشید. سلفی بازیگران تئاتر “فراموش نامه” در کنار حجت اشرف زاده خواننده خوش صدایمان پس از آخرین اجرایشان در شیراز. گویا لحظاتی پیش از […]

سلفی های بازیگران و افراد سرشناس ایران

گریه های محمد بنان همچنان در اینستاگرام به اشتراک گذاشته می شود,از عکس های باران کوثری تا پیام احساسی حمید سوریان قهرمان ملی کشتی ایران را در مجموعه زیر ببینید.امروز هم با ما همراه باشید.

سلفی بازیگران تئاتر “فراموش نامه” در کنار حجت اشرف زاده خواننده خوش صدایمان پس از آخرین اجرایشان در شیراز. گویا لحظاتی پیش از ثبت این عکس موضوعی کامِ سعید امیرسلیمانی را بشدت تلخ کرده است. هر چه که بوده امیدواریم حل شده باشد.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانآبنبات چوبی، جدیدترین ساخته محمدحسین فرحبخش روز گذشته طی مراسمی اکران خصوصی شد و از امروز هم قرار است اکران عمومی شود. فیلمی تجاری با بازی رضا عطاران، سحر قریشی و سایر عزیزان. در اینجا هم نیکی نصیریان، بازیگر نوجوانی که او را با بازی در سریال “بزنگاه” رضا عطاران به یاد می آوریم در این مراسم حضور پیدا کرده است.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانمحیا دهقانی هم در این اکران خصوصی حضور داشت. نکته قابل توجه در این مراسم، عدم حضور سحر قریشی و رضا عطارن در آن بود. کاملاً مشخص است که خودشان هم از بازی در این فیلم پشیمان شده اند! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانسرت سلامت مرد! کلّ المپیک و مدال هایش فدای یک جو غیرتت آقای خاص. همین آقایانی که حالا مدعی عموم و دلواپس نتایج شده اند، قبل از تو در کشتی فرنگی حتی خواب طلای المپیک را هم نمی دیدند. همه ما بخاطر داریم که پس از کسب بهترین نتایج تاریخ المپیک کشورمان در لندن، چگونه عذرت را خواستند و خانه نشینت کردند.

همه ما میدانیم که چه بلایی بر سر تیم قهرمانی که با درد و رنج ساخته بودی آوردند و چند ماه به المپیک مانده باز به سراغت آمدند تا پشتت قایم شوند. می دانیم که چگونه مجبور به انتخاب های تحمیلی در فهرست تیم ملی شدی، می دانیم که چگونه جمشید خیر آبادی را از دست دادی….

همه این ها را می دانیم. سرت را بالا بگیر. در این اوضاع وانفسای کشتی ایران، تنها کسی که نباید گریه کند شما هستی آقای بنا. همه این ها را ما می دانیم و امیدواریم شما هم این یک مورد را بدانی که با تمام وجود دوستت داریم.

صد ها پست حمایتی از طرف چهره ها، دستی بود برای پاک کردنِ اشک های غیرتِ ایران، که به دو پست رضا صادقی و امیر جعفری بسنده کرده ایم.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایران

عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایران“جماعت تئاتر، اجتماع اجرا زده، جامعه نمایشی”.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانعکسی زیبا و خوش حس و حال از مادر و پسر هنرمند و دوست داشتنیِ سینما، یعنی امیرشهاب رضویان و بانو رابعه مدنی. 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانچرا یواشکی لیلا خانم؟ گویا کارگردانتان زیادی سخت گرفته است! مورد داشته ایم که خانم بازیگر حین اجرای رُل از خود فیلم سلفی گرفته و در استوری اینستاگرامش آپلود کرده است! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانممنون بهنام جان. زندگی ما هرچقدر هم پر بار باشد بعید است به پر باری باغ شما برسد! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانتبریک به بهناز عزیز بمناسبت تولد ۴۱ سالگی اش. شروع ۴۲ سالگی در جوار خنکای دلچسب تبریز، شروعی رویایی برای این عدد است. عددی که ربطی به سن و سال ندارد، چون دلِ بهناز جوان تر از این حرف هاست، وگرنه انقدر قهرمانانه ام اس را تسلیم خودش نمی کرد. خوش بگذران بهناز عزیز؛ به قول شهریارمان “شهر تبریز است و جان قربان جانان میکند، سرمه چشم از غبار کفش میهمان میکند”.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانبه گزارش پارس ناز مهران احمدی در مسیر بازگشت از یک مراسم عزاداری بود (با توجه به ظاهر) که یک سر تا کنسرت بهنام صفوی رفت و این سلفی را با وی گرفت! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایراندر این دعوا و هیری ویریِ کشتی و وزنه برداری، ناگهان علی دایی به یاد ناصر خان حجازی افتاد و بار دیگر مثل دوران بازیگری اش غیر منتظره و غیر قابل پیش بینی عمل کرد. خیلی هم خوب عمل کرد! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانجشن خاطره انگیز و “شیرین”ِ امیرمهدی ژوله در شب تولد ۳۶ سالگی اش در یک مرکز خیریه. پیراهنش را هم کیکی کنید. این یکی را خیلی دوست دارد! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانآفرین به همت و تلاش قاسم رضایی که مرهمِ کوچکی روی بغض های محمد بنا و هموطنان شد. تبریک به اولین ورزشکار تاریخ ایران که در کشتی فرنگی دو مدال المپیک دارد. 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانتلخ ترین “کامینگ سونی” که اینستاگرام به عمرش دیده… 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانعذر خواهی و تشکر اینستاگرامی حمید سوریان از حمایت های مردم پس از حضور ضعیفش روی تشک کشتی. این پست میتواند شروعی خوب برای فعالیت های انتخاباتی حمید سوریان برای انتخابات دور آتی شورای شهر تهران باشد.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانمتاسفانه شب تلخ ورزش ایران با اشک های محمد بنا به پایان نرسید و با ناکامی پر حرف و حدیث بهداد سلیمی، امید اول مدال طلای کاروان ایران ادامه پیدا کرد. بهداد در کمال شایستگی، اسیر جو روانی، تصمیمات پشت پرده و فضای پر لابی فدراسیون جهانی وزنه برداری شد تا مردم ایران صبح خود را با آه و افسوس شروع کنند.

بهداد هنوز خیلی جوان است و قطعا این شب تلخ را با رکوردهای بهتری جبران خواهد کرد. چه خوب است که مردم به سردمداری چهره ها به خوبی از او حمایت کردند و او را قهرمان واقعی خواندند. او جبران خواهد کرد، شک نکنید :)پست حمایتی احمد مهرانفر به نمایندگی از سینمایی ها، تقدیم به بهداد سلیمی.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایراناین هم پست عادل غلامی که جای دارد از همین جا سلام ویژه ای به معلم املای دوران ابتدایی او برسانیم! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانهمه دیشب شاکی بودند، حتی سوشا مکانی داشت لباس ها را می کَند که برود و هیئت ژوری را به هم ببافد که با وساطت ریش سفید های محل و فامیل، منصرف شد.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانواکنش همسرِ بهداد سلیمی به اتفاقات تلخ امروز صبح. انتظار واکنش شدیدتری نسبت به یک نوت نیم خطی داشتیم! خیلی خوب خودش را کنترل کرده است! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانبار ها و بار ها گفته ایم و متذکر شده ایم که وقتی از صحت یک مطلب مطمئن نیستید، به اشاعه آن دامن نزنید، مخصوصاً شما هنرمندان عزیز که اثرگذاری تان روی جامعه بیشتر از سایرین است! این دیگر چه پست چِرتی است که دارد دست به دست میشود؟! شاید آی پی اس ایران و یا برخی دیگر از کشور های “تحت تحریم” بر روی برخی پیج ها مسدود شده باشد،

ولی غیر ممکن است که اینستاگرام بیاید و یک ورژن جدید صرفا برای غیر ایرانی ها با قابلیت مسدود کردن آی پی ایرانی ها عرضه کند. تنها در حالتی این اتفاق ممکن است رخ دهد که دونالد ترامپ مالک اینستاگرام شده باشد! این عکس هم فتوشاپی و شوخی است.

جناب نوذری، تاسف ها و سرتکان دادن های خود را در جای درست تری خرج کنید، حیف و میل نکنید که بعداً به کارتان خواهد آمد!عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایراناجرت با خدا فریدون جان. این پست را هم میگذاریم به حساب تشویق مردم به کار خیر، نه تظاهر و ریا.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانسلفی پرستو صالحی در کنار عزیزی که عاشقش است! (خودش گفته.)
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایران“زنانی که بز ها خیره شده اند” نام شاهکارِ جدید بهاره رهنماست که به زودی مایه مباهات هنرهای نمایشی در سرتاسر دنیا خواهد شد. ای کاش بهاره و نگار اینگونه خیره طور سلفی نمیگرفتند که با این نامِ تئاتر، غیر مستقیم به فالوئر هایشان توهین نکرده باشند :))

همه این ها به کنار، چه انقلابی کرده این نگار فروزنده! اگر بهاره نامش را نمیگفت احتمال اینکه بتوانیم بشناسیمش خیلی کم بود! کلا کوبیده و از نوع ساخته است! مسعود ده نمکی حق داشت که از اخراجی های ۲ به بعد کاراکتر او را از فیلم حذف کند!
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانوقتی دو چالش “عکس سیاه سفید” و “عکس با پریسما” را مخلوط بزنی، چنین آشی از آب در می آید که نازنین پخته و شاهدش هستید.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانآزادی زارعی در حال خوردن چای قند پهلو در ارتفاعاتِ الهیه.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانپیمان معادی در کنار کارگردان سریال The Night Of محصول شبکه معروف HBO که پیمان در آن هنرنمایی کرده است. سریالی که با توجه به نامش قطعاً اصغر فرهادی در آن یک نقش هایی داشته است! 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانواکنش طنز احمد مهرانفر به ناکامی کشتی فرنگی کشورمان. با این اوضاع بغرنجی که ما دیدیم بعید است از دست نقی معمولی هم کاری بربیاید! امیدواریم تیم رسول خادم و آزادکاران عزیزمان نتایج فرنگی کاران را جبران کنند. 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانعکس یادگاری جناب خانِ خوشتیپ و خانم های چهره در مراسم رونمایی از محصولاتِ برند این عروسک دوست داشتنی. حمیده عباسعلی، بانو مریم سعادت، لاله اسکندری و لیندا کیانی در مراسم حضور داشتند. 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانعلی آقای کریمی این عکس شیک و پیک را بدون هیچ توضیحی به اشتراک گذاشت. دقیقاً مثل ۹۰ درصد از بقیه عکس هایش. کلا آقای کریمی حوصله نوشتن متن و این جور چیز ها را ندارد و همین که برایمان عکس می گذارد باید متشکر باشیم. 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانآرزو به دل ماندیم یکی از عزیزانِ چهره به شیراز برود و این شعر حافظ را زیر عکس هایش ننویسد. یعنی احتمال سقوط هواپیما خیلی بیشتر از احتمال پست نشدن این شعر در عکس های مربوط به پرواز های شیراز است!
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانچند شعر پیشنهادی برای چهره های عزیز که در سفر به این شهر زیبا می توانند جایگزین شعر بالا کنند:

“آخر ای باد صبا بویی اگر می‌آری/ سوی شیراز گذر کن که مرا یار آنجاست” – سعدی

“آفرین بر شهر شیراز عزیز مشک‌ بیز/ حبذا بر فارس آن خوش خطه مینو نشان” – جمشید بختیار

“ای که زیبایی پرستی، جانب شیراز آی/ تا به گلزار ادیبش، بین هزاران حورعین/ آسمان هرروز بر این خاک تعظیم آورد/ چون زیارتگاه رندان جهان را زائرین/ وصف شیراز بهشت‌آئین، نیارم کرد من/ سعدی شیراز باید تا سخن گوید چنین/ این نسیم خاک شیراز است یا مشک ختن/ یا نگار من پریشان کرده زلف عنبرین” – یوسفی خراسانی

“خاک شیراز چو دیبای منقش دیدم/ و آن‌همه صورت زیبا که بر آن دیبا بود” – سعدی

“خوشا تفرج نوروز خاصه در شیراز/ که برکند دل مرد مسافر از وطنش” – سعدی

“در اقصای عالم بگشتم بسی/ به سر بردم ایام با هرکسی/ چو پاکان شیراز خاکی نهاد/ ندیدم، که رحمت براین خاک باد” – سعدی

” سلام ای شهر شیخ و خواجه شیراز/ سلام ای مهد عشق و مدفن راز/ سلام ای شهر عشق و آشنایی/ سلام ای آشیان روشنایی/ به عشق حافظ فیاض شیراز/ صفا کردید با این کعبه راز/ تو ای شیراز جادارد ببالی/ ولی دانم که گاه از دل بنالی/ که دیگر باره چون سعدی نزادی/ به دنیا حافظ دوم ندادی” – شهریار

و ده ها بیت شعر دیگر در توصیف شیرازِ بی مثال.

عکس دسته جمعی هیئت داوران بخش بازیگری خانه سینما. این عکس خبر از این دارد که به زودی مراسمی دیگر و پر سلبریتی مثل جشن حافظ، این بار در خانه سینما خواهیم داشت. چه خبر خوبی!

پانته آ بهرام، شبنم مقدمی، صادق صفایی، پریوش نظریه، افسانه بایگان، کوروش تهامی، آهو خردمند، بیژن امکانیان، علی دهکردی، (به نفس نفس افتادن!)، عاطفه رضوی، و حسین پاکدل، اعضای هیئت داوران بخش بازیگری جشن خانه سینما هستند. این یعنی بخش های دیگر مراسم مثل بخش کارگردانی و یا تدوین،

هیئت داورانِ مجزای خودش را دارد! بنظر می آید این مراسم رکورد جدیدی از نظر تعداد داور در یک جشن سینمایی را از آن خود خواهد کرد.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانعکس بدون شرح خشایار اعتمادی که امیدواریم گریم باشد! زلیخا هم اینگونه یهویی پیر نشد که ما در این عکس شاهد هستیم!
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانسحر خانم قریشی هستند، وقتی خوابشان نمی آید 😐
پ.ن: این پست ساعت ۴:۳۰ صبح آپلود شده بود.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانلیندا، تیپ جدید، دوست عکاس = عکس های جدید. چرخه ای که تا هر زمان که این سه ضلع فراهم و موجود باشند، ادامه پیدا خواهد کرد و ما نیز چاره ای جز لایک کردن نداریم.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانعکس یادگاری عزیزان در پشت صحنه یک سریال جدید. از آن سریال هایی که یک خانواده یزرگ و پر جمعیت در یک خانه قدیمیِ حیاط دار زندگی می کنند و یحتمل یکی از پسرانِ جوان خانواده خاطر خواه دخترخاله/عمو/دایی/عمه اش است و سریال دور همین موضوع فِر می خورد. 
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایرانلیلا حاتمی و مادرش در حال دلداری دادن به مهناز افشار. توکلت به خدا باشد مهناز جان، انشاالله که همه چیز خیلی زود ختم به خیر میشود!
به پایان آمد این مطلب. تا شنبه مراقب خود باشید.

یا علی.
عکس های داغ از بازیگران و افراد سرشناس ایران

ارسال نظر شما
انتشار یافته : ۰ در انتظار بررسی : 12
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

لطفاً جمع زیر را انجام دهید *


تبلیغات در زندگی ایرانی تبلیغات در زندگی ایرانیtitle= تبلیغات در زندگی ایرانی