برای موفقیت تنها یک راه باقیست و آن خودتان هستید.

طریقه ی ساخت میز جلو مبلی شیک و کاملا دست ساز

میز جلو مبلی

در این مقاله با آموزش طریقه ی ساخت میز جلو مبلی شیک و کاملا دست ساز به همراه معرفی وسایل مورد نیاز برای این کار خلاقانه در خدمت شما هستیم.

آموزش ساخت میز جلو مبلی,نحوه ساخت میز جلو مبل

روش ساخت میز جلوی مبل دست ساز

در ابتدا باید جعبه‌ها را سنباده بزنید تا راحت به‌هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه‌ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد همه‌شان کاملا یکی باشد تا در انتها کار تمیزی از آب درآید.

وسایل مورد نیاز:

* چهار عدد جعبه چوبی (خودتان هم می‌توانید این جعبه‌ها را بسازید.)

* چهار عدد پیچ سه سانتی‌متری (اگر چوب جعبه‌ها نازک است از پیچ ۱۶ میلی‌متری استفاده کنید.)

* کاغذ سنباده ۱۲۰ و ۲۴۰

* پرایمر چوب

* روغن پرداخت (می‌توانید از هر نوع روغنی استفاده کنید.)

* قلم مو

* دریل

* مته مخصوص سوراخ مسطح

نحوه ساخت میز جلو مبلی :

در ابتدا باید جعبه‌ها را سنباده بزنید تا راحت به‌هم بچسبند. قبل از انتخاب جعبه‌ها باید این نکته را مد نظر داشته باشید که ابعاد همه‌شان کاملا یکی باشد تا در انتها کار تمیزی از آب درآید. اگر از جعبه آماده استفاده نمی‌کنید و خودتان چوب‌ها را برش می‌دهید با دقت قطعات آن را اندازه‌گیری کنید. حال تصمیم‌گیری کنید جعبه‌ها چگونه کنار هم قرار بگیرند و چه مدل میز مبلی را بیشتر می پسندید.

بهتر است قبل از شروع به این فکر کنید که دوست دارید جعبه‌ها را روغن بزنید یا به رنگ دیگری برای میز عسلی خود فکر می کنید؛ زیرا اگر روغن یا رنگ را در ابتدا به تمام قسمت‌های جعبه بزنید، مطمئن می‌شوید تمام قسمت‌های میز شما به طور یک‌دست کاور شده است.

پس از رنگ آمیزی و خشک شدن جعبه‌ها، آنها را به صورت دلخواه در کنار هم قرار دهید. جاهایی که قرار است  به هم متصل شود را با دریل سوراخ کرده و سپس با میخ مناسب به هم متصل کنید.

میز جلو مبلی دست ساز‌,ساخت میز جلو مبلی

آموزش تصویری ساخت میز جلوی مبل

اگر تمایل دارید میز مبل خود را راحت جابه‌جا کنید، می‌توانید با متصل کردن یک صفحه چوبی یکدست به پایین جعبه ها و اتصال پایه های چرخدار به کف به راحتی آن را جا به جا کنید. این پایه ها را هم می‌توانید از ابزار‌آلات فروشی ها تهیه کنید.

آموزش ساخت میز جلو مبلی, روش ساخت میز جلوی مبل دست ساز

اکنون میز مبل شما آماده است.

دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لطفاً جمع زیر را انجام دهید *

-