خبرهای جدید و داغ هنرمندان در شبکه های مجازی

هنرمندان و شبکه مجازی

اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)

خبرهای جدید و داغ هنرمندان در شبکه های مجازی

آخرین تصاویری که بازیگران و چهره های معروف ایرانی در فضای مجازی به اشتراک گذاشته اند را با هم در زیر می بینیم.

چه شروعی بهتر از عکسی که حامل بهترین خبر برای تلویزیون و مخاطبانش است؟! پایتختی ها به زودی بازخواهند گشت و این سلفی در پیش تولید خودمانی این سریال گرفته شده است. نکته جالب این است که آقای کارگردان در این پیش تولید به قول آقای حیاتی نقش هویج را دارند

و کلا حساب نشده اند! ریما رامین فر، هدایت هاشمی، محسن تنابنده، نسرین نصرتی، هومن حاج عبداللهی، علیرضا خمسه و بهرام افشاری که عضو جدید مجموعه پایتخت در سری جدید خواهد بود.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)وقتی طلبکارت را به صورت اتفاقی در یک پاساژ می بینی و خودت را به آن راه میزنی! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)عامل انگیزشی خوزه مورینیو و یارانش در چند هفته اخیر که منجر به نتیجه گرفتن منچستر یونایتد شده است بالاخره مشخص شد. این عکس!
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)فرهاد جان اگر برای عکس هایت کپشن ننویسی، هیچگاه هیچ کسی متوجه نخواهد شد که در کنار کدام عزیز هستی و آنگاه هیچ فرقی نخواهد کرد که ایشان مالک باشگاه بایر لورکوزن است یا گارسون یک رستوران در پمپلونا! پس لطفا انگشت مبارک را با کیبردِ گوشی ات آشتی بده! ممنون!
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)ای بابا. حواست کجاست رضا جان؟! گویا دماغت به چشم جنیفر خورده که جای نگرانی نیست، بیمه پولش را میدهد. همین الان از اتاق فرمان اشاره شد که چشم و چال خانم لوپز شامل بیمه نمی شود و آن جاهای دیگری است که گارانتی قبول می کند! رضا جان متاسفانه باید دیه بدهی، یا اینکه رضایتش را جلب کنی.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)ستاره آینده فوتبال، موسیقی، سیاست، فرهنگ و … در حال فیزیوتراپی شدن! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)با ذکر یک “ننت بمیره برات…” برای همسر آینده مهراوه شریفی نیا، می رویم سراغ عکس بعد.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)سلفی بی خود و بی جهتِ زیبا بروفه و شایسته ایرانی.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)طناز طباطبایی در نمایی از نمایش “نامه های عاشقانه از خاورمیانه” ساخته کیومرث مرادی که هر شب در تماشاخانه پالیز در حال اجراست. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)این هم دلیل باخت پرسپولیس در هفته ی گذشته. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)از یازده کیلومتری هم قابل تشخیص است که بچگی های علی صادقی است.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)عکس یادگاری سجاد افشاریان در کنار بانو گوهر خیراندیش و کلی خاطره بازی با ایشان و مرحوم اسماعیل خانی. اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)واقعاً شما با خودتان چند چندید؟! به زمین و زمان میزنید و خودتان را کن فیکون میکنید و انواع و اقسام عکس ها می گذارید تا فالوئر میلیونی بگیرید و لایک و کامنت داشته باشید، بعد خوشی زیر دلتان میزند و کامنتِ پست ها را می بندید! واقعاً خودتان هم از حال خود خبر ندارید!  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)ایرج نوذری در حال استفاده صحیح و منطقی از یک جاذبه توریستی در یکی از کشورهای اروپایی. امیدواریم توانسته باشد پول غذای خود را جمع کند!  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)بیژن بنفشه خواه هم دیگر شور صرفه جویی را در آورده! حداقل میهمان دعوت نکن، چرا بنده های خدا را شکنجه میدهی؟! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)سلفی دوستانه “چیزگو” های ایران! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)عکس یادگاری عمو مجید قناد در کنار بانو احترام برومند و لیلی رشیدی عزیز در حاشیه جشنواره تئاتر کودک و نوجوان که در اصفهان برگزار شده بود.  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)چه کسی چهره تر از سجاد رضایی فرزند اکبر کلاس دوم ب دبستان سیف؟ علی الخصوص وقتی رفقایش پوریا جعفری و شهریار فدایی هم کنارش باشند!
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)احسان علیخانی با این پست رفیقش را مجاب به قبول کردن پیشنهاد تدوین برنامه جدیدش کرد. تکنیکی که همیشه جواب میدهد! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)قهرمانی المپیک، عضویت در شورا شهر، بازیگری، حالا هم که به گاوچرانی روی آورده! این هادی ساعی دقیقا از جان زندگی چه میخواهد؟!
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)تعامل دوستانه مهناز و افشار و لیانا کوچولو با چند توله سگ بانمک. ولی خودمانیم کاملاً مشخص است که بچه از ترس شکمبه اش را قورت داده، ولی به روی خود نمی آورد! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)یک بار که یکی از این عزیزان به رسم سایر نشخوارکنندگان با تُف از خجالتت در آمد، از سوژه ی مورد علاقه به کابوس منزجر کننده ات تبدیل میشود و دیگر از این عکس ها نمیگذاری هستی جان! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)استاد جعفر والی هم رفت تا تئاترمان تنها تر از قبل بشود. تسلیت به جامعه هنری، سینماگران، تئاتری ها و خانواده محترم استاد والی عزیز. روحشان شاد باشد. اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)مهدی رحمتی با این عکس در کنار درخت کریسمس، عید ولادت پیامبر (ص) را تبریک گفت. بله.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)سلفی سیدمحمد موسوی در هوای برفی تبریز در کنار توضیحاتی بدیهی درباره مردم این دیار. (ایموجیِ کول با عینک دودی)
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)کیمیا علیزاده از تلاش مجدد خودش برای شکستن رکورد لایک و کامنت در اینستاگرام خبر داد! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)وودی آلن طی مصاحبه ای با شبکه ان بی سی از سفر قریب الوقوع خود به ایران خبر داد. دلیل این سفر هنوز مشخص نشده است.اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)سلفی سیانوری ها در حاشیه یک گردهمایی هنری.  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)ریش پرپشت، شرط اول علی زند وکیلی برای استخدام موزیسین ها در گروه هنری اش است. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)یکی از عجایب و جذابیت های سینما همین غیر قابل تصور بودن آن است، همین که در کمال شگفتی میتواند بهنوش بختیاری و مهتاب کرامتی را در یک قاب جای بدهد!
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)دل نگرانی های مهدی مهدوی کیا برای دریاچه بختگان. مهدی جان هامون و ارومیه و زاینده رود و … در نوبت هستند، بختگان را هم به انتهای لیست اضافه میکنیم تا به ترتیب خشک شو… ببخشید، رسیدگی و مشکلشان توسط مسئولین حل شود! 

اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)عمو فردوس را یادتان است؟ مجری خوش اخلاق برنامه شهرک الفبا که نوستالژی کودکان دهه شصت و هفتاد بود. ایشان امسال نامزد جایزه نوبل بهترین معلم دنیا شده است که محسن تنابنده با این پست این اتفاق را به ایشان تبریک گفته. این افتخار آفرینی فردوس حاجیان را به ایشان و جامعه معلمین عزیز تبریک عرض می کنیم. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)وقتی یک عزیز بازیگر خودش چهار بار تا حالا فیلم “سلام بمبئی” را دیده پس میلیاردی شدنِ این فیلم اصلا اتفاق غیر منتظره و عجیبی نیست! این تکرارِ نفیسه یک دلیل بیشتر نمیتواند داشته باشد، تصور سقف رویای بازیگری اش در چنین فیلمی! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)عکس آتلیه ای سیاه و سپیدِ بهاره کیان افشار در کنار متنی پر از شِکوِه و چیز ناله. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)ملکه الیزابت دوم، ملکه بریتانیا پس از نزدیک یک قرن سلطنت، از سمت خود استعفا داد.  اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)مرسی مریم جان که با هشتگ هایت به ما گوشزد کرده ای که یک بازیگر و از آن مهم تر یک زن هستی! وگرنه ما فکر دیگری میکردیم! مثلاً خیال میکردیم که عکس مربوط به یک آقای پیک موتوری است!
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)جشن تولد شصت و نه سالگی عمو اسدالله یکتا که با توجه به شواهدِ موجود می تواند شروعی دوباره برای او باشد!  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)رامتین خداپناهی و افتخار قرار گرفتن بین دو استادِ گرانقدر در یک عکس، یعنی استاد ناصر چشم آذر و استاد جمشید مشایخی. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)گریم متفاوت خاطره اسدی در نمایش جدیدشان. به جان خودم موهایش پوستیژ است!  اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)الان مثلا شما باستانی کار هستید یا تیم ملیِ شکمِ ایران؟! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)عکس صمیمانه ی صابر ابر و اشوان پس از تماشای کنسرت این خواننده جوان و واقعاً خوش صدا. 

اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)اسکار مظلوم ترین فرد این شماره هم میرسد به همسرِ زهرا عاملی با جایگیری اش در این عکس!  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)آخرین ورژنِ تیارا.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)جشنواره فیلم یاس مثل هر سال در رامسرِ مازندران با حضور بسیاری از هنرمندان عزیز برگزار شد و عده ای به عده دیگر جایزه دادند و دور هم کلی خوش گذشت. یکی از جوایز به ستاره اسکندری رسید.

اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)دیگری به نازنین فراهانی عزیز. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)شقایق فراهانی که با نازنین هیچ نسبتی ندارد، در حال ورود به مراسم. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)آنا خانم نعمتی هم در این جشنِ پر ستاره دیده شد. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)با حضور مطابقِ انتظارِ لیندا کیانی. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)و حضور افتخاری سعید خان راد، یگانه جذابمردِ سینما. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)بانو ثریا قاسمی هم در این جشن حضور داشتند. امروز تولد بانو قاسمی است. امیدواریم سال های سال سلامت و شاد باشند و برای سینما مادری کنند. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)بزرگ آقای سینما، گل سر سبدِ میهمان های این جشن بود که حضورشان شأن بالایی به این جشنواره داده بود. سرشان سلامت باشد.  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)کفتر های اروپا به سپید برفی و سیندرلا عادت کرده اند و مطابق همین متد تا آوازی بشنود به سر و کولِ خواننده هجوم خواهند آورد، پس غزل جان مراقب نغمه هایت در اروپا باش! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)– قهوه ترک هم فرستادی؟ کوکتل چطور؟

+ نه کوکتل نداریم، بندری و آلمانی مونده.

– وااای منظورم سوسیسش نیست…

+ مگه کوکتل دیگه ای هم داریم آقا رضا؟!

– بیخیال.. همون ساندیس سیب و موز بفرست.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)عکسی کمتر دیده شده از دوران جوانی جکی چان، بازیگر نامی چینی هالیوود. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)قلقلی پنجاه و سه سالش شده. باز میخواهید در مقابل این واقعیت که پیر شده ایم مقاومت کنید؟! 
تبریک به شهرام لاسمی عزیز.
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)بهترین عکس این شماره به قطع یقین :)) 
ترکیب احمد پورمخبر و مجریِ بیست و سی، آن هم با این ژستِ عالی عمو احمد، یک قاب بی نظیر ساخته!
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)مهرداد پولادی کماکان به طرق مختلف دارد به ریش نظام وظیفه میخندد و هیچ جوره دم به تله نمی دهد! واقعاً دمش گرم!  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)قابی به قدمتِ سینمای ایران. هر دو استاد سلامت باشند. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)خاطره بازی پوریا شکیبایی با این عکس ناب از پدر عزیزش و استاد مهرجویی در جشنواره فیلم توکیو.  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)می گویند کوکو جان پس از وارسی دقیق کله ی مهدی سلوکی، از شکستن و خوردن آن سر باز زده است. دلیلش هم به خودش مربوط است! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)به گربه بیچاره حق می دهیم اینگونه شوکه شده باشد! مطمئناً این شوک زمان دیدن چهره خود و صاحب عزیزش در صفحه گوشی اتفاق افتاده است. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)باز هم خاطره بازی، این بار فلامک جنیدی و این عکس و روایت جالب در کنار خواهران و پسرخاله ها و دختر خاله اش. اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)کاوه سماک باشی، دو سال دیگر، پس از خروج از باشگاه انقلاب.  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)سحر دولتشاهی و پدر خوشتیپ اش. آرزوی سلامتی داریم برای همه پدر های نازنین. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)مهران جان بیا و کلا بیخیال سریال ساختن شو! باور کن فقط بخاطر سلامتی خودت می گوییم! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)عکس زیبای ماهچهره خلیلی و پسرش آقا پرواز در حال خارجگردی.  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)شراره رخام هستند، کارمند جدید بخش حیات وحش موسسه نشنال جئوگرافیک، زیر شاخه اسب ها. 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)بهرام جان از روش دیگری برای سرگرم کردن بچه استفاده کن! طفل معصوم کپ کرده! 
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)با این عکس از گریم متفاوت شهرام حقیقت دوست در نمایشی جدید، این شماره را به پایان میرسانیم. تا فردا، یا حق.  
اخبار داغ بازیگران و ستاره های مشهور در اینستاگرام (172)

دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لطفاً جمع زیر را انجام دهید *