تصاویر هنرمندان در شبکه های اجتماعی

خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی 

خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)

تصاویر هنرمندان در شبکه های اجتماعی

آخرین عکس های بازیگران و افراد مشهور ایرانی را می توانید در این مطلب ببینید و از بازیگران مورد علاقه خود اطلاع پیدا کنید.مهناز افشار این روز ها مشغول بازی در فیلم “گیلدا” ساخته کیوان علیمحمدی و امید بنکدار است و هر روز عکسی جدید از خود در این پروژه به اشتراک میگذارد.

مهناز اگر به همین روند عکس گذاشتن از این فیلم ادامه دهد، دیگر نیازی به سینما رفتن و دیدن فیلم نیست و میتوانیم با مرور عکس ها به صورت سکانس به سکانس، داستان فیلم را دریابیم و الکی پول سینما ندهیم!

خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)

بارانا در حال باز کردن هدایای کریسمس خود. از قرار معلوم بابا نوئل در مورد خاص بارانا حسابی به خرج افتاده است و برای او آیپد ایر تهیه کرده است! من هم جورابم را تا صبح به امید هدیه کریمس روی شومینه آویزان بود که صبح بیدار شدم و دیدم برادرم زودتر از من بیدار شده و آن ها را پوشیده و سرکار رفته است!
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)

با هانیه توسلی قرارداد داریم و هر شماره باید یک عکس از وی بگذاریم، او هم به قراردادش پایبند است و هر روز خوراک ما را تامین می کند.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)سلفی فاطمیا بهارمست در جوار علیرضا جعفری پس از اجرا در. همین! اسم نمایش عزیزان “در” است! در ضمن علیرضا جان پس چی شد آن عزیز؟ آرامش و امید و عکس عشقولانه کنار دریا همگی دود هوا شد؟! عکس های دو نفره را هم که پاک کرده ای. ای بابا، حداقل می گذاشتید یک ماه بگذرد و بعد!
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)سلفی بازیگران سریال “پیکسل” در یک کافه. سریالی پرستاره به کارگردانی محمود معظمی و تهیه کنندگی حامد عنقا که احتمالاً در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد، چون برخی عزیزان را به این راحتی به تلویزیون راه نمی دهند! با حضور سحر قریشی، لیلا اوتادی، نرگس محمدی، یاسمن معاوی، امید حاجیلی، حمید گودرزی، پوریا پورسرخ، مهراوه شریفی نیا، کامبیز دیرباز، علی اوجی و خیلی های دیگر.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)این هم عکسی دیگر از پشت صحنه این سریال پر ستاره. البته خودتان بهتر میدانید که ستاره داریم تا ستاره! وجه اشتراک این ستاره ها درخشش آن هاست، فقط برخی آسمان هنر را روشن میکنند و برخی دیگر ویترین سوپرمارکت ها را.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)همانطور که ملاحظه میکنید مسعود شجاعی و علیرضا حقیقی راهی برلین شده و بر سر دوست عزیزشان اشکان دژاگه خراب شده اند. غم مستتر در چشمانِ اشکان در این عکس دلیلی جز همین شوکِ خانمان سوز به جیب مبارکش ندارد.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)باید مثل آندو زرنگ باشی! با وعده عکسِ اینستا و تگ کردن، حتی چای و پرتقال خامه ی فرحزاد را هم به گردن رفقا می اندازد! 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)سلفی نیکی کریمی و بانو فرشته طائرپور در مراسم یادبود قربانیان حادثه تلخ زلزله بم در سیزدهمین سالگشت این اتفاق. روح همه قربانیان این حادثه شاد و یادشان گرامی.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)سلفی مهدی ماهانی و سارا خوئینی ها در پشت صحنه کار جدیدشان به نام «طاقباز» که گویا مکان دیگری جز همین بک گراندِ پاییزی و استخر بی آب برای عکاسی در پشت صحنه آن وجود ندارد و تمامی عکس های مربوط به این فیلم در همین نقطه گرفته شده اند. نام پروژه بعدی دوستان پس از اتمام این کار، سریال «دَمَر» خواهد بود.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)این هم از سلفی الکیِ ترانه علیدوستی که با آن سعی کرده همه چیز را خوب و عادی نشان بدهد و متوقف شدنِ پروژه ساخت شهرزاد ۲ را به روی خود نیاورد!
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)سلفی مهدی یراحی در کنار پوریا پورسرخ، گلاره عباسی و نرگس آبیار در اکران مردمی فیلم “نفس” در پردیس ملت. بدون شک “نفس” یکی از بهترین فیلم های در حال اکران این روز هاست که ندیدن آن بسیار حیف است.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)بادی وزید و ابری آمد و تهران، رامسر شد، ولی قائله به اینجا ختم نشد، اینستاگرام برای اولین بار با شوک بزرگی به نام “مه گرفتگی” رو به رو شده بود! برای مقابله با برف و باران استخوان ترکانده است و کاملاً مجهز است، ولی مه گرفتگی حسابی آن را سورپرایز کرده و در تمامی راه های اصلی و فرعی آن ترافیک شدیدی بوجود آورد! نوید محمدزاده کارشناس هواشناسی واحد مرکزی اینستاگرام، گزارش میدهد.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)خوب شد گفتی الهام جان، وگرنه ما فکر میکردیم بخاطر حضور چند دقیقه ای استاد دولت آبادی در ایوان خانه شان این اتفاق افتاده است!
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)والا ملیکا جان برای همه سوال بود که این مِه است یا آلودگی! به عنوان مِه به مردم قالب شده، امیدواریم چیز دیگری نباشد! 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)حافظ جان شما لطف کن و بیا عکس کریسمسی نگیر! هم خودت سنگین تری هم به سنت ها جسارتی صورت نمی گیرد!
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)واکنش فقیهه سلطانی به شایعه ی کانال صرفاً جهتِ افتراء… ببخشید، “صرفاً جهت اطلاع” در تلگرام. فقیهه جان خیلی روی چنین موضوعاتی حساس نباش، جای احسان علیخانی یا جمشید مشایخی باشی که هفته ای یک بار به دیار باقی می شتابند، چه کار میکنی؟!
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)کاوه جان مجبورت که نکرده اند خوانندگی کنی، اگر از شغلت ناراضی هستی هنوز دیر نشده آن را تغییر بده، دلیلی هم وجود ندارد در همه عکس ها انقدر اخم و تخم (به فتحِ ت) کنی.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)روایت ارژنگ امیرفضلی از زندگیِ خاک بر سری اش. (طبق کپشن!)
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)رسول خطیبی هستند، اولین فردی که اولین تیم فوتبال شهر اولین ها را (از لحاظ قدمت) به خاک سیاه نشاندند.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)امید جان افق آن ور است، اشتباه داری محو میشی! 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)کریم به ولله تو مسلمون هستی! ولی باز ممنون از اینکه عید مسیحیان عزیز را تبریک گفتی. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)سلفی با بخاری نفتی تابحال نداشتیم.  جالب است همین بخاری که برای مجتبی میرزاجانپور حکم جاذبه توریستی و نوستالژی را دارد، هنوز هم سیستم رایج گرمایشی بسیاری از مردم کشورمان است.

خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)پست اینترنشنال مائده طهماسبی در شیراز. نه اینکه خیلی فالوئر خارجی دارند، به احترام آن ها لاتین پست می گذارند. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)پردیس احمدیه، بازیگر جوانی که این روز ها با فیلم “لاک قرمز” دیده شده است و مورد تحسین اکثر بینندگان قرار گرفته است. امیدواریم روند موفقیت های پردیس ادامه دار باشد. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)حمید ماهی صفت هم به استرالیا مهاجرت کرد. (کنار پنجره می رود و سیگار روشن می کند.) 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)ساره جان نورموسوی، فسقلی با استعداد و شیرین زبان که بازی حیرت انگیزش در فیلم “نفس”، ممتاز ترین ویژگی و یکی از دلایل موفقیت این فیلم را رقم زده است. امیدواریم همیشه موفق و سلامت باشد. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)این هم عکس “مِهی” حمیده عباسعلی، قهرمان کاراته کشورمان در باشگاه انقلاب. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)کریسمس باشد و بهاره رهنما عکسی نگذارد؟! عمراً! 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)ممنون مریم جان، ولی متاسفانه احساست کاملاً یک طرف بوده است.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)پانته آ بهرام با این عکس قدیمی مربوط به یکی تئاتر های استاد بیضایی، زادروز ایشان را تبریک گفت. حمید فرخ نژاد و بهناز جعفری هم افتخار حضور در این عکس را دازند.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)– وقتی به گوشَت میرسانند که حراست سالن میلاد گرفتن عکس یادگاری با خواننده پس از کنسرت را ممنوع کرده است.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)بدون شک ۵ دی را باید روز ملی تئاتر نامید. روز درگذشت اکبر رادی و روز تولد بهرام بیضایی. یاد استاد رادی گرامی و تن استاد بیضایی سلامت.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)تنها صاحب یک کافه در سعادت آباد میتواند عکس داریوش، محمدعلی کلی، آرنولد شوارتزنگر، جلال آل احمد و همفری بوگارت را در یک دیوار بگنجاند! همگی بزرگ و عزیز هستند ولی با چه متر و معیاری در یک قاب قرار گرفته اند؟! تکلیفِ موضع این کافه چیست؟! موسیقی ایران، سینمای بدنه، سینمای کلاسیک، ادبیات ایران یا بوکس؟! حالا از حسین پناهی می گذریم!
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)جسارتاً میلاد جان سوالی پیش آمده؛ برای دنیای خود را ساختن باید از این کلاه ها داشته باشی یا بدون این ها هم میشود؟!
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)رضا صادقی با عکسی از خود در میدان تایمز نیویورک کریسمس را تبریک گفت تا به اندازه کافی با مسیحیان عزیز همذات پنداری کرده باشد. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)لادن طباطبایی هم با این عکی در کنار سهای نازنین این عید بزرگ را تبریک گفت.  
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)سام نوری در مراسم رونمایی از کتاب بهاران بنی احمدی هنرمند خوب تئاتر و سینما. منظور بهاران از حلال زاده و دایی و این حرف ها، زنده یاد محمدعلی فردین داییِ سام است.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)کل آلبوم های خانوداگی و تمامی عکس های مجید مظفری را بگردی بعید است یک عکس از او در مسجد پیدا کنی، بعد برای هر مناسبت مسیحی عکس مخصوص خودش را دارد! 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)محمد بنا با این پست حسابی پرویز پرستویی را شرمنده کرد. از آنجایی که جناب پرستویی از آنهایی نیست که زیر بار شرمندگی بماند، منتظر پست ایشان در پاسخ به این پست محمد بنا هستیم. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)شهرزاد جان الآن شما در این عکس دقیقا به کدام بند از توصیه خود عمل کرده ای؟! داری شعر میخوانی یا آزاد هستی؟! هوا هم که آفتابی است!  
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)عکسی دیده نشده از حمید فرخ نژاد در اواخر دهه پنجاه، زمانی که راننده کامیونت باری از این نارنجی ها بود.  
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)عکس یادگاری مرجانه گلچین در کنار عماد طالبزاده پس از تماشای کنسرت وی در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)برای جشن کریسمس نیازی به کاج نوئل نیست، میتوان با کاج مطبق هم شو آف کرد. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)در ادامه به نمایش گذاشتن جشن و پایکوبی چهره های ایرانی در این جشن ملی (!)، میرسیم به عکس لاله صبوری و همسر جان. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)آخیییش! همین که عکس کریسمسی نیست و درخت لوزی و گوی رنگی رنگی وجود ندارد از لیلا رجبی و محمد بحرانی کمال تشکر را داریم! 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)مرجانه خانم همه کنسرت ها را کنترات برداشته ای؟!  
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)ضمن دعوت شما عزیزان به صبر و شکیبایی، شما را به این عکس کریسمسی روناک یونسی و خانواده دعوت میکنم. 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)سید جان الآن با این متن به خودت فحش دادی یا علیرضا منصوریان؟! خیلی ایهام دارد! 
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)چه خبر خوبی! آرزوی سلامتی داریم برای بانو رنجبر دوست داشتنی.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)پوووف… بالاخره تمام شد! ضمن آرزوی تمام شدن عکس های کریسمسی تا فردا، همه شما عزیزان را به خداوند بزرگ میسپارم. شاد و سلامت باشید.
خبرهای جنجالی بازیگران و ستاره های ایرانی (177)

دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لطفاً جمع زیر را انجام دهید *