حیرت همگان از چهره فوق العاده جوان زن ۴۸ ساله

حیرت همگان از چهره فوق العاده جوان این زن ۴۸ ساله

باورتان بشود یا نه این زن ۴۸ سال سن دارد و مانند یک دختر ۲۰ ساله به نظر می رسد. حقایق این چنینی از انسان ها واقعا تعجب آور است. لی سو جین، خانم دندانپزشکی اهل کره جنوبی، می تواند برای گرفتن عنوان جوانترین چهره یک فرد ۴۸ ساله مدعی بسیار خوبی باشد!

مردمی که در شبکه های اجتماعی او را از روی عکس هایی که به اشتراک می گذاشت ، قضاوت می کردند، تصور می کردند او یک دختر زیبای دانشجوست ولی این خانم اخیرا افشا کرده متولد سال ۱۹۶۹ است و بیش از ۱۶ سال به حرفه دندانپزشکی اشتغال دارد!
چهره زیبای این زن 48 ساله که انگار 20 ساله استخانم دندانپزشک کره ای ۴۸ ساله با چهره ای بسیار جوان

خانم لی پس از آنکه به همراه دخترش در یک برنامه تلویزیونی کره به نام “تختخواب یکسان، رویاهای متفاوت” شرکت کرد، یک شبه تبدیل به سلبریتی شد.ادعا می شود خانم لی به گرفتن سلفی و قرار دادن در شبکه اجتماعی اینستاگرام معتاد شده است و از این طریق هزاران دنبال کننده وفادار را جذب خود کرده است.
چهره زیبای این زن 48 ساله که انگار 20 ساله استخانم ۴۸ ساله ای که با یک دانشجوی بسیار جوان اشتباه گرفته می شود

سپس مشخص شد که این دندانپزشک ۴۸ ساله پس از آنکه دخترش به مدرسه متوسطه رفت، دیگر با او حرف نمی زد و نیاز این زن به تعاملات اجتماعی باعث شد او توجه مورد نیازش را از طریق مردم حاضر در شبکه های اجتماعی دریافت کند و همین موضوع وی را ترغیب می کرد تا عکس های بیشتری به اشتراک بگذارد.

ولی مردمی که این برنامه را تماشا می کردند به هیچ وجه نمی توانستد خانم لی سو جین را حتی در کنار دخترش، خانمی ۴۸ ساله تصور کنند و از این رو بیشتر به صفحه شخصی او رو آورده و صفحات اینستاگرام وی را با انواع نظرات تشویق کننده، مثبت و یا این حقیقت که از کشف سن واقعی او شوکه شده اند،

پر کردند و البته عده ای نیز متقاعد شدند که حتما وی برای حفظ جوانی خود یک جراحی پلاستیک بسیار اساسی انجام داده است.
چهره زیبای این زن 48 ساله که انگار 20 ساله استاین خانم به دلیل چهره بسیار جوانش در شبکه های اجتماعی تبدیل به سلبریتی شده است

 به گزارش پارس ناز شخصی در صفحه شخصی لی سو جین نوشته بود:”مطمئنا جراحی پلاستیک است، به هر حال او در کره زندگی می کند…”فرد دیگری افزوده بود: “من مطمئنم عمل های زیادی انجام داده است” و کاربر دیگری نوشت:”از آنجا که در کره جنوبی جراحی پلاستیک بسیار متداول است، من واقعا تعجب نمی کنم.”

با این وجود حتی اگر جراحی پلاستیک در چهره این خانم نقش داشته باشد، باید تصدیق کرد چهره جوان این خانم به راستی قابل توجه است. چرا که امروزه حتی با وجود جراحی پلاستیک های خیلی پیچیده، وقتی سن از یک میزان خاصی می گذرد، نمی توان به چنین شکل جوانی، آن را بازیابی کرد!

چهره زیبای این زن 48 ساله که انگار 20 ساله استاین خانم با دخترش در یک برنامه تلویزیونی کره شرکت کرده است

چهره زیبای این زن 48 ساله که انگار 20 ساله استزنانی که چهره جوانتر از سن خود دارند

چهره زیبای این زن 48 ساله که انگار 20 ساله است

حیرت همگان از چهره فوق العاده جوان این زن ۴۸ ساله

چهره زیبای این زن 48 ساله که انگار 20 ساله است

حیرت همگان از چهره فوق العاده جوان زن ۴۸ ساله

دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لطفاً جمع زیر را انجام دهید *