مشکل عدم ارسال پیام در تلگرام

مشکل عدم ارسال پیام در تلگرام

مشکل عدم ارسال پیغام خصوصی در تلگرام اندروید

مشکل عدم ارسال پیام در تلگرام

دلایلی آن  میتواند اینکه افراد زیادی شما را بلاک کردن و یا دلیل دیگر آن وارد شدن بیش از حد شما به پی وی دیگران و بلاک کردن شما توسط آنها باشد .  تلگرام نیز همانند خیلی از شبکه های اجتماعی دیگر در حفظ حریم خصوصی کاربران خود تلاش می کند . این مسدود سازی در همین راستا انجام میگیرد . که البته دارای مدت زمان خاص است و پس از آن مدت مشکل شما رفع می گردد. (۳۰ الی ۴۵ روز ) .

در سایت اصلی تلگرام جهت حل این مشکل بیان شده ایمیلی با موضوع spam به آدرس ایمیل abuse@telegram.org ارسال نمایید . متن ایمیل را میتوانید اینگونه تنظیم کنید و در آن شماره تلفن همراه خود به همراه کد +۹۸ اضافه نمایید .

متن درخواست

Can’t send messages to non-contacts

When users report unwanted messages from a Telegram account, we apply a limit: Reported accounts can only send messages to people who have their number saved as a contact.

This means that if you randomly contact people you don’t know and send them annoying messages, you may lose the ability to do so in the future.

If you think that this limit was applied to your account wrongly, please send us a message at abuse@telegram.org — don’t forget to mention SPAM in the subject line. Please include the phone number you use on Telegram in international format in your message

یک پاسخ احتمالی :

سلام بر شما 
لازم است که بدانید تلگرام به راحتی اسپم می کند و طبق تستی که انجام دادم ریپورت و گزارش چهار نفر برای اسپم محسوب شدن کافی است! پس اگر برای کسی پیامی فرستاده اید و پاسخی نداد ولی آنلاین بود و خواند صد در صد به این حساب نگذارید که بی محلی کرده است و این فرض را هم در نظر بگیرید که شاید اسپم شده است و نمی تواند پیامی برای شما ارسال کند. اگر مطمئن هستید که وی اسپم شده است و پیامش برای شما ارسال نمی شود برایش ۱۰ استیکر بفرستید تا به شما بتواند پیام بدهد مورد آخر این که شخص اسپم شده باید مدتی (پنج روز تا یک هفته) دندان روی جگر بگذارد تا از اسپم خارج شود

دیدگاهها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *لطفاً جمع زیر را انجام دهید *